Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 17
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Planeta Komiksów Ja dodam, że może się spodobać niezależnie od wieku. Mój syn ma 5,5 roku i uwielbia całą serię. Kumpla córka ma 11 lat i też czeka na ukazywanie się kolejnych częsci. Nawet moja żona się wkręciła.
Może się wydawać, że to dość oklepana i schematyczna przygodówka, ale autor przedstawia to wszystko bardzo ciekawie. Do tego bardzo udanie prowadzeni bohaterowie. Warstwa graficzna teź nie odstaje. Polecam!

Śr, 20 Marzec 2019, 19:05:06
1
Odp: Kupki wstydu Moja to około 100 pozycji. Mam podobną metodę jak kilku przedmówców. Jeśli mam do czynienia z zakończoną serią, to czekam aż ukażą się wszystkie części i dopiero zabieram się za czytanie. Po dłuższym czasie musiałbym sobie odświeżać wcześniejsze, co przy takiej liczbie zaległości nie jest zbyt racjonalne :D
Odnośnie kupek wstydu. Mój, niespełna sześcioletni syn, mówi dzisiaj do mamy:
- Mamo, czemu tu ciągle przybywa komiksów?
- No właśnie...
Odpowiedziała z wymownym spojrzeniem. A niedługo później poszedłem odebrać kolejną paczkę ;D ;D

So, 06 Kwiecień 2019, 11:37:28
2
Odp: Wydawnictwo Mandioca Podpisuję się pod recenzją Itachiego obiema rękami!
Ciężko coś napisać o treści żeby nie było spoilerów, więc napiszę tylko, że sama historia jest bardzo ciekawie prowadzona. Powoli poznajemy nowe elementy układanki, które składają się w fantastyczną, moim zdaniem, opowieść, z dużym ładunkiem emocjonalnym. Graficznie - jedna z lepszych pozycji jakie dane mi było ostatnio czytać.
Bardzo się cieszę, że mamy na rynku takie Wydawnictwo! Jest to ich pierwszy komiks w kolorze, bo jak sami zapowiadali chcieli coś spektakularnego na pierwszy raz ;) W mojej opinii nie były to słowa rzucone ot tak sobie. Ogromne podziękowania za tą perełkę!

Śr, 10 Kwiecień 2019, 10:37:07
1
Odp: Kolekcja Spider-Mana Mnie tam poszatkowana panorama nie boli, bo i tak kończy mi się miejsce na półkach. Muszę zainwestować w jakieś pudło :D
Oczywiście też wolałbym chronologicznie, ale... I tak mam problemy z czytaniem na bieżąco, więc poczeka. Poza tym sam wrociłem do komiksów dzięki WKKM (nie tylko ja!). Więc kolekcja może przyciągnąć teraz kolejne osoby. Co nam wszystkim powinno wyjść na dobre.

Śr, 10 Kwiecień 2019, 19:06:37
1
Odp: Pierwsze komiksowe przebłyski U mnie końcówka lat osiemdziesiątych. Pamiętam Jonka Jonek i Kleks, Kajko i Kokosza, Ekspedycję, komiksy Baranowskiego, Tytusy, Thorgale, W poszukiwaniu ptaka czasu. No i nadeszło TM Semic jak miałem 7 lat. Swoją drogą Punisher dla 7-latka to trochę słaba opcja ;D bardziej mi się spodobał Spider, no i przede wszystkim później już X-Men. Jakoś nigdy mnie tak naprawdę nie chwyciło DC, chociaż próbowałem.
Po upadku TM Semic właściwie nic i wróciłem dopiero z WKKM. No i teraz już nie tylko superbohaterszczyzna, ale sporo innego dobra też mam na półce.

Cz, 11 Kwiecień 2019, 23:19:25
1
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
Promocja do minus 50% w merlinie.
Może coś komuś wpadnie w oko...
https://merlin.pl/catalog/wiosenne-czyszczenie-magazynow-2019-p12946/

Polecam! Dodatkowo jest jeszcze jedno 50% w tej promocji :D 50% szans na wysyłkę - wyślą albo nie wyślą ;)

Śr, 24 Kwiecień 2019, 14:17:04
5
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy) Bazyl znowu to samo... Czy Hachette daje jasne i klarowne listy swoich kolekcji w Polsce z wyprzedzeniem?
Też kupuję i jakoś tego nie dostrzegłem przez tyle lat. Znamy kilka numerów do przodu, a reszta to domysły na podstawie list zagranicznych.
Chciałbyś żeby Egmont podał plany wydawnicze na ile lat? 5? 10? Mamy do końca roku. Jak dla mnie jest to wystarczające przy takiej ilości komiksów, które u nas wychodzą. Nie samym Egmontem człowiek żyje :)
Chociaż też dużo od nich kupuję.


So, 27 Kwiecień 2019, 20:29:53
1
Odp: Szninkiel Wydanie bardzo mi się podoba, moim zdaniem rewelacyjna okładka i grzbiet. Ale jak sobie pomyślałem ile komiksów mogę kupić za 600 zł to odpuściłem. Jeszcze widocznie jestem na innym etapie przygody z komiksem  :D
Natomiast rozumiem tych, którzy rozkupują w takim tempie i będą się cieszyć z efektu. No chyba, że na handel biorą ;)

Pn, 13 Maj 2019, 19:22:08
1
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con Mnie udało się zdobyć 8 wrysów :) i to tylko do 15:00 ;)
Jak było w kolejce do Marvano? Wszyscy załapali się na wrysy?

Pt, 24 Maj 2019, 22:39:47
1
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con Rozmawiałem dłuższą chwilę z Panem Bartłomiejem z wydawnictwa Mandioca (chciałem napisać Mandioci, ale jakoś dziwnie wyglada taki zapis ;p) i szykują kilka naprawdę ciekawych premier. Miałem okazję obejrzeć 3 pozycje w oryginale i naprawdę jest na co czekać! Dalej mają być niespodzianki na preorderach, pomysłów nie brakuje. U mnie mają duży kredyt zaufania po dotychczasowych swoich wyborach, więc nie mogę się doczekać :)
Pt, 24 Maj 2019, 23:36:18
1