Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 69
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Non Stop Comics
Nikt Giant Days? Bardzo fajna seria studencka nie tylko dla studentów  :) Fajne postacie których nie da się nie lubić. Polecam sprawdzić choć jeden tom (a będzie ich pełno bo już zapowiedziany zeszyt z 13tego)

Sprawdziłem jakiś czas temu pierwszy tom. Po przeczytaniu zamówiłem od razu wszystkie pozostałe  :o.
Bardzo fajna komedia obyczajowa!

Śr, 06 Luty 2019, 12:45:01
2
Odp: TM-Semic
To moje dzieciństwo! Choć żałuje, że niektórych rzeczy się pozbyłem, choćby Toma & Jerrego i Barbie. ;)  Na szczęście wspomniany Goliat czy Alf został, a to naprawdę całkiem ciekawe historyjki. Kiedyś pewnie zdecyduję się, poczytać to wszystko od początku i porelacjonować, ale to jak uporam się z kupkami wstydu... Czyli za wieki...

Świetna kolekcja! Ja niestety w czasach licealnych pozbyłem się prawie wszystkich swoich „semiców” (wiadomo, w tym wieku człowiek jest już poważny i nie zajmuje się takimi dziecinnymi tematami jak komiksy :)). Pluję sobie w brodę z powodu tej decyzji do dzisiaj...

Nd, 24 Marzec 2019, 20:30:32
1
Odp: Grunge - Seattle sound Pearl Jam/AiC/Soundgarden i pokrewne U mnie kolejność :) jest następująca:

1. Pearl Jam
2. AiC
3. Nirvana

Soundgarden jakoś nigdy nie trawiłem. Dużo bardziej przemawiała do mnie solowa twórczoś Cornella oraz ta w grupie Audioslave.
Do fanów podobnych klimatów powinna trafić twórczość grup Godsmack i Afghan Whigs. Również pierwsze płyty polskiego Hey’a i Illusion.

So, 30 Marzec 2019, 20:19:41
1
Odp: Nowy nabytek zakupowy Pochwalę się i ja :o


Cz, 04 Kwiecień 2019, 19:51:01
1
Odp: Hobby niekomiksowe Hmmm... ciekawe sprawy... :)

Mój wolny czas poza komiksami wypełniają przede wszystkim komputery oraz gry video. Ostatnio wszedłem w posiadanie kilku wiekowych maszyn (Amiga, C64, Atari, itp.) oraz konsol (stare maszyny Segi oraz Nintendo), staram się więc w wolnych chwilach zgłębiać wiedzę na ich temat (architektura, programowanie, no i oczywiście polowanie na oprogramowanie na aukcjach internetowych;)).

Poza komiksami - posiadam całkiem spory zbiór muzycznych płyt CD (głównie zespoły z gatunku szero-pojętej muzyki rockowej), który w miarę regularnie uzupełniam o brakujące pozycje.

Zawodowo - interesują mi wszelakie nowinki technologiczne, związane głównie z tworzeniem systemów informatycznych w oparciu o technologie pewnej firmy z Redmond (tak, pracuję w tzw. "IT" :D).

Jeszcze kilka lat temu sporo się wałęsałem po świecie (2-3 podróże plus kilka city-breaków rocznie), ale odkąd jestem szczęśliwym ojcem 2 dziewczyn ten aspekt życia poszedł niestety (mam nadzieję, że chwilowo :)) w odstawkę...

Śr, 10 Kwiecień 2019, 14:43:28
3
Odp: Pierwsze komiksowe przebłyski Moje komiksowe początki wydają się być mocno "standardowe" dla pokolenia urodzonego w pierwszej połowie lat 80. Na początku były to więc wszelkiego rodzaju Tytusy, Kleksy, Kajki i Kokosze oraz oczywiście komiksy Tadeusza Baranowskiego. Następnie przyszła pora Orbity i Pegesusa. W międzyczasie jakieś Disneye.

Pierwszy komiks kupiony samodzielnie i świadomie to w moim przypadku "Thorgal - Gwiezdne Dziecko" wydany przez Orbitę.

Na początku lat 90. nastała oczywiście epoka TM-Semic. Zakończenie wydawania większości moich ulubionych serii z tego okresu (Spider, X-Men, Green Lantern, itp.) zbiegło się w w moim przypadku z kilkuletnią przerwą w czytaniu komiksów (wiadomo liceum, studia, człowiek nie zajmuje się wtedy takimi dziecinnymi tematami jak komiksy ;)).

Wiarę w medium przywrócił mi magazyn "Produkt" Michała Śledzińskiego, którego znałem wcześniej z magazynów poświęconych grom komputerowych. Od tego czasu komiksy zostały ze mną na stałe :).

Proponuje dodać do tematu ankietę dotyczącą wieku (15-20, 20-25 itp.). Będziemy wtedy wiedzieć, czy typowy forumowicz to pryszczaty nerd zbierający kolekcje, czy stary dziad próbujący powrócić poprzez lekturę do lat swojego dzieciństwa ;)


So, 13 Kwiecień 2019, 11:16:12
2
Odp: John Constantine Hellblazer
Czytam pierwszy tom Delano i z miejsca zamówiłem kontynuację, [tym razem t. 3&4, ten ostatni chyba z "Przytul"- raz jeszcze dzięki, sad drone] , bardzo mi się styl scenarzysty w tym tytule podoba. Zresztą lubię go od czasów "HellEternal".

Ja również jestem ogromny fanem runu Delano. Uwielbiam ten ponury klimat thatcherowskiej Anglii, flashbacki z młodości Johna, Newcastle...

Wielka szkoda, że Egmont nie zdecydował się na wydawanie serii "po kolei". Pozostają oryginalne wydania lub... wiara w Hatchette (John Constantine Collection, hehe :) ;).

So, 13 Kwiecień 2019, 11:26:05
1
Odp: X-Men (Fox 2000-2019) Wiadomo, że jedyna słuszna i prawdziwa Jean Grey to Famke Janssen z pierwszej trylogii ;)
Cz, 18 Kwiecień 2019, 19:16:06
2
Odp: Wesołych Świąt! Wesołych!
Na ile to możliwe, również komiksowych! ;)


So, 20 Kwiecień 2019, 22:22:36
1
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią! "Pathway" - pozycja obowiązkowa dla fanów Indiany Jonesa, starożytnych skarbów i strzelanin z nazistami ;).
Jedyny warunek - brak awersji dla pixelartu (grafika na poziomie SNES-a lub Amigi)


So, 20 Kwiecień 2019, 22:26:13
1