Autor Wątek: Gamedec  (Przeczytany 1776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Gamedec
« dnia: Śr, 07 Październik 2020, 21:15:53 »
Polska odpowiedź na Cyberpunka 2077 ;), na podstawie prozy M. Przybyłka. Pewnie trochę osób o nim już słyszało. Gameplay'e udostępnione wcześniej wyglądały sensownie. Teraz jest szansa sprawdzić samemu - od dziś do 13 października można ściągnać i pograć w demo: https://store.steampowered.com/app/917720/Gamedec/  U mnie właśnie się ściąga choć na moim złomie nie sądzę żeby w ogóle poszło ;)

Na zachętę trailer (choć on akurat słabawy jest):







Offline Leyek

Odp: Gamedec
« Odpowiedź #1 dnia: So, 27 Marzec 2021, 11:35:10 »
Coraz lepiej to wygląda. Klimat super. Jest duża szansa, że to będzie porządna, wciągająca gra, w przeciwieństwie do wydmuszkowego C2077.

Cytuj
Polskie studio Anshar ujawniło datę premiery Gamedec - cyberpunkowej gry na podstawie książek Marcina Przybyłka. Tytuł ukaże się 16 września na PC.

Deweloperzy poinformowali również, że jeszcze dzisiaj (26.03) - o godzinie 18:00 - na Steamie pojawi się następne demo produkcji. W przeciwieństwie do poprzedniego, będzie dostępne przez nieograniczony czas.


Cytuj
Wersja testowa zaoferuje nowe lokacje i sprawę do rozwiązania - gracze trafią do futurystycznego Low City. Do tego możliwość pokierowania kobietą, avatary dla bohaterów niezależnych, ulepszone efekty graficzne oraz szereg poprawek.

Tak jak seria książek, gra opowie o tytułowym gamedecu, czyli detektywie specjalizującym się w rozwikływaniu zagadek kryminalnych w wirtualnych światach. Twórcy obiecują fabułę mroczniejszą niż w oryginale i nieliniową rozgrywkę.
« Ostatnia zmiana: So, 27 Marzec 2021, 12:12:10 wysłana przez Leyek »

Offline Comzilla!

Odp: Gamedec
« Odpowiedź #2 dnia: So, 27 Marzec 2021, 20:16:15 »
Hej, czy jest polska wersja dema? Na steam zaznaczone jest że tak, ale nie widzę nigdzie w ustawieniach.
Ktoś coś?
Mój kanał na YT Comzilla!

Offline Leyek

Odp: Gamedec
« Odpowiedź #3 dnia: So, 27 Marzec 2021, 22:52:42 »
Nie ma. W komentarzach na Steamie twórcy pisali, że PL wersja dopiero we wrześniu na premierę (dziwne zagranie, bo gdzie indziej pisali, że ang była tłumaczona z pl, no ale co począć). Zaznaczenie na Steamie dotyczy języków jakie będą w pełnej wersji, demo tylko po angielsku.

Offline Comzilla!

Odp: Gamedec
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 28 Marzec 2021, 00:53:05 »
Dzięki  :D

No to nie pozostaje mi nic innego jak czekać na premierę pełnej wersji. W sumie już blisko.
Mój kanał na YT Comzilla!

Offline Leyek

Odp: Gamedec
« Odpowiedź #5 dnia: Cz, 12 Styczeń 2023, 19:57:11 »