Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 7
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Też jestem za zostaniem tutaj. Kto wie, czy za jakiś czas właścicielom gildii nie odmieni się zdanie, albo zmieni się właściciel, dla którego forum komiksowe to będzie balast.
A tutaj nie jesteśmy na czyjejś łasce z przyjemnie znajomym wyglądem i masą ulepszeń. A na gildii postarają się/kiedyś pomyślą, żeby coś ulepszyć.
Wybaczcie czas minął, my już mamy lepiej.
#tuzostajemy

Śr, 13 Luty 2019, 21:02:55
9
Odp: Hellboy Polecam także dwa tomy Head Lopper od NSC.
Pn, 18 Luty 2019, 22:04:36
1
Odp: Sandman Przez wydanie Sandmana w twardej okładce wróciłem do komiksu. I do dziś jeden z najważniejszych komiksów w mojej biblioteczce. Ale ostatecznie wymieniłem na Absoluty, bo te wydanie wygląda niesamowicie :-D
Śr, 20 Luty 2019, 21:14:38
1
Odp: Egmont 2019 Dzięki!
Czyli zostaje przy 3 tomach Batman Metal, a w razie gdy będę miał braki w spójności historii  to ewentualnie coś dobiorę

So, 02 Marzec 2019, 19:03:00
1
Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
Komiksy Johnnsa są popularne bo są megałatwym w odbiorze komiksowym fast foodem.

Trochę za duży skrót myślowy. Nie mówię, że to nie wiadomo jak wzniosła historia, ale z drugiej Jones mocno rozbudował uniwersum latarników. I owszem jest to kosmiczny akcyjniak, ale nierzadko uderza w mocniejsze i głębsze tony.

Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:27:47
2
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy) Czyli X-meni od Jima Lee, to będzie prawie to samo co w wydaniu X-Men Jim Lee XXL?
Co do katalogu i DC, nieprzyjemne zagrania od Egmontu. Nie zbieram nic z DC Rebirth, ale już parę razy sparzyłem się przy Marvel Now, z którego biorę wszystko (choćby poszatkowane wydanie Black Vortex).
Zupełnie niepoważne podejście wydawcy, który jak sam mówi o swoich pozycjach - wydajemy te poczytniejsze tytuły częściej, wiecej, żeby sfinansować te mniej poczytne. I to jest dla mnie zrozumiałe. Gdy jednak mówią, kończymy w środku runu/historii, bo weszliśmy w zbyt wiele serii, które są dla nas nieopłacalne, to pytam się, a co to obchodzi czytelnika? Ktoś ich zmusił do takiego rozciągnięcia oferty? Jeśli rzeczywiście nie wydadzą kontynuacji tych historii, tak by podomykać historię, to będzie co najmniej mało eleganckie i powodujące zastanowienie się przy dłuższych seriach, czy warto w nie wchodzić, bo a nóż się przeliczą i urwą. A rozwiązanie jest proste, wydać raz na jakiś czas z tych serii które są do kasacji, do miejsca, gdzie można bez problemu przerwać.
I taka jeszcze taka mała uwaga, skoro Egmont ma wyłączność na DC w Polsce, to zdradzenie trochę więcej informacji o tym co na przyszły rok z seriami, które są w "zawieszeniu", nie spowoduje, że ktoś ich ubiegnie z licencjami.

Pt, 03 Maj 2019, 16:57:05
4
Odp: Sędzia Dredd Ależ się cieszę, że w końcu będzie. Trochę przyszło nam się naczekać na ten tom.
Cz, 09 Maj 2019, 18:24:26
1
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
Taki mały offtop:to będzie pierwszą solowa seria Surfera od czasów Slotta ,co nie?

Solowa seria - tak. A jeszcze miał występ w Defenders Best Defense, oraz Silver Surfer Annual #1 (2018)

Cz, 16 Maj 2019, 00:11:44
2
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
Co za koleś ty

Przecież te 2 tomy Swampa w WKKDC zawierają dokładnie to samo, co 1. tom od Egmontu. Teraz kupuję 2. i 3. od Egmontu i jestem zadowolony. Jakbyś narzekał na inne runy z kolekcji to tak, ale w przypadku Swamp Thinga oraz Catwoman nie masz na co.

Jesteś pewny, że i Swamp Thing i Catwoman z kolekcji zawierają to samo? Bo mnie się wydaje, że jednak brakuje im po jednym zeszycie, w stosunku do tego co wydał Egmont.

Cz, 16 Maj 2019, 16:36:39
1
Odp: Kajko i Kokosz Aż ich ktoś ubiegnie i wyda w hiper, mega ekskluzywnym wydaniu.

Wspaniale, że ktoś się zabiera za taką atrakcję jak park w klimatach KiK. Będzie kolejny powód, aby jechać w Bieszczady  :)

Nd, 26 Maj 2019, 17:06:56
1