Pozostałe > Gry wideo

Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)

(1/44) > >>

Michael_Korvac:
Wszem i wobec ogłaszam - ale tak naprawdę to już po fakcie - że zakładam, na forum, większy temat zbiorczy, odnośnie gier video na różne platformy; tak właściwie skupiając się na zapowiedziach gier, zbliżających się premierach. Temat rozpocznę wiadomością o premierze produkcji, "Terminator: Resistance", zaplanowanej na 15 listopada 2019 roku - tego samego dnia, co start emisji sprzedażowej "Star Wars: Jedi. Fallen Order". Gra jest projektem polskiego studia, "Koch Media Poland". Fabuła osadzona jest w Uniwersum Terminatora. Mechanika rozgrywki opiera się na pierwszoosobowej eksploracji świata gry. Więcej informacji o grze znajdziecie w linku poniżej. Dla mnie jest to bardzo obiecująca, ba, nietypowa, mega-ambitna pozycja na rynku gier video. Czegoś takiego jeszcze nie było; po samej realizacji i w kwestii technicznej produkcji: ogólna jakość tworzonego świata gry, patrząc się na zdjęcia "Terminator: Resistance" i  jego trailer, mogę tylko powiedzieć, że ta gra wygląda bardzo dobrze. Nie oczekuję czegoś gigantycznego, co porwałoby mnie na długie godziny gamingu, ale sam fakt, że jest to... UNIWERSUM TERMINATORA, napawa mnie taką ekscytacją i przejęciem, że w dzieło naszego rodzimego Studia na pewno zagram.

https://www.gry-online.pl/gry/terminator-resistance/z25940#ps4

Krzysztof_Kuryłło:
wszedłem w link i tam widze coś takiego


--- Cytuj ---(...)oparty na licencji kultowej serii filmów FPS z elementami RPG, za którego opracowaniem stoi polskie studio Teyon Games.
--- Koniec cytatu ---

sprawdziłem co to za Teyon studio - ich portfolio wróży umiarkowany sukces grze

http://www.teyon.com/games/

Michael_Korvac:
Wysoki, umiarkowany; taki, siaki i owaki, czy żaden. Nieważne jaki, i czy w ogóle, sukces odniesie ,,gierowa" nowość, "Terminator: Resistance". Ciekawsze i istotniejsze jest to, że w ogóle jakakolwiek gra z ikonicznego dla popkultury Uniwersum Terminatora, w wydaniu na PC i konsole - a to coś znaczy, pojawi się w eterze gier video. Po prostu, sam fakt, że z dniem 15 listopada anno domini 2019 "Terminator: Resistance" będzie istnieć na naszym rynku, rodzi u mnie hype w stylu:


John:
Pierwsze wrażenia z bety remake Gothica

//www.youtube.com/watch?v=MakeaaoLZJE

Michael_Korvac:
Wypaczone, bezimienne zło, okrutna, najbardziej przerażająca, chwytająca się ludzkich odruchów ,,uciekaj, gdzie pieprz rośnie", cielesna kreacja, bluźniercza apoteoza zła, istoty diabła tudzież potężnego demona, jaką kiedykolwiek widział świat - od momentu, którego zaistniała kultura słowa pisanego, do czasów współczesnych: głównie wysoko rozwiniętej kultury masowej. Taka właśnie antropomorfizacja złego bytu, to dzieło producentów i twórców "Diablo IV", w którym to potężne w swej nieprzeniknionej mrocznej mocy, zło zostało umieszczone - jako istotna część fabuły gry i wielu różnych jej aspektów. W "Diablo II" grałem eony lat temu, i nic z elementów rozgrywki, akcji, implementowanych wątków gry, postaci itp., kompletnie nie pamiętam. Trailer do "Diablo IV" potwierdza wszystko to, co napisałem. Drodzy gracze szykuje się nam, growe cudeńko! Niesamowita w swej niesamowitości sprawa!

//www.youtube.com/watch?v=0SSYzl9fXOQ

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej