Autor Wątek: Zbieractwo gier  (Przeczytany 14787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szymans

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #75 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 13:16:47 »
Odgrzebując nieco znowu wątek, to ja podziwiam nastawienie @Szekak. Mi by to nie przeszło przez myśl, ale co do zasady myślę że to genialne. Ja osobiście szanuję konsole z kompatybilnością wsteczną, jak np. ma Xbox Series X. Niestety raczej nie będzie to trend na rynku, chyba że czeka nas skok technologiczny i tak naprawdę na jedno wyjdzie. Wolę jednak zbierać gry w digitalu, zrezygnowałem z pudełek po dwóch przeprowadzkach. Człowiek dba jak o własną narzeczoną, a tak naprawdę tylko cieszy to oko, bo wszystko idzie w kierunku digitali. Przykładowo ostatnio za niezłą sumkę doładowałem sobie network dzięki prepaidowi z media expert i niemal cały urlop spędziłem przy konsolach Sony.

Offline michał81

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #76 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 14:12:42 »
może w temacie a może nie pojawiła się zapowiedź Mass Effect: Legendary Edition oczywiście edycja kolekcjonerska na wypasie



Ta zapowiedź przekonuje mnie do powrotu do grania po bardzo długiej przerwie. Mass Effect ma swoje wady, ale..... to jest cholernie fajnie zbudowany świat Sci-Fi, który mnie wciągnął.

Offline gashu

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #77 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 18:17:58 »
Szkoda, że do tego wydania "kolekcjonerskiego" nie dołączono gry. :O

Offline Lou

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #78 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 20:38:59 »
Ta wersja ME ze zdjęcia to chyba set nr 2, bo ma być kilka. Na pierwszym rzucie była jeszcze lito z FemShep. Kusi właśnie ze względu na litografię i steelbook. Niestety zupełnie niepraktyczny hełm (nie da się go założyć) wyklucza zasadność kupna kolekcjonerki.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline gashu

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #79 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 06:07:49 »
Gdyby hełm dało się założyć to byłby bardziej praktyczny :) ?
Wsiadłabyś w nim na motor, albo wybrała się do warzywniaka zastępując nim obowiązkową maseczkę?

Offline michał81

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #80 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 06:57:36 »
Ta wersja ME ze zdjęcia to chyba set nr 2, bo ma być kilka. Na pierwszym rzucie była jeszcze lito z FemShep. Kusi właśnie ze względu na litografię i steelbook.
Masz rację że jest jeszcze jeden set, który różni się tylko dodatkową lito z FemShep, ale wszędzie gdzie patrzyłem to można zamówić ten, który linkowałem wcześniej.


Niestety zupełnie niepraktyczny hełm (nie da się go założyć) wyklucza zasadność kupna kolekcjonerki.
Ale świeci  :D

Offline Lou

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #81 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 12:43:52 »
Gdyby hełm dało się założyć to byłby bardziej praktyczny :) ? Wsiadłabyś w nim na motor, albo wybrała się do warzywniaka zastępując nim obowiązkową maseczkę?

A o cosplayu słyszałeś?
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline death_bird

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #82 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 13:24:31 »
Niestety zupełnie niepraktyczny hełm (nie da się go założyć) wyklucza zasadność kupna kolekcjonerki.

Ta niepraktyczność jest zapewne zupełnie praktyczna: wystarczy, że w Stanach ktoś założyłby taki hełm i nie mógłby go później zdjąć aż do przyjazdu straży pożarnej albo wizyty w ambulatorium. Ile to byłoby zer na czeku?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Szekak

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #83 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 14:08:35 »
Nie no, sa kolekcjonerki Dooma i Fallouta 76 z pepnoprawnymi helmami ktore sie zaklada na glowe. :p
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline death_bird

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #84 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 14:12:58 »
Widać nie każda korporacja lubi życie na krawędzi.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline gashu

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #85 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 08:33:34 »
A o cosplayu słyszałeś?

Zawsze wydawało mi się, że cosplay polega m.in. na tym, że strój tworzy się samodzielnie, a nie zamawia prez internet i wyciąga gotowca z pudełka  :-\.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #86 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 11:27:10 »
"Resident Evil: Village"; jeśli kogoś z Was interesuje ta wyjątkowa survivalowo-horrowa gra video, ba, jeśli jesteście zagorzałymi fanami serii Resident Evil, to na pewno wiecie, że przy okazji premiery "Village", w którym swe małe co nieco ukaże antagonistkaLady Dimitrescu (dama ta, pełna kontrastu: blichtr, elegancja,  także niezaprzeczalny chłód i mrok z drugiej strony, zrobiła wśród graczy sporą furorę), zostanie wypuszczona na rynek ,,kolekcjonerka" tej produkcji. Tak by się prezentowało wydanie deluxe "Village", z odnośnikiem cen:


Lady Dimitrescu <3:


Offline Death

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #87 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 18:28:28 »
Z pewnością kupię zarówno Mass Effect jak i Resident Evil, ale z kolekcjonerek to już się wyleczyłem. Jak jeszcze God of War kosztował 520 zł to ok, ale później dałem jakoś 750-800 za Death Stranding, The Last of Us 2 i Cyberpunk 2077. I na tym zakończę.

Offline Pan M

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #88 dnia: Nd, 15 Sierpień 2021, 16:48:46 »
Wcześniej w temacie przewijał się wątek gier retro, starych platform etc.

Nie mam się w sumie czym mocno chwalić na ten moment bo posiadam tylko jedną retro konsolę, ale to też bez przesady, bo to nie jest sprzęt tak wiekowy jak Pegasus.



Ot cały mój dorobek retro gamingu w formie fizycznej. MGS to jest dla mnie seria warta kupna konsoli bardziej od tych wszystkich współczesnych hitów pokroju Horizona czy Spider mana. Nie stawiam też tutaj kreski na kolejnych generacjach soniaków, ale jedynie o hierarchie idzie tutaj  rzecz  ;)

Offline nori

Odp: Zbieractwo gier
« Odpowiedź #89 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 19:00:25 »
Ha, ha! Coś pozmieniali na stronie GOG, i teraz nie działa pod przeglądarkami z Windowsa XP. :) Serwis GOG czyli Good OLD Games, gdzie jest sporo gier z czasów 98 i XP, nie da się uruchomić pod tymi systemami. :)

Oczywiście to nie jakiś wielki problem, trzeba skorzystać z innego kompa itp, ale w sumie śmieszna sytuacja.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.