Autor Wątek: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)  (Przeczytany 20941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gashu

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #90 dnia: Śr, 30 Marzec 2022, 14:05:58 »
Kangurek Kao? To ta postać z memów internetowych? ;)

Offline Rodrigues

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #91 dnia: Śr, 30 Marzec 2022, 14:30:17 »
To taki mod do GTA San Andreas  ;D ;)


Offline Comzilla!

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #92 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 20:03:52 »
Pierwsza część to rok 2000, grałam w kangurka z kuzynem i bawiłam się zacnie, chodź wydaje mi się ze postać była nieco powolna, dopiero jak zdobyło się taką sprężynkę to przez chwilę fajnie kicała..

Teraz wypróbowałam demo. Graficznie bardzo ładnie ale nie mogła opanować sterowania, albo raczej pola widzenia? Najmniejszy ruch myszki i robił się oczopląs, ale po za tym wrażenia pozytywne.


Mój kanał na YT Comzilla!

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #93 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 20:57:15 »
Najmniejszy ruch myszki i robił się oczopląs, ale po za tym wrażenia pozytywne.

Do platformówek tylko pad! :)

Pamiętam jak na Pentium 2 + Riva TNT2 grałem np. w Croca klawiaturą, to była profanacja i dodatkowe utrudnienie :). W Raymana 2 jak grałem na kompie to już chyba pada sobie sprawiłem. W Kao oryginalnego chyba chwilę pograłem, ale nie dużo.
Platformówki 2D jeszcze jakoś klawiaturą ujdą. Na 386 w Titus the Fox, jeszcze na mono monitorze grałem chore ilości czasu.

Offline Comzilla!

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #94 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 21:03:13 »
Cytuj
Do platformówek tylko pad! :)

Cały czas zastanawiam się nad zakupem XD

Nie no, wszystko grałam na klawiaturze. W Kroka też i nie było jakiś zawirowań. W Rayman (nie pamiętam którą odsłonę 3D) też na klawiaturze i nie było tragedii. W Spyro grałam padem, ale ta gra mnie przerosła. Nie potrafiłam niczego tam znaleźć. Ogólnie platformówki bez kuzyna u boku, były dla mnie nie do przejścia.  ;D
« Ostatnia zmiana: So, 02 Kwiecień 2022, 21:29:07 wysłana przez popkultura »
Mój kanał na YT Comzilla!

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #95 dnia: Wt, 26 Kwiecień 2022, 21:06:48 »

The Callisto Protocol... wygląda ultra-diablo-zacnie-dobrze!!!! Deal with it! Poza tym, w filmie ciekawe podejście, dobry, nieszablonowy tematycznie kanał YT, solidny głos prowadzącego, jak z filmów akcji polskiego lektora!, plus ta analiza i podejście do tematu branży gamingowej i temu podobnych!

Zwiastun "The Callisto Protocol" poniżej:



Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #96 dnia: Wt, 26 Kwiecień 2022, 21:59:34 »
Jeśli oceniasz gry po CINEMATIC trailerze to nie mam żadnych pytań ;) Tak patrząc to nawet Cyberpunk 2077 jest grą na 10/10 (pamiętny filmik z 2013 chyba roku) ;)

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #97 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 12:25:41 »
Bierzemy grę z Psim Patrolem. Podmieniamy parę modeli, tekstur, ciastka w kształcie kości zamieniamy na gwiazdki i nowa gra gotowa:


Nawet słowo "zatoka" w tytule zostało ;)

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #98 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 15:54:04 »
Jeśli oceniasz gry po CINEMATIC trailerze to nie mam żadnych pytań ;) Tak patrząc to nawet Cyberpunk 2077 jest grą na 10/10 (pamiętny filmik z 2013 chyba roku) ;)

Ocenianie gry po cinematic trailerze jest dla mnie oceną ,,połowiczną" - można by rzec oceną na odstawkę, czy na pierwszą próbę: wstępnie ,,na mniej więcej" typuję, czy dany tytuł - w tym przypadku "The Callisto Protocol", które jest tworzone przez ludzi ze środowiska "Dead Space"! - kupi moje gusta; nie ważne jaki by to nie był zwiastun, nieważne czy byłby on zbyt filmowy i wyolbrzymiony w stosunku do tego, co gra pokaże podczas rozgrywki, ale zawsze to filmowe coś na pewno coś graczowi mówi. Coś w tym stwierdzeniu jest, że ,,pierwsze wrażenie jest istotne, że pozostawia ślad w pamięci człowieka". Akceptuję również ryzyko związane z ,,nietrafieniem!" w zakup "The Callisto Protocol" czy innego tytułu tylko po luknięciu w ,,kinowy trailer" i popatrzenie na urywek gameplaya.

Bierzemy grę z Psim Patrolem. Podmieniamy parę modeli, tekstur, ciastka w kształcie kości zamieniamy na gwiazdki i nowa gra gotowa:


Nawet słowo "zatoka" w tytule zostało ;)


Niech wstawią do tej gry taką ścieżkę dźwiękową i będzie dobrze. Sharka nie podmienią na ,,Pony" i będzie gitez.  8)



FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #101 dnia: Śr, 08 Czerwiec 2022, 16:21:02 »

Jestem na nie. Sony sprzedaje to, co powinno być przypisane na amen, do końca świata i dżylion lat dłużej, konsolom, które produkuje ta firma. Schizma. Już widzę zalew youtuberów za jakiś czas, gdy będą nagrywać odcinki przechodzenia tegoż to Spidey'ego na PCciaku. Życie... Już bym wolał oglądać streamy "Rojov13" z ogrywania zapowiadanego "Saints Row".... A'propos ,,Rojsona" - jego streamy z "Outlast 1 & 2" to już dla mnie legenda i ikona! :D

Offline Pan M

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #102 dnia: Śr, 08 Czerwiec 2022, 22:52:28 »
Jestem na nie. Sony sprzedaje to, co powinno być przypisane na amen, do końca świata i dżylion lat dłużej, konsolom, które produkuje ta firma. Schizma. Już widzę zalew youtuberów za jakiś czas, gdy będą nagrywać odcinki przechodzenia tegoż to Spidey'ego na PCciaku. Życie... Już bym wolał oglądać streamy "Rojov13" z ogrywania zapowiadanego "Saints Row".... A'propos ,,Rojsona" - jego streamy z "Outlast 1 & 2" to już dla mnie legenda i ikona! :D
To się obudziłeś. Death stranding, Horizon, Days gone, God of War też są już na pc. Widocznie oplaca im się otwierać na inne platformy, exy to rak branży. Wymuszanie kupna sprzętu za gry ktore spokojnie działałyby na inne platformy. Oburzenie jest smieszne,  bo target ps zbudował sobie tożsamość graczy na elitarności głupiego pudla na gry. Problemy pierwszego świata. Zresztą argumenty masz "zacne". Pc to platforma dla dzieci a konsole to co super ambitny target gier? No na pewno total wary albo starcraft to gry pod dzieciarnię...Konsola jako platfroma dla elity  ;D Granie w gry wideo to masowka, snobowanie  nijak do tego nie pasuje. Za to takie teksty pokazuje jakie szkody w mentalności graczy zrobiła wcześniejsza polityka sony.
« Ostatnia zmiana: Śr, 08 Czerwiec 2022, 23:09:10 wysłana przez Pan M »

Offline nori

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #103 dnia: Cz, 09 Czerwiec 2022, 13:27:54 »
A co to za problem, że gry z jednej platformy trafiają na inną? Kurcze, gracze to jedna rodzina, niech każdy gra w co chce na czym chce. Ja się ciesze, że Tunic trafi na PSa, fajnie że Ori trafiło na Switcha, czy w rewelacyjne Deadh's Door także można zagrać na praktycznie każdym sprzęcie. Poza tym polityka Sony co do portowania tytułów polega na nieco tez innym podejściu, chcą pokazać graczom pecetowym, jakie to fajne gry są na Plaejkach, ale w najnowsze tytuły zagracie póki co tylko na konsolach Sony. Więc taka zachęta, danie kawałka tortu, ale jak chcesz więcej, kup już soniaka. Albo uzbrój się w cierpliwość.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #104 dnia: Cz, 09 Czerwiec 2022, 18:31:13 »
To ja poproszę o "Forza Horizon 5" na Ps5 i całe te "Uniwersum Halo" i w ogóle wszystko co dedykowane jest dla ,,uszanowanko" XBoxa. A Xboxowi zazdroszczę abonamentu dla graczy - tak to Sony powinno robić; już i tak dla PlayStation będą wprowadzane zmiany w usłudze PS Plus.