Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 7
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Marvel NOW! Nadrabiam zaległości z półki i właśnie skończyłem Wolverine trzy miesiące do śmierci.

1 Tom z tego co się już dowiedziałem jest mocno pociety względem tego co wyszło w USA i bardzo to czuć w trakcie czytania. Akcja skacze jak szalona, ciężko się jakkolwiek odnaleźć w tym co się dzieje na kartkach. Kompletny absurd... Nie mam pojęcia kto wpadł na pomysł aby w taki sposób to wydać, ale powinien wylecieć z roboty.

2 Tom to już inna półka. Wyjaśnia o co w tym wszystkim chodzi i do czego to zmierza. Czyta się bardzo przyjemnie i tutaj jedynie rysunki psują odbiór historii. Ale to co najlepsze ten komiks zachowuje dla nas na sam koniec gdzie mamy bardzo fajna historie w lesie.

Ogólnie cała ta historia to nic odkrywczego i nic co każdy fan koniecznie znać musi. Drugi tom ratuje mocno sytuację. Teraz zabieram się za Śmierć Wolverine'a.

Cz, 29 Sierpień 2019, 12:35:47
1
Odp: Marvel NOW!
Mnie wystarczyła wiedza, że stracił czynnik gojący. To, że nie wiedziałem jak nie miało znaczenia na fabułę tomu. Stracił to stracił w jakiś wcześniejszych przygodach - jedziemy z koksem dalej.

Akurat ta wiedza to najmniejszy problem. Kompletnie nie wiem co to za ludzie są dookoła Wolverine'a, nie wiem o co chodzi z jego zachowaniem oraz podejmowanymi decyzjami. Nic nie wiemy, cały 1 tom to kompletny chaos dla czytelnika

Nd, 01 Wrzesień 2019, 19:58:41
1
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
Ja to nie wiem, czy to tak ciężko jest wpisać w googlach "najlepsze tomy wkkm" czy coś w tym stylu.

Jasne że to nic trudnego ale też myśleć że to nic trudnego dla użytkowników napisać swoje propozycje. Życie forum to wspaniała sprawa i nie wiem po co ja ograniczać...

Ale dziękuję za podpowiedź

So, 07 Wrzesień 2019, 22:28:11
3
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
Ale wciąż nie odpisałeś czy lubisz starocie. Gdyż ktoś może się tu naprodukować rzucając Marvelsami i Death of Capitan Marvel a ty stwierdzisz, że jednak chcesz must-have ale po roku 2000 :)

Lata są mi całkowicie obojętne w jakich dany tytuł powstawał. Wiele osób narzekał np na Potwora z Bagien że się brzydko zestarzal i że dziś kiepsko się to czyta, dałem szansę i bawiłem się świetnie.

So, 07 Wrzesień 2019, 22:44:59
1
Odp: Mucha Comics Właśnie przeczytałem Zaćmienie i moim zachwytom nie ma końca. Ten komiks to arcydzieło, a dodatki które są dodane powodują że geniusz tego tytułu jeszcze bardziej doceniam jako czytelnik. Cudownie oddany klimat tamtych lat w Hollywood. Świetnie oddane interakcje między ludźmi oraz ich intencje. Rysunki dopełniają roboty no i super kolorowanie.

Mucha wydała to w przepiękny sposób, od zawsze doceniam to wydawnictwo za jakość wydań i tutaj potwierdzili mi swoją wysoką jakość.

Nd, 08 Wrzesień 2019, 11:21:20
4
Odp: X-Men Nie ma oddzielnego tematu o X-Force więc pozwolę sobie tu napisać kilka słów o 1 tomie Uncanny X-Force od Muchy.

Jest to kawał fajnego akcyjniaka który bardzo fajnie pokazuje relacje między postaciami. Każdego poznajemy zarówno od strony ich lęków oraz wad jak i od tych mocnych stron. Szczególnie mi się tu podoba Deadpool który jest pisany naprawdę rewelacyjnie. Jeżeli ktoś lubi ta postać to serio może łapać ten tytuł dla samej analizy jego postaci.

Fabuła jest przyjemna dostajemy bardzo jasne wprowadzenie oraz wyjaśnienie wszelkich niejasności, dzięki czemu bez problemu odnajdujemy się w konflikcie oraz akcji.

Rysunki są rewelacyjne zwłaszcza to co rysuje Jerome Opena zapadło mi w pamięci. Ale każdy z rysownikow ma swój styl który pasuje do innych.

Nie jestem specjalistą od tytułów o mutantach, tak naprawdę dopiero zaczynam swoją przygodę z tą częścią Uniwersum, ale tego typu tytuły powodują że człowiek chce czytać więcej oraz poznawać kolejne tytuły. Świetny tytuł od Muchy!

Cz, 12 Wrzesień 2019, 09:24:00
4
Odp: Scream Comics
Dajcie coś znać o Lady Killer (warto / nie warto). Zaintrygowała mnie fabuła, a i oprawa graficzna niczego sobie. Widzę, że seria ma naprawdę świetne oceny i nominację do Eisnera, ale chciałbym wiedzieć jak Wy ją odbieracie.

Zdecydowanie warto.

Cz, 12 Wrzesień 2019, 09:31:51
1
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
Sugeruję porównać cenę wydania Egmontu z bliźniaczym wydaniem oryginalnym tych już nie nowych komiksów, a potem wieszać psy na wielkim E ;)

Bierzemy pod uwagę średnia pensje kupującego czy tylko suchą cenę?

Pt, 13 Wrzesień 2019, 14:33:58
1
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce Z jednej strony masz rację pisząc o towarze drugiego wyboru itp ale z drugiej strony umówmy się każdy z nas kupuje tyle komiksów tylko dlatego że bez problemu jesteśmy w stanie je znaleźć za ok 65% ceny okladkowe... Gdybyśmy mieli kupować tylko po cenach okladkowych sprzedaż by znacznie spadła, czy wtedy wydawnictwa by mówiły o kryzysie zainteresowania czy też zaczęły by kombinować z cenami? Tego się nie dowiemy bo to tylko gdybanie. Rynek jest coraz bardziej zapchany i oczywiste że klient liczy na walkę o swoje pieniądze np poprzez spadek cen. Ale nie liczył bym że to akurat Egmont zacznie ta walkę, oni mają duże zaplecze i mogą sobie pozwolić na ustalanie wysokich cen.
Pt, 13 Wrzesień 2019, 14:56:19
1
Odp: Deadly Class Za mną tom 3 I kolejny raz mogę napisać tylko same pochwały. Scenarzysta nie zostawia nam nawet sekundy na odetchniecie. Dostajemy tu wszystko co może spowodować że chcemy czym prędzej przełożyć stronę na kolejną. Mamy genialne rozrysowanie naszych bohaterów, mamy ich dylematy, mamy zmiany w ich relacjach. Historia się kończy wtakim momencie że nie mogę się doczekać 4 tomu jak żadnego innego komiksu.

Rysynki to oddzielne arcydzieło, momenty które pokazują nam efekt działania narkotyków to istna poezja. Kolory tylko dopełniają ideał...

Śr, 25 Wrzesień 2019, 23:28:56
1