Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 199
Wiadomości Liczba polubień
Bouncer Nowy Bouncer przeczytany. Choć irytuje mnie w Jodo jego umiłowanie do różnych dziwactw, to jednak w Bouncerze udawało mu się stopować te zapędy, dlatego był to dla mnie jeden z najbardziej przystępnych jego komiksów. I trochę żałuję, że w najnowszym dyptyku pałeczkę scenarzysty przejął Boucq. Źle nie jest, bo porwała mnie ta przygoda, ale jedna dziura logiczna, będąca punktem wyjścia do całej historii, mocno mnie irytowała...

Spoiler: PokażUkryj
No bo skoro szajka poszukująca ukrytego złota, bez zastanowienia zabija i skalpuje dziewczynkę, która ich zdaniem miała wytatuowaną mapę na głowie, to dlaczego nie zrobili tego samego z Panchitą? No i w ogóle ten absurdalny pomysł z wytatuowaniem mapy do ukrytego złota, na głowie dziecka.  ::) Już pomijając, że to niepraktyczne, choćby dlatego, że przez długi czas po wytatuowaniu, mapa jest widoczna na ogolonej głowie, póki włosy nie odrosną. Poza tym, który ojciec zrobiłby dziecku coś takiego, narażając je przecież na niebezpieczeństwo?


Ale może się czepiam, może powinno się na to przymknąć oko?

No i ta proteza trochę kiczu wprowadziła w finale. 8)

Mimo wszystko dobry komiks i fajnie, że po tych kilkunastu latach i 11 albumach, Bouncer nie schodzi poniżej poziomu. Jeszcze, żeby tak ktoś w końcu uzupełnił dziurę w postaci braku 6 i 7 tomu.


Śr, 06 Luty 2019, 10:38:36
2
Odp: Kurc
Dla mnie Kurc już dawno zostawił w tyle Taurusa.

Zdecydowanie.

Cholernie dobra, zróżnicowana oferta komiksu europejskiego. Od dawna przez wielu oczekiwana Druuna, reaktywowanie takich serii jak Largo Winch, Storm, Vasco, i drugie tyle innych zasług. Dla mnie jeden z najlepszych wydawców na rynku.

Cz, 07 Luty 2019, 10:40:16
2
Odp: Egmont 2019 Taka ciekawostka. Zaczynam czytać Doktora Stara a tam: Klub Świata Komiksu - album 1516. Kiedy wypadł album 1000? Jakoś w połowie 2016 roku. Czyli w ostatnie 2,5 roku Egmont wydał połowe tego co przez pierwsze 16 lat swojej aktywności. W dodatku teraz wydaje tyle grubasow... Jak w najbliższym czasie nie zwolni, to za jakieś 2,5 roku bedzie świetowanie albumu 2000. Niesamowite.
Pt, 08 Luty 2019, 23:30:01
2
Odp: Egmont 2019
Nowa granica
Batman: Azyl Arkham
Batman: Gotyk
Batman: Świt mrocznego Księżyca
Batman: Rozbite Miasto i inne opowieści

To są elseworlds? Dlaczego?

Nd, 10 Luty 2019, 00:36:20
1
Odp: DC Deluxe - Egmont Ja kojarzę, że o tym, że Lobo powróci była mowa wcześniej, i powrócił w Batman/Sędzia Dredd. Moim zdaniem, to o to chodziło, a nie o zbiór z Lobo.
Nd, 10 Luty 2019, 10:17:28
1
Odp: Batman Mirage89pl, mimo że w runie Snydera odpadłem przy 8 tomie, to jednak polecam w to wejść, początek jest świetny (choć nie aż tak jak Black Mirror), później jest trochę gorzej, ale moim zdaniem do 5 tomu seria trzyma poziom. 4 i 5 zbiera już więcej krytyki, sam jestem ciekaw jakby mi to dziś podeszło i muszę w końcu kiedyś powtórzyć lekturę. Snyder im dalej, tym bardziej daje się ponieść swojej wyobraźni, trochę jak dziecko bawiące się figurkami z serii z Batmanem, które robi wielką rozpierduchę, wystawia gacka na coraz większe próby, jedna za drugą, i wydaje mu się, że to jest takie super. Ale przy pierwszych tomach miałem wrażenie jakiejś świeżości i te późniejsze, słabsze, nie przyćmiły tych wrażeń.
Nd, 10 Luty 2019, 14:44:18
1
Odp: Batman Nie wiem czy w współczesnych komiksach Batman zatracił swój charakter, czy ewoluował jako postać, ale chyba rzeczywiście komiksy z nim pisane są pod innego czytelnika, niż jeszcze z 20-ścia lat temu. Jeszcze kilka lat temu czytałem wszystkie bzdury z New 52 jakie u nas wychodziły, mówiłem sobie "nie jest źle, tyle lat nie było u nas regularnej serii z gackiem, to chętnie poczytam taką tanią rozrywkę", ale po kilku tomach Detective Comics, czy Dark Knight, początkowy entuzjazm zmienił się w niechęć do postaci. Dziś łykam takie retro rzeczy z DC Deluxe jak Gotyk, czy Świt mrocznego Księżyca i świetnie się bawię, ale od regularnych serii trzymam się z daleka. Wziąłem jedynie na próbę pierwszy tom Kinga i poczułem się jak podczas czytania New 52.
Wt, 12 Luty 2019, 18:57:01
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
Powrot na forum gildii to jak powrot do bylej dziewczyny. Takiej co to zerwala, sie foszyla i miala nas w dupie, ale nagle sie jej odmienilo...

Może doprecyzuj? Jak powrót do byłej dziewczyny, kiedy obecnie masz już nową. Bo jakby się nie miało, to wiesz... zawsze na próbę można...

Wt, 12 Luty 2019, 18:59:17
2
Odp: Egmont 2019
no ale taki uroki bycia potentantem na rynku, można trochę się zdystansować od klienta ;).

Wstępne plany na pierwsze półrocze we wrześniu, pełne zapowiedzi na dany miesiąc, co najmniej z dwu miesięcznym wyprzedzeniem, katalog na cały rok w kwietniu. No ale Egmont ma wszystkich w dupie...

Wielu mniejszych wydawców o nowościach informuje dopiero jak te trafią do druku.

Wt, 12 Luty 2019, 22:40:15
5
Odp: Egmont 2019
Na przykładzie wydawnictwa niekomiksowego -> w ubiegłych latach MAG nader wyczerpująco informował o swoich planach, a nawet i szkicach wydawniczych z bardzo dużym wyprzedzeniem. Nawet na dalsze lata.

Tak? A na swojej stronie nie mają ani jednej zapowiedzi.

Śr, 13 Luty 2019, 00:12:25
2