Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 29
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Usagi Yojimbo Gdybym zaczął znajomość z Usagim od historii z Żółwiami Ninja (nie jestem ich fanem) to byłby to koniec mojej przygody z długouchym samurajem. Na szczęście zaczynałem od początku (tj. od tego, co wydawał Egmont, czyli od tomu 9-ego) i wytrwałem bardzo długo, choć nie do końca i teraz powoli nadrabiam.

Pamiętam, że gdy Egmont kiedyś zrobił przecenę na część tomów, koledzy (tacy przed i po 30-tce) mnie spytali, czy to dobre i czy to nie dla dzieci. Streściłem im więc opowieść o generale, który dowiedział się, czym jest cierpliwość pająka (chyba z tomu Pory roku) - po wysłuchaniu obaj pomaszerowali z kompletami Usagich do kasy.

Śr, 13 Marzec 2019, 17:55:35
2
Odp: Sideca To po co ta informacja w temacie Sideki?
Wt, 09 Lipiec 2019, 14:36:56
1
Odp: Sideca A czy w temacie Egmontu wrzucasz wszystkie światowe nowinki z serii wydawanych przez Egmont?
Wt, 09 Lipiec 2019, 14:42:52
2
Odp: Sideca Przegadać Cię jest niemożliwością, ale napiszę: jest różnica informować o seriach aktywnych w oryginale i  ciągniętych w Polsce niemal na bieżąco, a przypadkowa wrzutka o losach wznowienia francuskojęzycznego w temacie wydawcy, którego istnienie jest w sumie niewiadomą, a szanse na kontunuowanie serii znikome, to prank. A może nawet trolling.
Wt, 09 Lipiec 2019, 14:59:46
3
Odp: O jakich komiksach najczęściej rozmawiamy na tym forum? Mnie wyniki nie dziwią.  M. in. z tego powodu mało udzielam się na forum (przytłacza i zniechęca zainteresowanie trykotem) i w ogóle nie wchodzę w wątek Egmontu, bo każda wypowiedź spoza świata superbohaterów przepadnie (tak było na Gildii).
Cz, 08 Sierpień 2019, 00:15:13
1
Odp: Scream Comics Czytałeś wypowiedź Scream z poprzedniej strony wątku?
So, 21 Wrzesień 2019, 11:16:49
2
Odp: Wywiad z Tomaszem Kołodziejczakiem (EGMONT) Anioł miał na imię Stanisław, nie Stefan.

Może warto skrócić pytania kolegi do formy: Co daje Panu moralne prawo, by zabierać nam komiksy, których nigdy nie mieliśmy? Czy może Pan spać w nocy?

Śr, 02 Październik 2019, 08:24:51
4
Odp: Scream Comics Moim zdaniem Bouncer jest bardziej dla fanów Jodo, niż dla fanów klasyki westernu.
Ja westerny łykam, jak pelikan, ale Bouncera puściłem. Rysunki spoko, ale scenariusz ze słabiznami i ogólnie jednak... jodorowski.

Pt, 11 Październik 2019, 10:51:52
2
Odp: Artbooki Chętnie przyjąłbym na półkę artbooki, zwłaszcza wzbogacone o szkice, uwagi, może jakiś tekst o artyście lub wywiad z tymże. Ale same prace też mogą być.

Wydawcy nie są skłonni ryzykować wydania czegoś mało zależnego językowo, że względu na rzekomo łatwy dostęp do oryginału drogą internetową. Zastanawiam się, czy to rzeczywiście takie oczywiste. Sam zaopatrzyłem się w kilka albumów po ich obejrzeniu w księgarni, a na pewno nie szukałbym ich po amazonach. Fakt, że były to dość przypadkowe zakupy, ale oferta też była przypadkowa.

Moim zdaniem wartość tego typu wydawnictw jest bardzo duża. W gruncie rzeczy większość mojej kolekcji komiksowej pełni rolę albumów z artami rysownika, bo do wielu fabuł nie wracam, ale chętnie przeglądam plansze.

Poza tym założę się, że wydano wiele artbookow stricte komiksowych. Sam mam taki poświęcony tylko Sin City i dla fana jest to uczta.

Cz, 17 Październik 2019, 11:40:22
1
Odp: Studio Lain O, kuchnia. Robi wrażenie.
Trochę dziwiło mnie, że Studio ma w planach Yslaire'a, ale w sumie plansze całkiem nieźle wpisują się w wasz profil. Tyle że mniej tu kresek na cm2, niż to zwykle u Was jest.

Slaine też wymiata. Szkoda, że stosunkowo niewielu odbiorców ma ta seria.

Śr, 27 Listopad 2019, 20:01:21
1