Autor Wątek: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)  (Przeczytany 21073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #75 dnia: Cz, 27 Styczeń 2022, 17:34:03 »
Najgorętsza jak dla mnie premiera I kwartału 2022 :)


Offline Kandor

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #76 dnia: Cz, 27 Styczeń 2022, 18:30:17 »
Najgorętsza jak dla mnie premiera I kwartału 2022 :)

Yeap!

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #77 dnia: Nd, 30 Styczeń 2022, 18:34:46 »
Premiera "Dying Light 2" coraz bliżej... "Horizon Forbidden West" również. Najbardziej nastawiałem się na kupno na Ps5 - być może w opcji którejś z gry w jakiejś edycji deluxe, gold, czy special - pierwszego z podanych tytułów. Prawdopodobnie zmienię ten wybór na ,,Horizona" - wszystko za sprawą obejrzanych do obu gier zwiastunów, krótkich materiałów dodatkowych, również z powodu obserwacji ich licznych screenshotów i obejrzenia materiałów z gameplayów do nich, i to takich ukazujących na moim OLEDowym TV 65 cali od LG możliwości konsoli (video w adekwatnej jakości 4K z minimum 60 FPS, z dobrym łączem internetowym w mieszkaniu etc... czyli żeby gra na Ps5 przy korzystaniu z tego odbiornika TV i bardzo dobrego internetu, miała po prostu sens). Ostatecznie o przejściu na stronę "Forbidden West" zdecydowały screeny... po których ujrzeniu wciąż jestem w dużym szoku (jedno ze zdjęć poniżej)... To będzie pierwsza wydana w tym roku gra, która uwydatni gigantyczną moc obliczeniową konsoli Ps5.

Nie do końca wyraźne zdjęcie, z niestabilną jasnością i ostrością - ale raczej wiadomo o co chodzi, jaka powinna być i jest jakość screena z nowego ,,Horizona", w opcji dedykowanej na Ps5. Screen wybrałem z materiałów PS Store, gdzie ogarnąłem sobie wszystko, co o tej grze można się na serwerach sklepu PS dowiedzieć.



Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #78 dnia: Wt, 15 Luty 2022, 20:20:18 »
"Mesjasz" gamingu powrócił. To teraz pół roku łatania tych wersji ;)




więcej: https://www.ppe.pl/news/296520/cyberpunk-2077-next-genowa-aktualizacja-i-patch-1-5-juz-dostepne-sprawdzcie-zwiastun-i-wielka-liste-zmian.html

Cytuj
Możesz teraz zmienić pewne cechy swojego wyglądu (takie jak fryzurę, makijaż, piercing), patrząc w lustro w dowolnym mieszkaniu lub kryjówce. Jest to bezpłatne i można przeprowadzić tyle razy, ile się chce. Personalizacja postaci zawiera też teraz więcej opcji makijażu i kolorów włosów. Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?

Tak skomplikowana funkcja półtora roku tylko potrzebowała na wprowadzenie :)

EDIT.
Ray-Tracing na konsolach to tylko lokalne cienie. Żenada. 30 fpsów w tym trybie się spodziewałem, ale i implementacji pełnej w stylu Spider-Mana Milesa też. Zastanawiam się czy jest sens w ogóle na XSX tą aktualizację ściągać jak waży 50 GB a pewnie zbyt dużo dobrego nie da, a więcej może napsuć.
« Ostatnia zmiana: Wt, 15 Luty 2022, 20:53:32 wysłana przez Leyek »

Offline Lou

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #79 dnia: Śr, 16 Luty 2022, 12:46:58 »
Mesjasz czy nie mesjasz, na tym wczorajszym streamie zdarzyło się kilka bugów i glitchy, które na tym etapie już w ogóle nie powinny występować. Wpadka ze strony Redów, że akurat w trakcie takiego pokazu. Co nie zmienia faktu, że zainteresowało mnie rozbudowanie opcji romansowych. To, na chwilę obecną, jedyny argument zachęcający mnie do ponownego ukończenia tytułu.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Pan M

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #80 dnia: Śr, 16 Luty 2022, 19:20:21 »
Fantastyczne zmiany w grze. CDPR powinien się porządnie ogarnąć albo zawijać już swój kiermasz. Wiedźmin 3 miał pierwszy fabularny dodatek po 5 miesiącach od premiery podstawki, po roku był już drugi dodatek. Teraz są  pierdoły, które są w masie gier na premierę. Przynajmniej nie będzie już marketingowej strategii kreowania się w opozycji do EA, Ubisfotu i rzucania żałosnymi w kontekście korpo tekstami "chciwość zostawiamy innym". Ciekawe kiedy dodadzą możliwość gry zza pleców bohatera, bo są tak dobrzy, że ich gra nie ma funkcji zmian widoku, które miały już Skyrim i GTA5. Ja bym w ogóle chętnie widział  zmiany w CDPR polegające na wywalanie w diabły REDengine, który do takich projektów jak 2077 w ogóle się nie nadaje.


Offline HugoL3

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #81 dnia: Cz, 17 Luty 2022, 11:49:35 »
GTA V dostalo tryb pierwszoosobowy dopiero na ówczesne next geny.
Ale zgadzam się, że C2077 powinien go oferować od premiery... dlatego między innymi nie zainteresowała mnie ta produkcja.


Offline Rodrigues

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #83 dnia: Wt, 22 Marzec 2022, 11:05:17 »


https://www.cdprojekt.com/pl/media/aktualnosci/nowa-wiedzminska-saga-zapowiedziana-studio-cd-projekt-red-bedzie-tworzyc-gry-na-silniku-unreal-engine-5-w-ramach-strategicznej-wspolpracy-z-epic-games/

"CD PROJEKT RED ogłosiło dzisiaj [21.03.2022], że pracuje nad kolejną odsłoną serii gier Wiedźmin. To początek nowej sagi w ramach franczyzy, a także współpracy technologicznej z Epic Games — twórcami silnika Unreal Engine 5, na którym rozwijana jest gra."

Offline Dracos

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #84 dnia: Wt, 22 Marzec 2022, 16:04:41 »
Koszty koszty, jednak tworzenie na własnym silniku i ciągłe modyfikowanie pochłania zdecydowanie za dużo pieniędzy jak na możliwości jednego studia.

A wiadomość o nowej grze z universum wiedźmaka zawsze miła :) Chociaż myślę że po wtopie z CP mogliby spróbować z jeszcze jednym IP zanim wrócą do tego co znane i lubiane.

Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #85 dnia: Wt, 22 Marzec 2022, 17:47:35 »
Ta zapowiedź to raczej pod inwestorów itp. Bo prawdopodobna premiera to pewnie jakiś 2026 r. choć bardziej bym stawiał na 27.


Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #87 dnia: Pn, 28 Marzec 2022, 16:26:00 »
Nie zdążyłem zagrać w demo Kangurka jak było chwilę na Steamie (ale opinie o nim były przeważająco pozytywne). Poczekam na oceny jeśli będą przyzwoite to może nawet wezmę w okolicach premiery. Szczególnie jeśli cena nie będzie przesadzona.

Cytuj
Kao the Kangaroo doczeka się również specjalnego wydania, czyli Superskocznej Edycji, w której skład wchodzą:

kolorowe pudełko limitowanej edycji specjalnej,
kolorowy plecakoworek,
kolekcjonerskie naklejki,
8 cm magnes na lodówkę,
gra w fizycznym wydaniu.

Firma Cenega potwierdziła, że tę ciepłą, emocjonującą przygodę małego torbacza poznamy w pełnej polskiej lokalizacji, czyli z dubbingiem. Pokonując różnorodnych bossów oraz odkrywając sekrety barwnych światów, gracz będzie mógł sięgnąć po magiczne rękawice odznaczające się wieloma zdolnościami. Tate Multimedia zapewnia, że pracując nad nadciągającym tytułem, czerpało sporo inspiracji z klasycznych platformówek.


Offline Interloper

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #88 dnia: Pn, 28 Marzec 2022, 18:54:11 »
Ja grałem w demo nowego Kangurka Kao i jestem średnio zachęcony. Były rzeczy, które moim zdaniem wymagały poprawy, silnik graficzny jest, no, słaby, ale fajnie się grało. Wiadomo, w takim demku to za dużo nie pograsz, chyba że będziesz powtarzać kilka razy etap. Na pewno po premierze rozważę, czy kupić.

W poprzednie gry z serii niestety nigdy nie grałem.

Online Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #89 dnia: Wt, 29 Marzec 2022, 23:33:36 »
No i ceny całkiem sensowne (a to "kolekcjonerka"), w końcu tytuł AAA to nie jest:

Cytuj
Kangurek Kao – Edycja Superskoczna (PS4 / PS5) – 149 zł
Kangurek Kao – Edycja Superskoczna (PS5) – 159 zł
Kangurek Kao – Edycja Superskoczna (XO / XSX) – 159 zł
Kangurek Kao – Edycja Superskoczna (Switch) – 169 zł