Autor Wątek: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)  (Przeczytany 24172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rodrigues

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #225 dnia: Pt, 31 Maj 2024, 14:12:41 »
Mogliby zaadoptować tą grę pod ringfita na switchu. To by było  8)
Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 17 - Dołącz do gry! ETAP III wystartował!!! => https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/z-jakiego-komiksu-jest-ten-kadr-edycja-17!/msg278252/#msg278252


Offline Necr09

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #227 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2024, 12:32:15 »

Mocno niespodziewanie niedługo pojawi się prequel Gears of War. Akcja będzie się dziać 14 lat przed jedynką, dokładnie w Dniu Wyjścia Szarańczy, ledwie 6 tygodni po zakończeniu trwających dekady "Pendulum Wars". Głównym bohaterem tak jak w częściach 1-3 będzie Marcus Fenix. Liczę, że klimatem będzie znacznie bliżej do pierwszej trylogii, a nie tej cukierkowatej 4 i 5 części.
FGO: 758,469,198

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #228 dnia: So, 15 Czerwiec 2024, 15:19:16 »
Nowy materiał o Astro Bocie. Omówienie paru plansz, które zostały udostępnione dziennikarzom. Sporo nowego gameplay'u.


Cytuj
Dotychczas ujawniono, że produkcja ma się składać z 80 poziomów. Zostaną one rozmieszczone w 6 ogromnych galaktykach, które będą podzielone na kilka planet zawierających wiele poziomów, na których nie zabraknie interaktywnych obiektów, jak kubły z farbą, wysoka trawa czy śnieżki.

Okazuje się jednak, że to nie wszystko. Szef Team Asobi, Nicolas Doucet w rozmowie z IGN ujawnił, że po premierze do gry trafi darmowe DLC, a w całej grze znajdzie się 300 robotów, z czego 150 to cameo ikonicznych dla PlayStation postaci. W menu gry gracze będą mogli zobaczyć, ile botów jest ukrytych na danym etapie, a symbole PlayStation oznaczają specjalne boty epizodyczne.

Jednakże gracze nie powinni być znudzeni podstawową zawartością, ponieważ Astro zyska nowe umiejętności, takie jak możliwość napompowania ciała robota czy też pływania pod wodą, a efekt haptyki ma pomóc przy łamigłówkach. Same poziomy również będą miały trzy poziomy trudności – łatwy, normalny i trudny.

Przykładem wyzwania dla graczy ma natomiast być planeta Swinging Wartries z niewielkim polem golfowym, w którym wrogowie wymachują kolczastą bronią z kulkami i łańcuchami. Do tego plansza ma się składać z wielu platform. Jednak jeśli gracz zginie, to od razu zostanie odrodzony. Po ukończeniu tego etapu, gracze trafią do Slowdown Showdown, w którym Astro rzuca klepsydrą, aby spowolnić wrogów, platformy i zagrożenia środowiskowe, które poruszają się niemożliwie szybko.

Przy okazji do Astro's Playroom trafił nowy darmowy dodatek (jak nie pobrał się automatycznie, trzeba "Sprawdzić aktualizacje" ręcznie. Do znalezienia i uwolnienia są 4 nowe boty(na razie bot z Bloodborne'a). Dają nowe znajdźki, trofea i możliwe, że na zakończenie jakąś nową zawartość (może demko planszy z nowej części?). Wrzucam poniżej filmik jak uratować pierwszą postać.