Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 179
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Egmont 2019 Dawno już tak nie miałem, ale nie biorę niczego z zapowiedzi luty/marzec. Wewnętrzny zbieracz się smuci. Portfel się cieszy. Będzie więcej czasu na kurzące się zaległości.
Nd, 03 Luty 2019, 21:27:24
2
Dziękuję! Ekhem... proszę o chwilę uwagi.
W zasadzie powinniśmy byli rozpocząć od tego: marian381/Mateusz (zgaduję po avatarze, że to jedna i ta sama osoba  ;) ), jak i wszyscy współuczestniczący: z tego miejsca chciałem podziękować i wyrazić słowa uznania za sam pomysł, jak i przeprowadzenie tej operacji. Nie chciałbym żeby zabrzmiało to jakoś strasznie górnolotnie, ale wygląda, że nasza zgraja właśnie otrzymuje nowy dom. I w związku z tą świetną inicjatywą (podejrzewam, że nie tylko we własnym imieniu) w krótkich żołnierskich słowach: Dziękuję! ;D

Nd, 03 Luty 2019, 22:07:42
11
Odp: Sugestie na temat forum Przyznam szczerze: na dzień dobry dziwnie się czuję z tą ikonką "lubię to". Bez urazy i z całym szacunkiem, ale dla mnie to jest dosyć dziwna maniera w stylu FB a nie forum dyskusyjnego... Rozmawiamy żeby rozmawiać czy żeby nabijać sobie punkty "popularności"?
Pn, 04 Luty 2019, 00:04:07
2
Odp: Kolekcja Spider-Mana
A co dostałeś jakiś opiernicz w bazie ?  ;D

Temat został poczęty w grzechu - zobacz kto jest ojcem-założycielem.  8)

Wt, 05 Luty 2019, 19:23:06
8
Odp: GoNzO - kolekcja
Widzę ze kolega podobnie jak ja, większość tomów jeszcze nieofoliowana :P

Wstydzilibyście się obaj.  :P

Wt, 05 Luty 2019, 19:46:41
2
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
Co sądzicie o nowej odsłonie Spider-Mana? Ja się strasznie zawiodłem na koncepcji Petera prezesa, biznesmena, filantropa, Tony'ego Starka ze spider-pojazdami :( Im bardziej się Parkerowi wszystko układa, tym gorsze są moim zdaniem jego przygody.
Jak dla mnie klasyczny przykład jumping the shark.
Choć z drugiej strony nie napisałbym, że Parker`owi bez Mary Jane może się układać; nie zdziwiłbym się też gdyby motyw zejścia się z M.J. szykowali na wypadek jakiejś zapaści finansowej serii.

Parker przegryw przemawia do mnie bardziej niż Parker prezes.
No coś w tym jest. Choć może nie tyle "przegryw" co po prostu kolejny mający pod górkę street level hero a nie jakiś pseudo Avenger z kasą pseudo Starka. Z tego Pająka, którego znam i lubię zostały już tylko żarciki. Nie wydaje mi się żebym skusił się na drugi tom.

Pt, 08 Luty 2019, 22:17:41
1
Laboratorium Pieśni No nie można muzyki traktować tak po macoszemu. Słuchacie czasem folk?
Otóż nasze rodzime Pomorzanki tworzą coś czemu warto dać szansę. Pieśni tradycyjne, których wykonanie włosy na głowie niekiedy podnosi.  ;) Głównie motywy słowiańskie:
choć nie tylko:


So, 09 Luty 2019, 21:51:59
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Dla mnie sprawa jest prosta: Gildia olewała nas na tyle długo, że wreszcie znaleźliśmy inną opcję. Teraz jesteśmy faktycznie i praktycznie u siebie a nie na łasce kogoś tam na górze Olimp z kim nie ma kontaktu. Gildia zostaje? Fantastycznie. Będziemy mieć nasze stare archiwum. Wracać? Mowy nie ma. Tutaj ktoś coś zrobił dla nas i gdybyśmy postanowili wrócić to zachowalibyśmy się gorzej niż źle. Nie bądźmy lemingami.

Jak dla mnie sytuacja jest perfekcyjna: mamy dostęp do archiwum starego forum i nowe do dyspozycji. Panie i Panowie - nie wiem jak Wy, ale ja nie ruszając się ze "Speca" otworzyłbym szampana za dzisiejszy twist fabularny.  ;D

Wt, 12 Luty 2019, 20:30:51
14
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! @Antari nie siej paniki i defetyzmu, bo Cię posadzą za rolnictwo. ;) Widzisz wyniki ankiety? Kto Ci wróci na Gildię? I po co? Żeby wegetować w samotności wśród tumanów kurzu? Ok, są i tacy co lubią tematy postapo, ale ile można gadać do samego siebie? To się kończy osobowością wieloraką.  8) Gildia dokonała tzw. "samozaorania" a my idziemy dalej. ;) W końcu kto wracałby z gwiazd na wyeksploatowaną i porzuconą planetę?  :o Przy całym moim szacunku dla starego forum "coś się kończy, coś się zaczyna".
Śr, 13 Luty 2019, 00:16:58
6
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Rzecz w tym, że forum Gildii już jest martwe tylko jeszcze o tym nie wie.  :(

I jeszcze taka dygresja. O ile uważam, że nie potrzebujemy żadnego dodatku ikonograficznego na głównej o tyle gdyby ono absolutnie miało się pojawić to w obecnej "sytuacji politycznej" optowałbym za tym oto oświadczeniem  ;) :Śr, 13 Luty 2019, 00:41:54
7