Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 56
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Dziękuję! Również dziękuję, a nawet nie potrafiłbym przelać na monitor tej ulgi gdy się okazało że nie trzeba być skazanym na facebooka.
Wt, 05 Luty 2019, 12:19:02
1
Odp: Klint - kolekcja Miło popatrzeć że ktoś ma Murenę i Skorpiona od początku. Osobiście czekam na Integrale tych tytułów , może się kiedyś doczekam :) Ty z kolei pewnie będziesz mógł liczyć na Skargę utraconych ziem - kolejny cykl właśnie we Francji się ukazuje więc czuję że i Egmont niedługo wznowi to w wydaniach zbiorczych.
Pt, 08 Luty 2019, 11:55:33
3
Odp: Itachi - kolekcja Coś wspaniałego mi brak takiego sampozaparcia żeby jeździć po całym kraju i zdobywać takie wrysy. A takie mam pytanie powiedzmy organizacyjne od laika: ty komiks danego twórcy kupujesz np właśnie na targach czy już z góry masz plan i z danym komiksem jedziesz ?
Cz, 28 Luty 2019, 19:11:24
1
Odp: Thorgal
To fakt, ale może to my się nie znamy tak bardzo na sztuce jak osoba która ją projektowała?  8)
Powiem szczerze że jak zobaczyłem tą okładkę to żal że jednak rozsądek zatriumfował nad chęcią kupna szybko wyparował. Chociaż kto wie może po prostu trzeba się do niej przyzwyczaić

Pn, 11 Marzec 2019, 18:01:10
1
Odp: Dufaux Problem z twórcą płodnym jest taki że jego prace są nierówne. Poprawne ale takie nie do końca zapadające w pamięć, osobiście części tytułów pewnie drugi raz nigdy nie przeczytam (ale to nie znaczy że są złe) np Krucjata czy Konkwistador. Ale taka Murena, Skarga Utraconych Ziem,  (chociaż póki co pierwszy cykl jest imo spory lepszy) to już rzeczy do których na pewno wrócę a i z chęcią bym kupił ładnego Integrala :)
Śr, 13 Marzec 2019, 10:33:23
2
Odp: Scream Comics
Mam nadzieję że będzie to tak samo dobre ja Edelweiss które mnie się podobało. Jaki jest w ogóle oryginalny tytół tego komiksu ?

Au-delà des nuages

Śr, 13 Marzec 2019, 21:16:48
1
Odp: Egmont 2019
O tak! Podpisuję się pod tym obiema rękami! gluuuuuuutaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

I ja również, zrobiony został dodruk 4 tomów, niech Egmont idzie za ciosem i zrobi resztę :)

Pt, 24 Maj 2019, 09:05:03
2
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
Jak z pakowaniem w taniaksiazka.pl? Znalazłem tu tylko 1 post na ten temat (krytyczny).

Dziś do mnie przyszła paczka z tego sklepu. 2 tomy Ramiro, 2 tomy Vasco i Wielki martwy dodruk pierwszego. Wagowo już trochę tego było zapakowane w folie bąbelkową i to ze 4-5 "zawinięć" do tego karton, ale nie pudełko tylko takie złożone dwa jako ochrona zewnętrzna. Każdy komiks w folii, żaden nie był obity więc summa summmarum jestem zadowolony. Był to mój pierwszy zakup w tym sklepie, a chciałem żeby przyszło wszystko w jednej paczce, a te 5 pozycji było  praktycznie tylko w tym. Nastawiałem się że może być różnie i być  może trzeba będzie coś zwrócić ale jednak nie, wszystko było ok :) Także  do tantis, czytam.pl i gildii gdy będzie okazja dołączam taniąksiążkę do listy preferowanych księgarń.

Śr, 10 Lipiec 2019, 14:42:17
1
Odp: Studio Lain
Ja z tego zestawu biorę na pewno 3  (Yiu, Korrigans, Metronom)  oraz Mrocznych Sędziów 2.  A co z Total War? Raczej nie w 2020 czy to właśnie on ma być tym Dredded na drugą połowę roku?
U mnie podobnie na pewno te 3 które wymieniłeś, a pomyślę jeszcze nad Zaya. Zapowiada się przyjemnie nowy rok.

Śr, 18 Grudzień 2019, 19:24:39
1
Odp: Budżetowe kolekcjonowanie komiksów
U mnie na książki nikt nigdy nie reagował w ten sposób (a trochę tego się u mnie wala), komiksy zaś budzą pewne zdziwienie połączone z lekką nutką rozbawienia.

Moje doświadczenie jest bardzo podobne, chociaż zaczynam się zastanawiać czy tak się nie dzieje ze względu, że ludzie nie mają w ogóle styczności  z innym komiksem niż SH względnie Kajko czy Asteriks. Często się spotykałem/spotykam z sytuacją że jak mówię lubię czytać fantastykę i komiksy to przy komiksach błąka się ten półuśmieszek protekcjonalności. Ale pojęcie frankofon wywołuje konsternację i nie bardzo rozumieją o co się rozchodzi dopiero jak wytłumaczę że coś podobnego do Thorgala ale w innych settingach to coś tam w głowie zaczyna świtać.
Chociaż większości kobiet to i tak nie obchodzi dopiero się interesują jak zaczynają ogarniać ile te komiksy kosztują ;)

Wt, 31 Grudzień 2019, 17:56:44
1