Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 26
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Piotr Nowacki Czołem forumowicze. Bardzo dziękuję za założenie tematu poświęconego mojej twórczości <3

Chciałem tylko napisać, że ostatnie sztuki "Skrawków" są dostępne w sklepach Gildia i Centrum Komiksu. W moim magazynku (to taka przenośnia, bo nakład mieścił się na jednej wyższej półce) nastąpił sold out podczas MFKiG. Podobna sytuacja jest z"Klopsem 5".

Cz, 06 Październik 2022, 11:04:44
13
Odp: Piotr Nowacki
O, fajnie że jesteś. Chciałem tylko napisać, że Jeśli zrobisz to teraz... to najlepszy polski komiks zeszłego roku, gratki.

O kurczę, bardzo miło! Dziękuję w imieniu swoim i Sztybora! Oraz naszego wydawcy, oczywiście :)

@Rodrigues

Bardzo cenię tutejszą społeczność. Podczytuję od dłuższego czasu. A skoro @marcing (pozdrawiam!) założył mi temat, to już nie wypada nie być :)

Cz, 06 Październik 2022, 12:21:44
9
Odp: Magazyn "Komiks i My" Byłem jednym z jurorów w tegorocznym konkursie dla młodzieży szkolnej organizowanym przez EC1. Były dwie kategorie wiekowe 10-14 i 15-18. Na konkurs przyszło ponad 200 prac. Sporo na bardzo fajnym poziomie. W obu kategoriach były 3 nagrody i 3 wyróżnienia. Nagrodzonych i wyróżnionych było 11 dziewczyn i 1 chłopak. Dziewczyny przejmują branżę ;)
Cz, 06 Październik 2022, 18:11:08
3
Odp: Magazyn "Komiks i My" Nie dam się wciągnąć w tę dyskusję (poszedł tu delikatny diss również w moim kierunku), więc napiszę tylko, że trzymam kciuki zarówno za dziewczyny jak i chłopaków :) Fajnie, że dzieciaki chcą tworzyć i oby zajawka im nie minęła.
Cz, 06 Październik 2022, 19:22:05
2
Odp: Piotr Nowacki
Jaszczu będzie w sobotę w Katowicach prowadził warsztaty komiksowe dla dzieci 7-12 lat. Ja niestety nie będę mógł być (i to nie dlatego, że mam więcej niż 12 lat), ale może kogoś z forum zainteresuje.
https://www.facebook.com/events/817610256033263

Tak jest! Dzięki muaddib! Jeśli macie dzieciaki w wieku 7-12 lat, albo Wasi znajomi/rodzina/sąsiedzi mają a dodatkowo mieszkacie w Katowicach lub okolicy, to zapraszam do zapisów!Cytuj
Jaszczu ma jeden z najfajniejszych awatarów na forum. :)

Cieszę się, że Ci się podoba. Dziękuję! Tym bardziej, że sam go narysowałem  ;D

Cz, 06 Październik 2022, 20:35:49
5
Odp: Janusz Pawlak (Clarence Weatherspoon) Magia! Będzie piękny prezent pod choinkę :)
Nd, 09 Październik 2022, 17:26:30
1
Odp: Piotr Nowacki A pochwalę się, bo to dla mnie mega duże wyróżnienie!  ;D

Mój komiks "Om. Apetyt na przygodę" wydany przez Kulturę Gniewu został nominowany do Nagrody im. Ferdynanda Wspaniałego dla najlepszej książki dla dzieci za 2021 rok! Drugim komiksem wśród 18 nominowanych książek jest "Bajka i jej gang" Marcina Podolca :)


Wt, 11 Październik 2022, 10:38:17
6
Odp: Piotr Nowacki Z komiksów jest jeszcze "Malutki Lisek i Wielki Dzik" Bereniki Kołomyckiej! Jak mogłem przeoczyć!
Wt, 11 Październik 2022, 10:54:36
2
Odp: Bo chodzi o to, żeby plusy nie przesłaniały nam minusów - sezon drugi
Cytuj
Michał Śledziński. Wydanie zbiorcze serii napisanej przez jedną ze zdaje się można to powiedzieć gwiazd naszego rynku komiksowego, która jakby się tak zastanowić i odliczyć shorty pisane do różnego rodzaju czasopism to wcale tak dużo tych komiksów nie stworzyła i w/g mnie jest chyba raczej lekkim zawodem.

Co? To ile Śledziu miałby tych albumów wydać mając przed sobą spokojnie z 20 lat rysowania, żeby było wcale tak dużo? "Fido i Mel na kozetce", "Na szybko spisane" x 3, "Wartości rodzinne", "Osiedle Swoboda" x 3 + scenariusz "Niedźwiedzia", "Strange Years", "Czerwony Pingwin" x 2, "KDP 64+". 23 numery "Produktu", w którym rednaczował, pisał scenariusze, rysował. Pomniejsze rzeczy jak Żbik, Bears of war i setki plansz z Fido i Melem, 8 Bitem i innymi fikołkami do prasy growej. Nie wspominając o tym, że Śledziu bardzo często jest komiksiarzem po godzinach bo na chlebek musi zarobić w reklamie czy w ostatnich latach w animacji. To jest już na tę chwilę piękna kariera i dorobek, więc jeśli to jest dla kogoś "zawód" bo to "wcale nie tak dużo" to ja już nie wiem co trzeba zrobić, żeby zadowolić polskiego odbiorcę.

Pn, 24 Październik 2022, 13:43:21
7
Odp: Bo chodzi o to, żeby plusy nie przesłaniały nam minusów - sezon drugi Co kto lubi. Nie będę Cię tu przekonywał na siłę, że Śledziu wielkim autorem jest. Odniosłem się bardziej do Twojego "wcale tak dużo tych komiksów nie stworzył". O np. Baranowskim w 1989 (był wtedy rówieśnikiem dzisiejszego Sledzia) też można było powiedzieć, że wcale tak dużo tych komiksów nie zrobił.

A co Śledziu ma dobrego w CV? Według mnie jego najlepszym komiksem jest akurat "Na szybko spisane". "Czerwony Pingwin musi umrzeć" jest znakomitą przygodówką i nie mogę się doczekać ciągu dalszego. Trzeci tom "Osiedla Swoboda" jest w moim odczuciu dużo lepszy od kolorowej serii zeszytowej. Ale to tylko moja opinia. Ty możesz udawać, że nie wymieniłem wcześniej tych tytułów i czepnąć się Żbika, który jest zaledwie ciekawostką w CV Śledzia.

Pn, 24 Październik 2022, 20:08:15
2