Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 29
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Szukam komiksu Ja również witam forumowiczów.
Być może chodzi o "Wilcze imperium" wydane przez KAW w tym właśnie czasie?

Cz, 10 Czerwiec 2021, 12:45:31
1
Odp: Piłka Nożna Zarejestrowałem się na forum komiksowym, a tu typerek piłkarski. :)
Ponieważ mecz się już zaczął, to wytypuję tylko dwa pozostałe.
Dania - Finlandia 3:0
Belgia - Rosja 1:1
Jeśli chodzi o moich faworytów, to są to oczywiście Włosi (jestem fanem Juve, a kadra zawsze była naszpikowana ich zawodnikami). Mam również nadzieję na dobrą grę naszych Orłów. Mimo wszystkich ostatnich zawirowań nadal mamy przecież kilku bardzo dobrych zawodników z najlepszym piłkarzem świata na czele. Jeśli ze Słowacją zagramy dobry, zwycięski mecz, to na fali entuzjazmu możemy być jednym z czarnych koni tej imprezy. Tak, jestem niepoprawnym optymistą.
Ach, tego wyniku nie typuję, ale Walijczycy i Szwajcarzy nie strzelą według mnie żadnej bramki w tym meczu.

So, 12 Czerwiec 2021, 15:24:49
2
Odp: Wydawnictwo Lost In Time Jak dla mnie - zachowanie z klasą. Przyznali się do błędu, zaproponowali jego naprawienie, bardzo fajna reakcja. Jakże inna od tego, co ostatnio zaprezentował chociażby Scream.
Gdybym był posiadaczem tego wydania, to nie odsyłałbym go.

So, 12 Czerwiec 2021, 21:26:05
2
Odp: Egmont 2021 Tu jednak jest trochę inaczej, bo jednak Hellblazera wydają w końcu "od początku" tylko nie po kolei. Z tytułami w uniwersum DC lub Marvela nikt by na pewno nie podjął się takiej inicjatywy. Poza tym od groma tam multiwersów, elseworldów i takich tam.
Tak czy inaczej Hellblazera naprawdę warto kupić i poczytać w każdej odsłonie i niezależnie od sposobu wydania.

Wt, 15 Czerwiec 2021, 12:00:27
1
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o piłce...

Wt, 15 Czerwiec 2021, 21:54:15
1
Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania. Cieszę się z pierwszego punktu i odpowiadam na prośbę o kilka słów od siebie... Od roku jestem w "klubie 40", a dzięki komiksom nauczyłem się czytać, więc trochę już zleciało. Niestety zaniedbałem pasję na kilkanaście lat, wróciłem do niej ponad rok temu i naturalną konsekwencją było dołączenie do tego forum. :)
Ponieważ jest to pierwsza zagadka, jaką wrzucam, to poproszę o pomoc. Jak wrzucić do wiadomości zdjęcie z poziomu telefonu? Rozmiar jest zbyt duży. Nie chciałbym odwalić numeru i wrzucić nieczytelnego zdjęcia.

Wt, 15 Czerwiec 2021, 23:56:16
2
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8 Motyl minimalnie szybszy. Horror nie horror - dla rysunków warto.

2 pkt - Motyl
1 pkt - Edgar
1 pkt - kierpic [mod.]
1 pkt - MarcusSz
1 pkt - Konrad
1 pkt - Lyricstof

Śr, 16 Czerwiec 2021, 17:29:20
1
Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania. Jako zadający pytanie byłem przekonany, że Motyl rozpoznał kadr i wskazał właściwy komiks. Zastosowałem więc tę zasadę koleżeństwa i zdrowego rozsądku, bo pełny tytuł był według mnie w tym przypadku zbędny.
Poza tym może jestem zbyt krótko na tym forum albo zbyt długo na tym świecie, żeby nie traktować tego tylko i wyłącznie jako zabawę, więc nawet mi nie przyszło do głowy, że to może wywołać jakiejkolwiek spięcia. Więcej luzu, Panowie! ;)

Śr, 16 Czerwiec 2021, 23:37:05
4
Odp: Piłka Nożna W końcu trafiłem jakiś dokładny wynik. :) Bardzo ciężkie typowanie na jutro, a to z powodu naszej reprezentacji. Myślę, że przegramy 0:2 co najmniej, ale ponieważ nie lubię typować przeciwko swoim, to wpisuję zaskakujący wynik, którym najprawdopodobniej eliminuję się z walki o punkty za ten mecz. :)

Węgry - Francja 0:2
Portugalia - Niemcy 1:2
Polska - Hiszpania 1:0

Pt, 18 Czerwiec 2021, 23:20:08
2
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze Ja zamówiłem z Drugiego Wydania pięć tomów Invincible. Wszystkie miały lekko zagniecione rogi okładki. Ewidentnie wina pakowania. Wada nieduża, nie reklamowałam, ale niesmak pozostał. :)
Pt, 18 Czerwiec 2021, 23:30:05
1