Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 7
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
A jak oceniacie nadchodzące "Superman/Batman: World's Finest"? Nazwiska twórców wyglądają zachęcająco, ale oceny są umiarkowane. Szkoda mi czasu i kasy na kolejny średniak, więc jakby ktoś mógłby coś powiedzieć na temat tej pozycji, to byłbym wdzięczny.
Ja to już wezmę dla samych rysunków Dana Breretona, które bardzo lubię.

Pn, 04 Marzec 2019, 15:24:31
1
Odp: Aliens vs Predator To prawda. Są niczym Slipknot z filmu Legion samobójców. :D
Czytałem cześć drugą Łowców. Tam to samo. Jako że ekipa jest przetrzebiona po części pierwszej, to robić z nich całego mięsa armatniego nie wypada, bo liczba zawodników mogła by spaść do zera. To rolę kotletów przerzucamy na kogoś innego, łatwo domyślić się na kogo, w przyszłości byli to Colonial Marines, a w czasach współczesnych...
No i końcówka sugeruje trylogię. :)

Śr, 06 Marzec 2019, 12:06:09
1
Odp: Kapitan Marvel Nie no, TOLERANCJA jest, bo przecież dał ci możliwość wyboru.
Możesz pójść do kina, by obejrzeć tę 'solidną pozycję' i poczuć się jak prawdziwy fan filmów MCU.
Możesz też pójść do kina, film może ci się nie spodobać, ale wtedy możesz okazać się tępawym internetowym hejterem.
A póżniej będzież już tylko polecał lub się pacał. Choose wisely!

Pt, 08 Marzec 2019, 10:47:45
4
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela Jaka lawina? I tę lawinę miały spowodować filmy Marvela?
To ja bym wtedy żadnego numeru nie kupił.
W moim przypadku to tylko i wyłączie wina TM-Semic.  >:(

Nd, 10 Marzec 2019, 10:49:34
6
Odp: The Crow/Kruk - Filmy Świetny film, jeden z moich ulubionych. Bardzo lubie też City of Angels. Póżniej to już niestety równia pochyła.
Serial z The Crow: Stairway to Heaven z Dacascosem ... był dla mnie do przyjęcia. Ciężko dodać coś więcej.
Szkoda Brandona Lee, ciekaw jestem jakby się potoczyłą jego życie i kariera...
Warto wspomnieć jeszcze o świetnej wg. mnie ścieżce dźwiękowej do pierwszego filmu.
Prawdopodobnie to składak coverów pod film (ale za to jakich i przez kogo wykonanych, np. taki Ghost Rider i Rollins Band ;) ). Strasznie mi sie podobał. Muzyka pasowała do klimatu filmu idealnie. Jarałem się w tamtych czasach na maxa. Mam jeszcze gdzieś kasetę. Dalej często słucham, w troche innym formacie. ;D

Wt, 12 Marzec 2019, 22:34:55
1
Odp: Shout Box

Kowalczuk już zrobił plakat.  >:(

Wt, 12 Marzec 2019, 22:49:23
2
Odp: Hachette Prowadzi. Sam zamawiam, gdy czegoś nie trafię w kiosku.
https://kolekcja-hachette.pl/numery
Tyle, że ja dzwonię na ten numer na samej górze i tam zamawiam. Płatne przy odbiorze. Czekania 2 tygodnie max, nawet na nowości.

Pt, 22 Marzec 2019, 18:29:38
2
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela Widzę, że niektórym ciężko pojąć, że niektórzy mogą mieć 12 km do najbliższego kiosku Ruchu i tak z 60 do Empiku.  ::)
Ale nie no, w kiosku i Empiku lepiej...

Śr, 10 Kwiecień 2019, 11:03:14
1
Odp: Sugestie na temat forum
To w takim razie prosiłbym o oficjalną interpretację: czy regulamin, który każdy z nas musiał zaakceptować rejestrując się na forum jest regulaminem obowiązującym na forum czy też klikaliśmy dla zabawy i żadne sformalizowane zasady na dzień dzisiejszy nie obowiązują?
To co tutaj robisz, to nie sugestie na temat forum, tylko mini-modding z twojej strony. Na forum na którym jestem modem, potraktowany zostałbyś tak samo jak bazyliszek. Poza tym gatki tutaj na temat bazyliszka to wg. mnie rzecz niedopuszczalna i wszystkie takie posty powinny zostać usunięte. Gadać tak, to sobie mogą admini i moderatorzy w ukrytym admin section, o tym jak na przykład potraktować lub jak umilić żywot problematycznego usera. Lub raportuj lub pisz pm-ki do administracji i tam płacz im rękaw. Kilka już osób wyżej dobrze napisało jak można reagować na bazyla. Nie ma się po co powtarzać
Pomijając fakt, że sam kopiesz się z koniem (wiadomo jakim), to sam też piszesz bzdury. 'Więc może kogoś nakłonić do zakupu zupełnej szmiry', I co z tego? Jak ktoś się sparzy, to na drugi raz będzie mądrzejszy. A ty przez zycie też idziesz na ciągłych polecankach i rekomendacjach? Zero własnej woli? A czy osoby, które rekemendują jakiś komiks, a póżniej po mojej lekturze, okazuje się, że miał być hit a wyszedł dla mnie shit, też powinny dostać bana? Twoim tokiem myślenia, wychodzi, że chyba tak.

Śr, 17 Kwiecień 2019, 12:16:23
2
Odp: Kolekcja Spider-Mana W moim chemię trochę czuć, nie wiem jak to opisać, troche rozpuszczalnikiem czy nitro czadzi, ale chyba z czasem wymietrzeje. Mimo wszystko do fetoru z WKKDC to sporo brakuje.  :'(
Śr, 17 Kwiecień 2019, 13:57:43
1