Pozostałe > Gry wideo

Zbieractwo gier

(1/19) > >>

gashu:
Ciekaw jestem, jak wygląda Wasze podejście do kolekcjonowania gier? Zbieracie na półkach kolorowe pudełka? A może pozbywacie się ich zaraz po ograniu danego tytułu? Co myślicie o wydaniach kolekcjonerskich, wzbogacanych o wszelakie figurki i inne gadżety? A może cyfra uber alles?

John:
Kupuje ektronicznie. Nie mam gdzie zbierać, albo pomieszkuje u babci, albo wynajmuje, niestety częste przeprowadzki utrudniają życie w takich kwestiach. Z tego też powodu komiksowe hobby ucierpiało, ale to już inna historia. Tak mam zawsze w komputerze swoją "wirtualną półkę" i dopóki jakiś CyberMarian mi jej nie zhackuje, nie muszę się niczym przejmować.

Lou:
Mam na imię Lou i jestem uzależniona ;) Jeśli tylko mam możliwość kupuję wersje pudełkowe. Lubię mieć je ułożone na regale, oglądać, dotykać ;) Z cyfry korzystam tylko wtedy, gdy dany tytuł jest nieosiągalny w wersji fizycznej lub dużo tańszy.
Co do kolekcjonerek to mam trochę figurek z gier, ale najczęściej kupuję je oddzielnie. Po co mi jakieś dodatki w stylu naklejek, map itp. Nie chciałoby mi się bawić w ich odsprzedaż. Czekam aż pojawią się w sprzedaży same figurki i biorę póki są dostępne.

R~Q:
Kiedyś wypalałem na płyty wszystkie swoje gry z GOG-a i Humble (DRM-free) i nawet okładki robiłem i stawiałem na półce

Jednak od jakichś 8 lat nie mam już na to czasu :P

Tysonek:
Prawie 200 pudełek na półkach, kilka kolekcjonerek. Niestety od 2,5 roku wpadłem w komiksy jak śliwka w kompot i pudełkowe kupuje tylko na pleja, na pc sztandar przejęły cyfrówki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej