Autor Wątek: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)  (Przeczytany 10403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Necr09

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #120 dnia: Wt, 06 Wrzesień 2022, 13:13:22 »
Na odbywającym się niedawno gamescomie zapowiedziano oficjalnie po 10 latach od premiery świetnego Dead Island Techlandu sequel. Produkcja nie należała do najszczęśliwszych mając po drodze zmianę studia ze cztery razy. Byłoby zabawnie gdyby okazała się lepszą produkcją od Dying Light 2 Techlandu biorąc pod uwagę ich porzucenie projektu w 2012 roku na rzecz produkcji pierwszego DL. Premiera już w lutym następnego roku.

Osobiście za najciekawszą pozycję z tych targów uważam to:
Pamiętam ten genialny w swojej kiczowatości film i mimo iż wszelakie 1vs4 (ta ma mieć 3vs7) gry PVP mnie nie rajcują to coś czuję, że ta pozytywnie zaskoczy. Premiera w 2023.
FGO: 758,469,198 || AK: Necr09#1275

Offline gashu

« Odpowiedź #121 dnia: Śr, 07 Wrzesień 2022, 13:03:23 »
10 lat produkcji mówicie? I cztery zmiany developerów? Gdzieś to już widziałem...

Offline Leyek

« Odpowiedź #122 dnia: Pn, 19 Wrzesień 2022, 22:57:05 »
Wypłynęło dużo udostępnionego wbrew woli Rockstara materiału z GTA VI. Miejsce akcji zgodne z wcześniejszymi przeciekami - Vice City.
Na zachętę 1 foto wrzucam i analizę z Eurogamera. Chwilę gameplay'u obejrzałem - wielkiej różnicy względem GTA V nie zobaczyłem.

link: https://www.eurogamer.pl/co-wyciek-gta-6-mowi-o-grze-rockstara-analizujemy-materialy

Offline Leyek

« Odpowiedź #123 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 19:21:46 »
Nowy zwiastun PS VR 2.
Gdyby nie fakt, że na 99% będzie mi to "wypalało" oczy i dawało gwarantowany ból głowy, brałbym day one. Astrobot na pierwszym PS VR to jedno z najlepszych doświadczeń growych ever. A tu jeszcze dochodzą haptyczne wibracje.

« Odpowiedź #124 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 10:46:10 »
"Leyek", @Up dwa posty, jeśli GTA VI będzie mniej więcej wizualnie wyglądać tak jak na fotografii podesłanej przez ciebie, mimo iż jest to grafika, którą oglądam na swoim laptopie o matrycy ekranu fullHd 15cali, a sama rozdzielczość i wielkość zdjęcia jest nie zadowalająca, to nowej odsłony słynnej serii growej od Rockstara... po prostu nie kupuję. Kadr z ,,próbki" GTA VI wygląda mi na coś, co jest stosunkowo słabo renderowane, a całe te bufory i siatki geometrii, ostrość, punkty źródeł światła, cienie - cóż, jakby tak Ps5 miało by wyświetlać tą grę na dobrym OLEDowym/QLED odbiorniku... to przyszłość tej GTA VI nie wygląda różowo.  ::)

VR na Ps5... tą technologię zaryzykuję - kupię ,,oksy" mimo wszystko.  8) 8) Już sobie wyobrażam wersję "The Matrix Awakens" doświadczane w rzeczywistości wirtualnej. :D  8)

Offline Leyek

« Odpowiedź #125 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 21:36:41 »
Trochę gameplay'u z The Invincible.

Na szybko go przejrzałem, wygląda jak idealna gra do Gamepassa/PSPlusa :)