Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 15
Wiadomości Liczba polubień
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
Aż sprawdziłem, ze cztery są, no to w sumie mogą wyciąć i wydać bez nich  ;D

No tak, to świetny pomysł żeby wyciąć 4 zeszyty, które są potrzebne do zrozumienia serii, z czego 2 z nich są początkiem i końcem pewnej historii.

Pt, 01 Marzec 2019, 20:39:25
1
Odp: Bo chodzi o to, żeby plusy nie przesłaniały nam minusów - sezon drugi Dobra, skoro luty się już skończył, chyba pora zrobić swoje zestawienie:

1. Najlepszy komiks zakupiony - w lutym zakupione przeze mnie komiksy głównie nie były dobre, dlatego przejdę do...

2. Najlepszy komiks przeczytany
3. Najgorszy komiks zakupiony:

Wieczni Batman i Robin Tom 1

Jestem wielkim fanem Bat-Rodziny. Lubię Red Hooda, Batgirl, Nightwinga, uwielbiam Red Robina, Cassandrę Cain i Damiana jako Robina, mógłbym tak wymieniać i adorować ich. Jednakże niezbyt lubię ich wspólne występy, kiedy widzimy ich wszystkich razem i w ogóle, a przynajmniej w New 52, gdzie Wieczny Batman jest tego przykładem. Więc czemu kupiłem ten komiks? Otóż zaintrygowała mnie postać Matki, a sama historia z tym jak Batrodzina radzi sobie z zaginięciem Batmana. Na plus można zaliczyć poszczególne interakcje pomiędzy członkami (np. Todda z Drake'iem), niektóre rysunki (choćby Tony'ego S. Daniela) i nawet ciekawe pierwsze zeszyty. Niestety minusy przeważają nad zaletami. Po kilku zeszytach mamy nudne walki z kilkoma niezłymi scenami, intryga ze złoczyńcą staje się męcząca, a rysownicy się co chwila zmieniają (tak, wiem że to standardy tygodiowych serii, i nie podoba mi się to), i większość z nich wypada w najlepszym wypadku przeciętnie. Generalnie 1 tom mi się raczej nie spodobał, na szczęście kupiłem go na wyprzedaży i nie płaciłem tyle ile wynosi cena okładkowa. Powiedzcie mi, czy w 2 tomie jest lepiej?

4. Najgorszy komiks przeczytany:


Batman/Flash: The Price

Strasznie nijakie były to zeszyty. Myślałem, że będzie to jakaś miła odmiana po HiC Kinga, a sama historia bardzo mnie znużyła. W skrócie: Batman i Flash czepiają się nawzajem o to co się stało w Heroes in Crisis
Spoiler: PokażUkryj
Gotham Girl wskrzesza Gothama, który umiera, a jej wątek do niczego nie prowadzi. Cały czas mówi się o tym, że umrze, jeśli będzie dalej używać swoich mocy i się z tym nic nie dzieje., jest sporo szokujących scen Iris daje z liścia Batmanowi, Bruce wspomina Barry'emu o tym, że zapomniał o Wally'ym, wszyscy się na siebie obrażają. Na plus całkiem niezły 1 zeszyt o ewentualne rysunki, jednakże sam komiks mnie mocno rozczarował.
5. Zaskoczenie na minus:

(wpis będzie edytowany, więcej napiszę wkrótce)

So, 02 Marzec 2019, 22:23:54
1
Odp: Egmont 2019 Glutamiluta, wiadomo czy dostaniemy zapowiedzi na maj jeszcze w tym tygodniu?
Pn, 04 Marzec 2019, 16:46:41
1
Odp: Seriale - co polecacie? To ja też coś polecę, chociaż to akurat będą głównie seriale animowane, nie znaczy, że są jakieś złe, a nawet sie znajdzie parę perełek:

-Teen Titans GO. Ludzie mówią, że to nieśmieszna parodia, że kpina z oryginału. Z czym mocno się nie zgadzam, jako że nie jestem fanem kreskówki z 2003. Choć jasne, że w wielu odcinkach to jakaś ''bajka dla dzieci, która robi im papkę z mózgu'' - ale umówmy się, my też kiedyś takie oglądaliśmy seriale w dzieciństwie (nadal to robią niektórzy, jak ja xD). A wiele odcinków jest naprawdę zaskakująco dobrych, jak ten musicalowy, ten z Darkseidem, ten 4-częściowy. Na pewno warto obczaić.

-Bojack Horseman - to jest właśnie ta perełka - interesujące postacie, dobry humor, ciekawa krytyka trendów Hollywood i chyba żaden serial animowany nie da ci więcej przykładów, czemu życie (w tym właśnie ty) jest do dupy. No i często twórcy mają sporo naprawdę dobrych rozwiązań fabularnych, których lepiej nie zdradzać :>

-Young Justice - jedna z najlepszych kreskówek o superbohaterach. To nie do wiary, jak fani sprawili, że  serial powrócił z 3 sezonem, kiedy został usunięty przez CN. Z każdym sezonem fabuła się staje coraz bardziej mroczniejsza, a scen gdzie krew się leje nie brakuje, szczególnie w 3 sezonie - to już nie jest to family friendly Cartoon Network :> koniecznie sprawdzić, czy się lubi rajtuzów czy nie

F is for Family - Całkiem przyjemny serial, Warto polecić tym, co narzekają na dzisiejsze czasy i tęsknią za tymi starymi dobrymi, jak ''kiedyś to było''.

-Fineasz i Ferb - świetna zabawa, nie tylko dla dzieci. Z każdym odcinkiem chłopcy wymyślają coś nowego i zwariowanego, a Agent P walczy z (naprawdę dobrze napisanym) Dundersztycem. W 1 sezonie głównie schemat się powtarza, jednak w kolejnych sezonach już nie.

-Wodogrzmoty Małe - kto nie zna tego serialu, niech koniecznie nadrobi, przynajmniej ze względu na fabułę.
Wt, 05 Marzec 2019, 10:38:58
1
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów Wariant do jutrzejszego Young Justice #3
by Victor Bogdanovic and Patrick Gleason

Wt, 05 Marzec 2019, 19:23:55
1
Odp: Egmont 2019 Zaraz, nie ma Batman: Dark Prince Charming? :<
Z 2 strony, 3 Batmany q miesiącu to trochę za dużo

Cz, 07 Marzec 2019, 10:16:47
1
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu Rany, aż 2 lata czekania na Logana - moim zdaniem Egmont mógł to wydać przy okazji filmu, tytuł by się troszkę lepiej sprzedał :P
Cz, 07 Marzec 2019, 10:46:24
1
Odp: Egmont 2019 Zapowiedzi czerwcowe, bo na początku kwietnia. Katalog na pyrkon, czyli pod koniec kwietnia
Cz, 07 Marzec 2019, 14:09:37
1
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce Liczenie dymków dialogowych? Phi, ja  liczę ile jest literek w danej chmurze!
Cz, 07 Marzec 2019, 21:01:32
1
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie
Czy Supermana Tomasiego można czytać samodzielnie, bez innych superserii i eventów? I czy rzeczywiście jest tak dobry, jak niektórzy twierdzą?

Na pewno powinieneś przeczytać Droga do odrodzenia: Lois i Clark. Nie jest to obowiązkowe, ale jednak wypada.

No i przy okazji należy czytać Action Comics, bo te serie potem przechodzą w Event Superman: Odrodzony.


Czy jest tak dobry? Na pewno lepszy od tego z New 52, na pewno lepszy od większości tego co wydano z Rebirth w Polsce.

Nd, 10 Marzec 2019, 15:27:05
1