Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 4
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Green Lantern Czy ta trylogia Geoffa Johnsa zapowiedziana przez Egmont - Wojna Korpusu Sinestro, Najczarniejsza Noc (już obecna na rynku) i Najjaśniejszy Dzień potrzebują jakąś podbudowę?

Nie czytałem nic spod szyldu Zielonych Latarni, ale coś tam o Halu Jordanie wiem z Internetu.

Pt, 15 Kwiecień 2022, 08:03:46
1
Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC Dziś otrzymałem tomy 18-19. Tym samym jest to pierwszy miesiąc, w którym otrzymałem dwie paczki (poprzednia 01.04).
Tak więc może Hachette zaczyna nadganiać.

Cz, 21 Kwiecień 2022, 21:12:46
1
Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
Dotarły do mnie kolejne numery, zatem umieszczam krótki materiał z jednych tomów, Batman nieopowiedziana legenda , robiony na szybko, także wybaczcie mały profesjonalizm ;)
ciekawie to wygląda  ;D

Cz, 05 Maj 2022, 09:26:40
1
Odp: Batman Ja, z 30-tką na karku czytam komiksy zaledwie od pół roku.
I cały tym Prologiem Knightfall jestem zajarany jak nastolatek :D
Azrael i Miecz Azraela mi się podoba. Jest to dla mnie fajny origin postaci i stworzenie jego głębi. Przeglądałem sam Knightfall kiedyś w sieci i wtedy był dla mnie randomowym typkiem. Tak samo jego pojawienie się w serii Detective Comics Tyniona.
Tak więc cieszę się, że już inaczej będę do niego podchodził w kolejnych tomach Knightfall gdy zostaną wydane przez Egmont.

Co więcej czytanie komiksów zaczynałem od zeszytów ze współczesną kreską. Tak więc nie działa na mnie kwestia nostalgii za TM Semic. Z tego powodu myślałem, że ta kreska z lat 90 będzie mnie męczyć. Bynajmniej. Przez całe opasłe tomiszcze byłem pod wrażeniem stylu artystów i historii tutaj pokazanej.
Aż naszła mnie ochota na Epici Spider Mana. Choć wydawało mi się że nie są one do mnie w ogóle adresowane :P

Wt, 10 Maj 2022, 12:36:19
4
Odp: Batman
Jeżeli to się potraktuje jak absurdalną jazdę bez trzymanki to będzie się bawić przy tym świetnie.
Otóż to, ja do Metali od razu podchodziłem jak do czegoś totalnie odjechanego i na krawędzi.
Bawiłem się dzięki temu przednio.
Choć również potwierdzę twierdzenie, że Metal > Death Metal

Pt, 24 Czerwiec 2022, 16:09:30
2
Odp: Star Wars Są Wojny Klonów (seria Republic) i są one obecnie zaliczane do Legend ;) Już za Lucasa serial Clone Wars zaorał dużą część projektu Clone Wars multimedia project, czyli właśnie te komiksy, a także książki. Z tego powodu fani już wtedy się gimnastykowali w hierarchi kanonu, stąd Disney przejmując stery zaorał te komiksy i książki.

Co nie zmienia faktu, że story arc Quinlana Vosa to jeden z moich ulubionych i dla mnie jest on wciąż obecny w moim head canonie :D

Śr, 13 Lipiec 2022, 14:40:04
1
Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC Dla mnie BiZ to początek przygody z komiksami jakimikolwiek poza uniwersum Star Wars.
Czytam wszystko w takiej kolejności w jakiej przychodzi mi prenumerata. Na tyle już wiem, że nie jest to chronologia uniwersum, ale nie przeszkadza mi to czytać tych historii, wiedząc że kolejny kawałek uniwersum (wczesniejszy tak jak w przypadku kryzysów) poznam dopiero za jakiś czas.
Czytając w tej kolejności też jest to fajne, a po czasie widzę coś z wczesniejszego kryzyu do czego odnieśli się w późniejszych, czy w Metalu. I momentami zastanwiam się, ze gdybym nie poznał już wątku z póxniejszego etapu na linii czasu to wcale nie zwróciłbym uwagi na coś we wcześniejszym kryzysie.

Pt, 05 Sierpień 2022, 11:16:36
4
Odp: Conan
Dzięki. Czyli z tego wniosek, że najlepiej zainwestować w główną serię od Egmontu (grubaski).
Chyba tak zrobię, a że graficznie będzie różnie więc pewnie i dla mnie się coś znajdzie. Labrum odpuszczę.
Zadałem podobne pytanie stronę wcześniej, od czego zacząć.
Też dostałem podobną radę i kupiłem pierwszego grubaska Dark Horse/Egmont. Jestem zadowolony.

Cz, 08 Wrzesień 2022, 12:39:28
1
Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce Po pracy będę szukał pierwszego numeru po Gdańsku i Gdyni. Mam nadzieję, że nie jest to ograniczone tylko do jednej sieci sprzedaży. Ktoś pisał, że są w kioskach Kolporter które zupełnie nie są mi po drodze. Liczę, że Ruch albo Świat Prasy też to mają.
Cz, 22 Wrzesień 2022, 14:50:11
1
Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce Świat Prasy na obrzeżach Gdańska (Osowa) też ma.
Było aż 5 sztuk.

Cz, 22 Wrzesień 2022, 19:09:12
1