Pozostałe > Gry wideo

XBox Series X vs. PS5 ;)

(1/12) > >>

gashu:
Obie firmy zaprezentowały już swoje sprzęty.
Jesteśmy również po prezentacjach pierwszych gier.
Wojny konsolowe anno domini 2020 czas zacząć! ;)

Lou:
Na razie olewam temat. Z zapowiedzianych gier z obu firm interesuje mnie jedynie Stalker 2. Dla jednej gry nie będę kupować sprzętu MS. A że gram dla historii, nie grafiki, bebechy konsol też mnie nie interesują. Totalnie nie mam parcia na nową generację. Mam w co grać, nie kupuję każdej nowości, większość moich ulubionych serii to tytuły multiplatformowe. Poczekam kilka lat, na rynku będzie więcej tytułów, więcej wersji konsol, to może wtedy zdecyduję. I pewnie do tego czasu Stalkerowi skończy się czasowa wyłączność.

gashu:
Ja również odpuszczam zakup na premierę.

W przypadku x-pudła sprawa jest dla mnie prosta. Ponieważ większość gier na konsolę MS ma być multiplatformerami, będę je sobie ogrywał na moim tegorocznym, gejmingowym pececie.

Z kolei startowy line-up Sony jakoś niespecjalnie mnie kręci. Niby fajnie, że ukażą się nowe Resident Evil, Spiderman, czy Gran Turismo, ale nie są to tytuły, dla których kupowałbym nowy hardware. Przynajmniej nie w momencie premiery.

Zresztą obliczyłem sobie, że przy graniu 1h dziennie, zakupionymi i nieogranymi pozycjami na obecną generację, mogę się jeszcze bawić prze jakiś rok :P.

U.F.O:
//www.youtube.com/watch?v=xi1T2jey1NA

Cypher:
Porównując grę w produkcji do gry już wydanej ...
wybieram Halo.   ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej