Autor Wątek: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)  (Przeczytany 20946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #135 dnia: Nd, 06 Listopad 2022, 15:52:44 »
Cytuj
Skybound Entertainment ogłosiło rozpoczęcie prac nad grą w uniwersum popularnego serialu animowanego Niezwyciężony (Invincible).

W związku z przyszłorocznym 20-leciem komiksów o Niezwyciężonym, Skybound Entertainment przygotowuje dla fanów szereg nowości związanych z marką. Oprócz kolejnych zeszytów z serii, w planach są także przedmioty kolekcjonerskie, ubrania, planszówki oraz przede wszystkim - gry wideo.

Twórcy nie zdradzili nad jakiego gatunku produkcją pracują.

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #136 dnia: Pn, 14 Listopad 2022, 19:46:55 »
Cytuj
The next-gen update for The Witcher 3: Wild Hunt is coming on December 14th, free for everyone who already owns the game.

For more details and gameplay reveal, tune in to REDstreams next week on https://twitch.tv/cdprojektred.



Większych oczekiwań niż 60fps i jakaś nędzna obsługa DualSense'a nie mam ;)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #137 dnia: Pn, 14 Listopad 2022, 19:49:52 »
Ciekawe czy zrobią jakąś promkę na grę na xboxa, kupiłbym i przeszedł jeszcze raz po przejściu na PC w okolicach premiery.

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #138 dnia: Pn, 14 Listopad 2022, 21:04:00 »
Pewnie zrobią. Często jest przeceniany, choć nie obserwuję, bo mam płytkę na PS4 od premiery :)

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #139 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 21:08:30 »
Cytuj
Nowe wydanie przygód Geralta z Rivii w pełni wykorzysta moc konsol aktualnej generacji. Możecie więc liczyć na rozdzielczości 4K, 06 klatek na sekundę, skrócone czasy ładowania oraz Ray Tracing. Twórcy zadbali też o odświeżone tekstury, nową perspektywę kamery i tryb foto Treść skopiowano z Lowcygier.pl graficzny. Dodatkowo next-genowy Wiesiek zaoferuje ulepszenia dla PC takie jak obsługa DLSS i FSR 2 oraz tryb graficzny Ultra+. W grze znajdzie się też wiele mniejszych usprawnień m.in.: poprawiona mapa i cross-save, a także cyfrowe bonusy związane z serialem od Netflixa


Cytuj
Jest tego trochę więcej niż we wpisie, wygląda to bardziej jak remaster:
- nowe opcjonalne mechaniki, np. rzucanie znaków bez używania quick menu (tego które spowalniało czas) - przytrzymuje się jeden przycisk i używa jednego z pozostałych dla konkretnego znaku
- nowe filtry mapy, żeby np. ukryć znaki zapytania
- immersive HUD (tzn. opcja działająca jak ten mod - interfejs znika gdy nie jest potrzebny)
- niektóre płaskie modele (które miały normal mapy dla uwypuklenia szczegółów) zostały zastąpione modelami 3D, jak np. mur wokół Novigradu ma teraz cegły 3D
- większość roślinności została zrobiona od nowa, a przede wszystkim cała trawa
- nowe lepiej wyglądające chmury
- photo mode w stylu tego z Cyberpunka
- nowa kamera - bliżej Geralta i przesunięta nieco w bok, jak różnych znanych grach akcji, taka znad ramienia. Można ją uaktywnić tylko dla określonych aktywności jeśli się chce - osobno dla jazdy konnej, walki i eksploracji
- można pauzować podczas cutscenek
- dodali nowe ukryte sekrety, które w changelogu będą widnieć jako "różne usprawnienia i sekrety" żeby nie było spoilerów
- nowa zawartość od netflixa - miecze i zbroje odblokujemy wykonując nową stworzoną w tym celu misję (z nagranymi dialogami), za to zbroję w kształcie moszny dla Nilfgardczyków będzie można po prostu włączyć
- ray tracing - global illumination i ambient occlusion
- SSR (screen space reflections) zastosowane nie tylko dla wody, ale dla wszystkiego, np. odbicia w zbroi
- FSR 2.1 i DLSS
- nowe tekstury dla większości obiektów, potwierdzili na streamie że będą też te z HD Reworked Project
- nowe opcje graficzne Ultra+ na PC, które będą robić to co modyfikacja plików konfiguracyjnych - zwiększać zasięg rysowania itd. jeszcze bardziej
- dla wszystkich wersji gry większy zasięg rysowania wszystkiego - roślinności, POI (np. powiedzieli że będzie widać z daleka wioskę z dymem z kominów, której to wioski nie było widać z daleka w ogóle)

@ukaszm84 masz i zniżkę na Xboxa: 39,99 zł: https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-gry-roku/c261457lcnmj?ranMID=46139&ranEAID=XMsMAM7OXIw&ranSiteID=XMsMAM7OXIw-D6pdmsoEvQu97Ypq8aTuzQ&epi=XMsMAM7OXIw-D6pdmsoEvQu97Ypq8aTuzQ&irgwc=1&OCID=AID2200057_aff_7811_1243925&tduid=%28ir__bva0ndbjlwkfby36b1bj9xj0nn2xcxwhsgiblyee00%29%287811%29%281243925%29%28XMsMAM7OXIw-D6pdmsoEvQu97Ypq8aTuzQ%29%28%29&irclickid=_bva0ndbjlwkfby36b1bj9xj0nn2xcxwhsgiblyee00

ukaszm84

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #140 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 21:35:18 »
@ukaszm84 masz i zniżkę na Xboxa: 39,99 zł

Wiem, kupiłem parę dni temu, ale dzięki za pamięć :) Teraz czekam na tego patcha.

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #141 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 21:39:33 »
Ja i tak wolę wersję na sprzęt Sony, bo i takie coś ma się pojawić:

Cytuj
Full DualSense controller support, with haptic feedback and adaptive triggers in gameplay

Poza tym mam tam save'a z jakoś ok. połowy gry. A od nowa już by mi się nie chciało zaczynać :)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #142 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 22:02:28 »
Ja i tak wolę wersję na sprzęt Sony, bo i takie coś ma się pojawić:

Poza tym mam tam save'a z jakoś ok. połowy gry. A od nowa już by mi się nie chciało zaczynać :)

Ja kupiłem konsolę dla Elden Ringa. Wiadomo, jak już mam, to też gram w inne rzeczy, ale to była dla mnie główna motywacja. A wtedy PS5 był totalnie niedostępny w normalnej cenie. W nienormalnej zresztą też był niedostępny poza używanymi. A xboxa kupiłem za jakieś niecałe 1200 chyba. Na te rzadkie okazji, kiedy w coś gram, spokojnie mi wystarcza.

Offline Rodrigues

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #143 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 22:26:15 »

Cytuj
Możecie więc liczyć na rozdzielczości 4K, 06 klatek na sekundę, [...]


Najs. Aż dostałem flashbacków z odpalania Max Payne 2 na RivieTNT2  ;D

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #144 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 22:47:10 »
Też na niej odpadałem i kilkanaście klatek wyciągało. Tylko trzeba było jakieś nieoficjalne patche podawać co jakieś efekty usuwały jeśli dobrze pamiętam :) Na pewno w GTA3 była walka o klatki przez usuwanie efektów :)
Chyba że miałeś tą wersję Vantę czy M64, nie pamiętam już która była tą obciętą wersją.

Offline Rodrigues

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #145 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 23:09:24 »
Już nie pamiętam, która to była wersja Rivki, ale faktycznie kilkanaście klatek wyciągała. Naprawdę dobre były te karty  :)

Offline Death

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #146 dnia: Cz, 24 Listopad 2022, 10:53:30 »

Lubicie komiksową twórczość Mateusza Skutnika taką jak Rewolucje, Morfołaki czy Blaki? Bo ja jestem czymś w rodzaju psychofana. W ostatnich latach nie wyszedł żaden nowy album ponieważ Mateusz pracował nad grą point & click o kawałku (fragmencie) morza. Gra normalnie kosztuje 90 zł, ale dziś na steam pojawiła się promocja i można dopaść ją za -50% czyli 45 zł. Slice of Sea jest dostępny tylko na komputery, nie ma (i raczej nie będzie) wersji konsolowej. Ręczne grafiki wykonane przez Skutnika są obłędne i stworzone w stylu znanym z Rewolucji i Morfołaków. Mała perełka w cenie 2-3 paczek fajek.



ukaszm84

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #147 dnia: Cz, 24 Listopad 2022, 10:54:24 »
Na xboxa bym brał, uwielbiam Skutnika. Ale nie mam teraz żadnego kompa z Windowsem, sprawdzę potem czy jest wersja na Maca.

Offline Death

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #148 dnia: Cz, 24 Listopad 2022, 11:01:51 »
No właśnie ja też wolałbym na konsolę, ale kiedyś zapytałem o to twórcę gry i mi odpisał, że nie będzie, tylko komputery.

Offline Necr09

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #149 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 09:24:15 »
W nocy odbywało się The Game Awards 2022 więc pora na subiektywne podsumowanie najciekawszych trailerów zaprezentowanych na tymże wydarzeniu :D

Na pierwszy ogień Judas, FPS z naciskiem na fabułę od jednego z twórców Bioshocka, i widać tu bardzo duże inspiracje tym tytułem:

Crime Boss, z gwiazdorską obsadą (Kim Basinger, Chuck Norris, Danny Trejo, Danny Glover), tryb solo i co-op do 4 graczy, główny bohater będzie próbował przejąć władzę nad półświatkiem w mieście Rockay City po tym jak zmarł poprzedni boss. Premiera 28 marca.

Atomic Heart, rosyjski Bioshock, akcja dzieje się w alternatywnej Ziemi w 1955 roku, gdzie to z wykorzystaniem zaawansowanej robotyki sowietom udało się pokonac niemców w 1941 roku. Główny bohater zostaje wysłany do zbadania co się dzieje w tajnym ośrodku 3826 z którym nagle zerwała się łączność. Premiera 21 luty.

Suicide Squad: Kill the Justice League, raczej nie trzeba przedstawiać :P Premiera 26 maja, jako bonus ostatnie wystąpienie Kevina Conroya jako Batman.

I na koniec sequel Space Marine z 2011 roku, tym razem będziemy wyrzynać hordy Tyranidów zamiast Orków i sił Chaosu. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że ta produkcja się ukażę po tym jak słabo się pierwsza część sprzedała. Premiera w przyszłym roku.
FGO: 758,469,198