Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 12
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Hachette To może i to będzie u nas po WKKM... przydałoby się jakieś zaprzeczenie Jana ;)
Pn, 11 Marzec 2019, 00:11:12
1
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
To już chyba drugi przypadek, gdzie jest tylko początek większej całości (chyba 1 część z 2)
Pierwszy przypadek był chyba w "Cnota i występek" i warto zaznaczyć, że ta historia będzie dokończona w archiwalnej historii z tomu "Złoty Wiek" (#70)

Pt, 22 Marzec 2019, 14:42:08
1
Odp: Egmont 2019 Promka dobra, ale czy obnizki w okolicach 40% (czasami nawet wiecej) to nie  standard w różnych mestro czy innych dobrych ksiazkach
So, 23 Marzec 2019, 16:13:40
1
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics No i Supek Moore'a  ;)

A jeśli będzie przedłużenie chociaż o 20 numerów do dostaniemy początek "New Gods" Kirby'ego (w 2 tomach), początek runu Wolframa i Pereza w Teen Titans (tego, który doprowadził do Judas Contract), The Great Darkness Saga (chyba najbardziej słynna historia z Legionem Superbohaterów - Legion kontra Darkseid. Choć oczywiście wolałbym, żeby Egmont wydał to kiedyś w rozszerzonej wersji Deluxe) oraz Batman and the Outsiders.
Do tego dochodzi kilka historii z lat 80 i początku 90, już po kryzysie.
Jest więc po co trzymać kciuki za przedłużenie (przynajmniej o te 20 tomów).

Pn, 01 Kwiecień 2019, 20:06:52
1
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics Nie wspomniałem, bo odnosiłem sie do komiksów sprzed Kryzysu, o czym post wcześniej pisał laf.
Akurat jeśli chodzi o KC to jeśli nie będzie przedłużenia to na pewno wyda to Egmont, więc to akurat plusem kolekcji dla mnie nie jest. Ale innych niezłych komiksów z lat 80-90, które chciałbym przeczytać od Egmontu raczej nie uświadczymy (choćby taki kolejny tom z runu Waida we Flashu, Legends czy Generations Byrne'a).

Wt, 02 Kwiecień 2019, 00:32:32
1
Odp: Kurc Jestem ciekaw co się dzieje ze Stormem. Przerwa między 6 a 7 (10 miesięcy), była ponoć dlatego, że tłumacz się rozchorował. Myślałem jednak, że po 7 trochę ruszą z tym komiksem, tymczasem pół roku minęło i żadnych zapowiedzi czy informacji o tomie 8...
So, 13 Kwiecień 2019, 05:00:59
1
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela A co czytałeś z "Dark Reign"?
Też za jakiś czas chciałem się za to zabrać i chcę skompletowac kilka pozycji z tego okresu.

PS. Przydałby się temat w stylu ze starego forum gildii "pytania dotyczące komiksów amerykańskich"

Cz, 25 Kwiecień 2019, 16:52:39
1
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
Z tym że WKKDC ma kilka razy gorszy format od WKKM. Na komiksy z DC Deluxe można narzekać, ale obwoluty przynajmniej można zdjąć, w dodatku sam papier mniej cuchnie.
Z tym, że przez przerwanie kolekcji (niedociągnięcie jej przynajmniej do tomu 100) nie dostaniemy najprawdopodobniej nigdy po polsku (a i po angielsku spora część OOP) paru naprawę ciekawych historii z DC

Pt, 26 Kwiecień 2019, 18:02:35
1
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie Trudno wydawać przez lata coś co się nie sprzedaje. W takim wypadku dobrze byłoby wybrać na przerwanie serii taki tom, który kończyłby przynajmniej część wątków lub przynajmniej nie zostawiałby zbyt wielkiego cliffhangera (Flash kisi się na mojej kupce wstydu, więc nie wiem czy jego wypadku wybrano taki tom).
Ciekaw jestem czy ilość wydanych tomów (Flash 5, GL 4, Aquaman 3) odzwierciedla poziom sprzedaży tych serii...


Powiedział kiedyś, że czegoś na pewne nie wyda. Daredevila (Diggle,Waid) też nie powiedział, że nie wyda.  :) Tylko jakoś nie ma.
Nie no, nie raz było mówione, że czegoś nie ma w planach. Gdyby TK naciągał prawdę mówiąc, że jakiś cień szansy jeszcze jest na te serie z Odrodzenia, to miałoby to mało sensu. Lepiej szybko uciąć taką kwestię niż dać pole, żeby krytyka wróciła przy następnych targach i następnych.

Daredevila nie powiedział, że nie wyda, bo na razie wydaje Millera, a planów na następny rok nie zdradza.
Do tej pory praktyka pokazywała, że jak TK "mrugał okiem", mówił, że nie wyklucza czegoś, ale "obiecać nie może", to okazywało się, że raczej to coś było wydawane - myślę, że teraz to samo sprawdzi się z tymi "myślami krążącymi wokół Daredevila". Mimo tak dużej przerwy między 1 a 2 Millera trudno mi uwierzyć, że Daredevil (przecież był Bendis i Brubaker) słabo się sprzedaje.

So, 27 Kwiecień 2019, 19:05:13
1
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie Ja myślę, że taką ostateczną decyzję co do tych serii przesunęli sobie jako temat dotyczący następnego roku, a że dokładnych planów na następny rok jeszcze nie zrobili to... Mam nadzieję, że na Komiksowej Warszawie powiedzą coś więcej (choć pewnie dopiero na MFKiG).
Nie wydaje mi się, żeby szanse były zbyt duże, ale jakieś może są. Tym bardziej, że to rzeczywiście może się odbić rykoszetem w przyszłości na nich, bo część osób przez to nie wejdzie np. w takiego GL od Morrisona. Z trzeciej strony - ile takich osób jest poza kilkoma na forum (ja osobiście np. się do nich nie zaliczam).

So, 27 Kwiecień 2019, 19:25:05
1