Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Thorgal
Na półce obok innych powiększonych prezentuje się raczej słabo. Ot, jakiś płócienny grzbiet.

Ja to określę bardziej brutalnie, po prostu bieda na potęgę za 5 stówek  >:(

Cz, 25 Kwiecień 2019, 21:43:00
1
Odp: Thorgal
nie rozumiem dlaczego te krytyczne posty teraz

A ja nie rozumiem dlaczego ma nie być krytycznych postów teraz. Skoro towar za 5 stów zaczyna docierać do odbiorców to ludzie widzą co jest cacy a co do dupy i tyle w temacie.

Cz, 25 Kwiecień 2019, 22:01:07
2
Odp: Thorgal A mnie zastanawia jak podejdą do wydania kolejnych tomów, bo jeśli nic nie wymyślą np. w sprawie grzbietów to będzie bieda aż huczy, nie wyobrażam sobie 9 takich samych grzbietów bez opisu, albo co lepsze wpadną na pomysł że każdy tom będzie miał inny kolor  ::)
Pt, 26 Kwiecień 2019, 22:49:42
1
Odp: Neonomicon, Providence i The Courtyard Neonomicon dzisiaj przeczytany i zanim się za niego zabrałem parę dni temu gdzieś na forum ktoś tam bazgrnął że ta pozycja jest jakaś pojechana itp. więc nastawiony byłem że jak przeczytam tak zaraz wyląduje do kartonu do reszty na sprzedaż a tu proszę niespodzianka całkiem fajna lektórka która mnie wciągnęła  :) Ogólnie bez wdawania się w szczegóły całkiem ciekawa historia i co najważniejsze nie jakaś pokręcona tylko od początku do końca trzyma się kupy choć dla nie których może to być bardziej komiks w stylu chorej historii z pojechanymi scenami seksu więc wiadomo nie jest to pozycja dla każdego  ;)
Pytanie moje z czystej ciekawości jak ma się ciąg dalszy Providence czy jeśli spodobał mi się Neonomicon to czy kontynuacja trzyma poziom? Jest lepiej, tak samo czy gorzej ?

So, 27 Kwiecień 2019, 15:05:15
1
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu A mi się marzy run Rucki z brodatym Punisherem który był świetny  ;) W końcu to raptem 16 zeszytów  (War Zone można już sobie darować) więc można by było go pchnąć w jednego ślicznego grubaska  8)
So, 27 Kwiecień 2019, 15:24:40
2
Odp: Green Lantern Ale dlaczego zaczynają Blackest Night zamiast najpierw The Sinestro Corps War ? To trochę tak jak by najpierw wydali Infinity War a później Infinity Gauntlet  ::)
So, 27 Kwiecień 2019, 15:36:25
1
Odp: Thorgal
Na Kup Pan Komiks, ktoś sprzedaje nierozpakowanego za 550 (nr 157).

A nie prawda bo 157 mam ja ;) Dzisiaj przyszedł mój egzemplarz i na naklejce miałem 158 a po rozpakowaniu w komiksie jest 157 więc ten co sprzedaje na Fejsie sugeruje się naklejką bo nie rozpakował, podejrzewam że ktoś się walnął miedzy naklejką a faktycznym numerem w komiksie może na kilku czy kilkunastu egzemplarzach.

Co do komiksu mogłem w końcu na własne oko zobaczyć to o czym piszecie, więc tak kobyła niesamowita z niego na regał który w zeszłym roku robiłem specjalnie na zamówienie nie wlezie zabrakło 1,5 cm  :'( Gdyby nie ten grzbiet to nie miałbym się do czego przyczepić no może oprócz tego nieszczęsnego wstępu jakiegoś Pana o którym nigdy nie słyszałem. Tutaj faktycznie aż się prosiło o jakieś słowa samego mistrza lub ewentualnie syna który brał udział w tym projekcie na pewno coś ciekawszego by napisał o Panu Grzegorzu o jego pracy przy tworzeniu tej świetnej serii przez tyle lat, tak bym to widział a wyszło jak wyszło czyli słabo.
Te 3 rysuneczki które dołączyli są świetne ale szkoda że 3 takie same tylko jakby z innego ujęcia każde. Numeracja ołówkiem to bieda, już widzę ile np. jedynek lub innych ciekawych numerków pojawi się na Allegro ;)
Jeśli nic się nie zmieni w sprawie grzbietów i cena kolejnych tomów się nie zmieni to poważnie się zastanowię czy warto za tą kasę zbierać całość....

Pn, 29 Kwiecień 2019, 21:19:43
3
Odp: Thorgal Chciałbym się mylić ale założyłbym się o dużą kasę że nic już nie zrobią z tymi grzbietami, ani nie będzie obwoluty ani żadnych etui itp. ewentualnie może kolory grzbietów każdego tomu będą różne, pozostanie tylko kombinowanie na własną rękę tym którzy chcą żeby to jakoś na półce wyglądało. Czekam na jakieś oficjalne info w przyszłości jakie są dalsze plany na kolejne tomy ale tak jak napisałem wcześniej dla mnie te grzbiety są nie do przyjęcia przy takim ekskluzywnym wydaniu i za takie pieniądze i poważnie zastanawiam się czy ten projekt po prostu odpuścić i zaczekać na jakieś bardziej dopracowane wydania zbiorcze lub po prostu pozostać przy pojedynczych tomach od Egmontu.
Wt, 30 Kwiecień 2019, 19:57:02
1
Odp: Thorgal Tak prawdę mówiąc z tego "EKSLUZYWNEGO" wydania ekskluzywna została tylko cena i format, reszta to pic na wodę fotomontaż. Samo numerowanie egzemplarzy nie jest w żaden sposób ekskluzywne bo nawet jak bym miał egzemplarz z numerem 1 napisany ołówkiem to w żaden sposób bym się tym nie jarał ani nie chwalił bo by się okazało że klika osób ma też ten sam numer  ;D
Nd, 05 Maj 2019, 21:43:44
1
Odp: Thorgal
Ok, kto skorzystał z ustawowego prawa zwrotu towaru do 14 dni bez podania przyczyny?

Nikt, bo każdy mądry wie że sprzeda to za tyle ile kupił a nawet na nim zarobi  ;D

Pn, 06 Maj 2019, 12:12:27
2