Autor Wątek: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)  (Przeczytany 20664 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Guru_Komiksu

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #60 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 12:16:42 »
Kilka dni temu pojawiła się zapowiedź drugiej części Outcast, która wskoczyła do mojej trójki najbardziej oczekiwanych tytułów. Pierwsza część była świetna i doskonale się przy niej bawiłem. Druga będzie miała jeszcze większy budżet i wg karty Steam będą nie tylko polskie napisy, ale także dubbing.
Zapowiedziano też kolejną część Jagged Alliance, ale tutaj mam obojętny stosunek:
Fajnie zapowiadają się:
Skabma
Core Decay [luty 2022]

Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #61 dnia: Pt, 24 Wrzesień 2021, 01:32:32 »
Wreszcie jakiś znośny Kirby (choć widać nawet na jego przykładzie jak na dłoni ograniczenia Switcha)


Gameplay'owy trailer z Bayonetty 3


Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #62 dnia: So, 23 Październik 2021, 00:18:18 »
Strasznie się nie wysilili. Wziąć na pewno wezmę, ale nie za więcej niż 100-120 zł (wer. konsolowa).


Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #63 dnia: So, 23 Październik 2021, 19:35:55 »
Szczegóły zmian:

Cytuj
GTA: The Trilogy Definitive Editon – ulepszenia rozgrywki:

Sterowanie w stylu GTA V;
Usprawnione strzelanie i celowanie bronią palną oraz strzelanie z pojazdu w GTA: San Andreas;
Zaktualizowane koła wyboru broni i radia;
Zaktualizowana minimapa z ulepszoną nawigacją, która pozwala graczom ustalać własne punkty nawigacyjne;
Możliwość natychmiastowego ponownego uruchomienia misji zakończonej porażką;
Nowe osiągnięcia dla członków Rockstar Games Social Club.

Cytuj
GTA: The Trilogy Definitive Editon – ulepszenia wizualne:

Wyższa rozdzielczość tekstur modeli, od postaci, przez broń i pojazdy, aż po drogi, a wszystko ze znacznie większą liczbą szczegółów;
Zupełnie zmieniony system oświetlenia z ulepszonymi cieniami, odbiciami i nie tylko;
Ulepszony wygląd wody i efektów pogodowych;
Poprawione szczegóły drzew i listowia;
Zwiększony dystans renderowania obiektów, co zapewnia nowy poziom głębi i jakości.

Cytuj
GTA: The Trilogy Definitive Editon – funkcje przeznaczone dla konkretnych platform:

Wsparcie dla rozdzielczości 4K i 60 kl./s. na systemach PlayStation 5 i Xbox Series X;
Obsługa Nvidia DLSS na PC;
Przybliżanie i przesuwanie obrazu oraz obsługa menu panelem dotykowym, a także celowanie Gyro na Nintendo Switch.

Cytuj
Na koniec przypomnijmy, że GTA: The Trilogy Definitive Edition zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Kolekcja zadebiutuje w formie cyfrowej 11 listopada, a wydanie fizyczne trafi na półki sklepowe nieco później, bo 6 grudnia. Warto również dodać, że samodzielne wydanie Grand Theft Auto San Andreas The Definitive Edition trafi w dniu premiery do usługi Xbox Game Pass, a GTA III The Definitive Edition wzbogaci ofertę PlayStation Now.

Parę ciekawszych screenów:
GTA III


Vice City




San Andreas


Więcej: https://www.gram.pl/news/gta-the-trilogy-definitive-editon-szczegolowy-opis-zmian-zrzuty-ekranu
« Ostatnia zmiana: So, 23 Październik 2021, 19:40:08 wysłana przez Leyek »

Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #64 dnia: Cz, 04 Listopad 2021, 21:23:50 »
Gameplay Elden Ring:


Mnie to średnio rusza, ale na pewno znajdzie się znaczne grono amatorów. Design jak zawsze niezły, ale technicznie grafika bez szału (te grubo ciosane drzewa), a mechaniki gry dobrze znane, no może to skradanie nowe (choć możliwe, że było już w Sekiro, aż tak nie śledzę).

A trylogia GTA tydzień do premiery i gameplay'i zero :)


Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #66 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 01:46:58 »
Wreszcie oficjalnie, bo plotki już ze 2 miesiące temu czytałem. Czas wreszcie kupić i ograć w to arcydzieło:

Cytuj
UWAGA NEWS DNIA
Disco Elysium dostanie 9 grudnia aktualizacje, która doda kinową polską wersję językową.
Opóźniona zostanie premiera o miesiąc wersji pudełkowych na konsolach Sony i Xboxa.
Potwierdzona jest także wersja na Switcha, bez konkretnej daty - 2022



I jeszcze jedno istotne info, choć nie 100% pewne:

Cytuj
Koch media Poland odpowiada tylko za wersje konsolowe chciałem przekazać (Tak napisali na swoim profilu). Nie odpowiadają za tłumaczenie na wersji PC...Wstrzymał bym się z tym entuzjazmem, jak ktoś chce kupić na PC.
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Listopad 2021, 01:56:38 wysłana przez Leyek »

Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #67 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 22:41:07 »
The Gunk - nowy tytuł od twórców gier ze świata SteamWorld. Xboxowy exclusive, premiera w grudniu, od razu w GamePassie. Czekam bardziej niż na Halo :)


Offline gashu

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #68 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 08:33:56 »
Ciekawe (w moim przekonaniu) nowości zapowiedziane w czasie Games Awards:

- Alan Wake 2 (!)
- Star Wars od Quantic Dreams
- Wonder Woman
- Nowa Diuna (tym razem w formie strategii 4X)


Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #70 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 02:09:42 »
Przypominam, że polskie Disco Elysium już jest. Na Steamie w promce ok. 75 zł jeszcze dzień czy dwa. Ja wziąłem na GOG z kodem z newslettera wyszło ok. 64 zł. Na razie tylko wczoraj pograłem ok. godzinki i jest bardzo dobrze. Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości to mała próbka:




Online HugoL3

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #71 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 14:31:40 »
Ja czekam na exclusive'y od Sony: Spider-man 2 oraz Wolverine. Póki co otrzymaliśmy tylko teasery.
Według plotek trwają prace również nad grą z Daredevilem.
Konkurencja - DC - też zamierza wypuścić kilka gier z myślą o nowej generacji. Suicide Squad kills Justice League oraz Gotham Knights, gdzie wcielimy się w pomocników Batmana.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #72 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 10:25:54 »
Ja czekam na exclusive'y od Sony: Spider-man 2 oraz Wolverine. Póki co otrzymaliśmy tylko teasery.
Według plotek trwają prace również nad grą z Daredevilem.
Konkurencja - DC - też zamierza wypuścić kilka gier z myślą o nowej generacji. Suicide Squad kills Justice League oraz Gotham Knights, gdzie wcielimy się w pomocników Batmana.

Również i ja czekam na gry, o których piszesz. ,,Rosomak" zaprezentował się w krótkich teaserkach bardzo, bardzo klimatycznie (surowa, intensywna gra w stylu i klimacie drugiego sezonu "Punishera" od Netflixa? Ach, ta scena w barze!). Tytuły od DC także dodaję na listę koniecznych do zakupienia i ogrania na Ps5/Ps4.

A "Dying Light 2" już kupione? Zamówiony Pre-Order? Ja zastanawiam się nad takim oto wydaniem gry na platformę Ps5:



sum41

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #73 dnia: Pt, 21 Styczeń 2022, 16:49:30 »
Microsoft kupil Blizzarda za 69 mld $ - ostro - chyba z polowa budzetu Polski...

Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #74 dnia: Śr, 26 Styczeń 2022, 20:41:50 »

Początek taki crashowy, ale reszta grafiki bardziej przypominam Super Lucky's Tale, które było jedynie przyzwoite (tak graficznie era PS2 z podbitą rozdziałką).

Cytuj
Polacy obiecują wciągającą fabułę, rozgrywkę przyjazną dla rodzin, ale jednocześnie wymagające walki i „unikalne starcia z bossami”. Główny bohater ponownie będzie przemierzał kolorowe światy, by za pomocą bokserskich rękawic mierzyć się z kolejnymi przeciwnikami – gracze ubiorą różne wersje „sprzętu”, by podczas gry skorzystać z różnych umiejętności.

Sympatycy gatunku powinni zacierać rączki, ponieważ przynajmniej aktualnie wszystko wygląda dobrze, a w najbliższych tygodniach powinniśmy otrzymać kolejne konkrety dotyczące nadciągającej przygody.

Kao the Kangaroo latem 2022 roku zadebiutuje na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu oraz komputerach osobistych.