Autor Wątek: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)  (Przeczytany 20670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Necr09

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #165 dnia: Pn, 20 Marzec 2023, 21:12:29 »
Remake Resident Evil 4 ma premierę już w piątek 24.03, z tej okazji Capcom wypuścił nowy zwiastun xD



A przy okazji widze, że nie dałem linku do ostatniego zwiastuna w poście wyżej, brawo ja xD
FGO: 758,469,198

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #166 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 18:58:32 »
Plac zabaw dla dużych i żeby nie było... małych dzieci też. Ale z przewagą, że jest to gra dla tych dużych - geek doceni mimo wszystko! Taaak! "LEGO 2K Drive" nadciąga! 19 maj 2023! Kasa z portfeli i działamy! Raczej wszystkie platformy growe!


Wyraźna, okiem geeka recenzja tej gry. Tytuł teoretycznie może spełnić oczekiwania każdej grupy wiekowej odbiorców.

https://www.ppe.pl/publicystyka/315932/gralismy-w-lego-2k-drive-na-specjalnym-przedpremierowym-pokazie-w-londynie-sprawdzcie-nasze-wrazenia.html

Jak ja mogłem o tym zapomnieć? Ano chyba dlatego, że dopiero ledwo co wyciekły jakiejkolwiek informacje odnośnie premiery tej gry, jej mechaniki etc.

Offline Necr09

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #167 dnia: Cz, 13 Kwiecień 2023, 21:59:16 »
Suicide Squad: Kill the Justice League z kolejną obsuwą, tym razem planowana data premiery to 2 luty 2024. Po fatalnym odbiorze na State of Play miało przesuniętą premierę na bliżej niesprecyzowaną drugą połowę 2023 roku.
FGO: 758,469,198

Offline OokamiG

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #168 dnia: Cz, 13 Kwiecień 2023, 22:03:27 »
Gameplay wyglądał bardzo słabo. Nie ma porównania do Batmanów.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #169 dnia: So, 15 Kwiecień 2023, 11:16:06 »
Suicide Squad: Kill the Justice League z kolejną obsuwą, tym razem planowana data premiery to 2 luty 2024. Po fatalnym odbiorze na State of Play miało przesuniętą premierę na bliżej niesprecyzowaną drugą połowę 2023 roku.

Nostalgia: to były czasy, gdy zwiastun do growego "Suicide Squad" szokował każdego, albo przynajmniej tego bardzo zahypowanego, fana gier video przedstawiających rzeczywistość Uniwersum DC! A tu co... Klops, kaszana i kibel - gra zalicza obsuwę za obsuwą. Zaczyna powoli znikać... Może w końcu być tak, że... wyląduje w Fortnite? Nie no żart. Dla mnie: - 1000 punktów do karmy, siły, ataku i w ogóle wszystkiego, co związane z "Suicide Squad: Kill the Justice League", tym bardziej z grami od DC!

Może ktoś z Was czeka na:




Screeny z gry, zapowiedzi, w ogóle sama mechanika gry, głównie projekt graficzny... zapowiadają "Alone in the Dark" bardzo zachęcająco. To może być ciekawa gotycko-mroczna, tajemnicza pozycja. Połączenie "The Evil Within" z "Alan Wake"?  ::) ::) 8)

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #170 dnia: Wt, 25 Kwiecień 2023, 19:25:27 »

Kolejny powód do dumy z prawie polskiej kontynuacji polskiej gry survival-horrorowej w konwencji FPS. A o jaki aspekt mechaniki gry "Dead Island 2" się rozchodzi? O funkcjonalność ,,drzewka rozwoju" gracza - postaci, którą grający steruje. ,,Drzewko" tym razem zostało zastąpione formą ,,zbierania kart, wymiany ich, dublowania, podbijania etc.", co sprawia, że dzięki tej mechanice w dość specyficzny sposób - jak na ten gatunek gry video! - będzie można rozwinąć liczne gałęzie umiejętności naszego bohatera. Samo "Dead Island 2" ponoć ma w sobie fabułę pokroju odwalonego kiczowatego filmu post-apo, ale z masą nieszablonowych zwrotów akcji i postaci, które napotykane w grze sprawiają, że mają chyba nie po kolei w głowach. Nieustanna akcja, w której ciężko spodziewać się, co może nas dalej czekać. Damn it! Must play Ps5, ASAP! Pod względem unikatowości rozgrywki (nie patrzę się w ogóle na silnik graficzny), "Dead Island 2"... to będzie perełka!


FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #172 dnia: So, 27 Maj 2023, 21:08:31 »



Oba zwiastuny growe: grube po tysiąckroć! ,,Spidey" na nextgenowe Ps5, Łaj Panie, zachwyca niesamowicie, mimo iż technologicznie (grafika, silnik gry, aspekty ostrość i płynności rozgrywki na wys. ustawieniach, balans kolorów przy bardzo dynamicznych momentach rozgrywki etc. etc.) ta gra w stosunku do sequela ostatniej gry "Insomniac", tego tytułu z Milesem Moralesem w roli głównej, zmieni się niewiele. Fabularnie "Spider-Man 2 (2023)" natomiast będzie dużo odważniejszą niż poprzednie dwa tytuły growe Marvela od IG produkcją. Kraven wygląda kusząco jako antagonista - owszem rozpala ogień w obozowiskach, czając się jak prawdziwy łowca, ale... najwięcej rozpala hype'u u graczy, którzy czekają na tą grę! Miodek najwyższej słodyczy. Na Moc! Wyczuwam, że w scenie napisów końcowych, zaraz po ukończeniu gry, pojawią się dwaj pajęczy bohaterowie z Wolverinem... To jest raczej nieuniknione.  ;D ;D

"MGS Delta... " w pierwszym teaserku wygląda... dość dziwnie. Rzadko można oglądać tego typu zwiastuny, naprawdę bardzo rzadko. 8)


Offline HugoL3

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #173 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 11:22:06 »
Ogólnie to ostatni event Sony słabiutki... Z tych wszystkich nowych gier to największe wrażenie wywarł na mnie FF XVI.
Spider-Man 2 wygląda jak kolejne dlc (po Milesie Moralesie...) do pierwszej gry. Nie czuć od tej gry mocy ps5.
MGS dostaliśmy tylko zwiastun. Z tego co pamiętam, przy remake'u nie będzie pracować Kojima, także zobaczymy co z tego wyjdzie. Z tytułu zniknęła też "3" zatem ciekawe co to oznacza.
No i w sumie to na tyle, jeśli chodzi o tę imprezę xD Reszta gier to tytuły, które będą dostępne także na innych platformach, zatem szkoda zwyczajnie czasu na takiej imprezie, aby je omawiać.

I na koniec creme de la creme, czyli zbędna konsola przenośna, która działa tylko w pobliżu włączonej PS5. Z tego co czytałem, to najnowszy VR2 okazał się finansową wtopą, ale nie przeszkadza to Sony w wypuszczeniu na rynek kolejnego unikalnego i prawdopodobnie drogiego sprzętu.
Jedyne co wygląda ciekawie to słuchawki dokanałowe, ostylowane na wzór PS5. Tylko trudno mi tutaj chwalić taki sprzęt. Ogólnie konsole od Sony są mocno zacofane jeśli chodzi o współpracę z słuchawkami bezprzewodowymi, gdyż zawsze wymagają one "dzyndzla" mimo iż konsola posiada własny bluetooth. Ale w ten sposób Sony zachowuje ekskluzywność dla swoich produktów, które jako jedyne są w stanie połączyć się z konsolą bez kabla. Trochę to chore jak na 2023 rok...

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #174 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 20:40:27 »
Lubię to określenie: ,,krutaczny", czyli nadzwyczajny, dziwny, niesłychanie odmienny od reszty, rzecz jasna w sensie pozytywnym. Bo taki ,,krutaczny", tak odmiennie dobry właśnie, okazał się dla mnie gameplay ze zwiastunem "Atlas Fallen", na Ps5. Otwarty świat, potężna sfera wizualna, która daje tej grze... hoho, wrażenie z perspektywy gracza przeogromnego fizycznie Uniwersum, które rozciąga się poza, poza horyzont i jeszcze dalej. RPG, akcja, fantasy i... piasek. Nie jestem szczególnym fanem ogrywania RPG-ów, ale to, jak ta gra została zaprojektowana, jak gatunkowo, pod względem mechaniki gry, w tym unikalnej fizyki kreowanego Świata się prezentuje, jak jest ambitna, Łej Panie, robi na mnie nie lada cholernie mocne wrażenie. Cichy czarny koń tegorocznych premier growych na konsole nowej generacji. Może, jak starczy budżetu na gry w tym roku, się w "Atlas Fallen" na Ps5 zaopatrzę.


Offline Necr09

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #175 dnia: Pt, 09 Czerwiec 2023, 09:27:13 »
Za nami Summer Game Fest 2023 na którym pokazano parę ciekawych zwiastunów i "gejmplejów":

Na początek Mortal Kombat 1, będzie krwawo, premiera 19 września:

Następnie dark fantasy FPS od warszawskiego The Astronauts, Witchfire,

Dalej Lies of P, soulslike z Pinokiem w roli głównego bohatera, premiera 19 września:

Kolejna produkcją jest Toxic Commando, co-op shooter, w produkcje którego zaangażowany jest sam John Carpenter. Choć urywki z gry w zwiastunie wyglądają ciekawie tu się wstrzymam z oceną, aż pokażą coś więcej mając w pamięci Back4Blood.

Co powstanie z połączenia Pokemonów, broni palnej i Satisfactory? Odpowiedzią jest Palworld, gdzie naszym zadaniem będzie łapanie stworków, budowa farm/fabryk i eksploracja lochów. Premiera w 2024:

Warhammer 40K: Space Marine 2 dostał nowy zwiastun ukazujący fragmenty rozgrywki, akcja sie będzie dziać +/- 200 lat po pierwszej części patrząc na wygląd głównego bohatera:

Na koniec gameplay Final Fantasy VII Rebirth:
FGO: 758,469,198

Offline HugoL3

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #176 dnia: Pt, 09 Czerwiec 2023, 11:27:44 »
Final Fantasy VII remake to było dla mnie coś wspaniałego, niesamowite doświadczenie. Fakt, że nie jest to dokładnie ta sama historia dodaje jej tylko dodatkowego smaczku i zapowiada, że kontynuacja może wywrócić wiele wątków do góry nogami.
Ja sam w oryginał grałem tylko kilka godzin, ale remake porwał mnie na długo. DLC też było fantastyczne.

Po zwiastunie mam tylko dwie wątpliwości. Gra nie wygląda dużo lepiej niż Remake. Odstaje od wychodzącego za chwilę XVI. Czy sprzeda się lepiej? Zależy bo... Premiera obu gier dotyczy PS5. Pewnie dwa lata później gra dostanie port na PC. Już coś się delikatnie przebąkuje, że XVI to ostatnia gra z taką numeracją, bo podobno klienci nie są zainteresowani marką, przy której widnieje taki numerek ze strachu, że odbiją się od niej z powodu nieznajomości wcześniejszych części (co kompletnie nie jest wymagane).
No i drodze ma być też remake IX.
Ja trzymam kciuki za tę franczyzę bo jest magiczna. Sprawia mi o wiele więcej frajdy niż hype'owane Diablo, o Wieśku nie wspominając.

No i co z tą Personą VI? Czekam na nakręcenie zainteresowania. Póki co potwierdzono, że powstanie remake III części. Fantastyczna wiadomość.

Offline Moreroms

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #177 dnia: Pt, 09 Czerwiec 2023, 17:04:16 »
No i co z tą Personą VI? Czekam na nakręcenie zainteresowania. Póki co potwierdzono, że powstanie remake III części. Fantastyczna wiadomość.
Plotki które wspominały wcześniej o tym, że będzie remake trzeciej części wspominały, że persona 6 ma być jakoś w „Late 2024”. Jeśli tak, to czuję, że w tym roku nawet jej nie zateasują, bo jednak trochę za wcześnie.

Offline Necr09

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #178 dnia: Pn, 12 Czerwiec 2023, 12:45:30 »
Wczoraj odbywły się dwie konferencje, PC Gaming Show 2023 i Xbox Games Showcase 2023, na początek subiektywny wybór z tego pierwszego:

Na początek D.O.R.F, który wygląda jak odświeżony Red Alert 2:

Następnie FPS wyglądający jak dziecko Far Cry'a i Turoka, Ferocious:

Slime 3k to rougelike bullet hell, w którym walczymy jako zbuntowany przeciwko ludzkości slime, który stał się samoświadomy:

Co dostaniemy jezeli połączymy Ulice Sezamkową z Resident Evil? Odpowiedzią jest My Friendly Neighborhood:

Na koniec tej "części" The Invincible, bedące luźną adaptacją twórczości Stanisława Lema, w produkcje zamieszane jest warszawskie 11 bit studios, które na tej samej gali zaprezentowało parę szczegółów sequela ich wielkiego hitu Frostpunk:

A teraz zwiastuny z Xbox Games Showcase 2023:

Zaczynamy od Gwiezdnych Wojen od Ubishitu Ubisoftu, Star Wars Outlaws, gameplay zadebiutuje dzisiaj w nocy na Ubisoftowym wydarzeniu, ciekawe na ile to będzie otwarty świat jak to Ubi zapowiada:

Oficjalne potwierdzenie wyciekniętych Persona 3 Reload i Persona 5 Tactics:

W 2024 zadebiutuje sequel jednej z najbardziej klimatycznych produkcji ostatnich lat, Senua's Saga: Hellblade II, zwiastun robi dobrą robotę na słuchawkach:

Nowa Forza już w październiku:

Clockwork Revolution wyglądem przypomina genialnego Bioshocka Infinite, a manipulowanie czasem przywodzi na myśl niezłego Timeshifta:

Still Wakes the Deep, horror dziejący się na platformie wiertniczej gdzieś na morzu, może być bardzo klimatycznie:

Bethesda potwierdziła, że ich najnowsze dzieło, Starfield zadebiutuje już 6 września. Ponad 1000 planet do zwiedzania i eksplorowania. Mając w pamięci jak wyglądała premiera ich poprzediego dzieła, Fallouta 76 i widząc wymagania tej gry szykuje się przednia "zabawa":

Na koniec DLC do Cyberpunka '77:
FGO: 758,469,198

Offline HugoL3

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #179 dnia: Pn, 12 Czerwiec 2023, 14:15:51 »
Oj ta Persona 5 Tactica to taka na siłę...
Z kolei remake 3 super, w takim razie szkoda zachodu dla tego remastera co go niedawno wrzucili do store'a.
Ciekawe jak wyjdzie Ubi ta gierka w świecie SW. Nie wiem czego się spodziewać. Mają olbrzymie doświadczenie w otwartych światach (AC, FC, WD) tylko zawsze czegoś w tych grach brakowało, tej przysłowiowej kropki nad i.