Autor Wątek: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)  (Przeczytany 21078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #210 dnia: Pt, 27 Październik 2023, 21:15:58 »
Wrzucasz filmik z konsoli, a potem piszesz elaborat o tym jak marzysz jak to będzie działało i wyglądało na PC na kartach za 3-4 tysie (bo na innych RT nie pójdzie w sensownym klatkarzu). Aha fajnie :)

Offline Pan M

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #211 dnia: So, 28 Październik 2023, 11:05:06 »
Wrzucasz filmik z konsoli, a potem piszesz elaborat o tym jak marzysz jak to będzie działało i wyglądało na PC na kartach za 3-4 tysie (bo na innych RT nie pójdzie w sensownym klatkarzu). Aha fajnie :)

Zawsze można pisać, że gra wygląda jak z ps3, weź się nie ograniczaj ja to bym powiedział, ze nawet jak ps1 albo gameboy.

Offline Pan M

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #212 dnia: Nd, 19 Listopad 2023, 15:58:09 »
Wiem, że Mass effect Andromeda było słabo odebrane, wiem, że ludzie rozkładają ręce, że EA trzyma w swoich łapskach taką markę, ale mimo tego dziwi mnie, że nikt tego nie wrzucił



Niczego w sumie nie oczekuje, ale trylogia to na tyle dobre gry po dziś dzień, że potencjał jest, co innego, że Bioware nie jest już tym co kiedyś było, ale nadzieja umiera ostatnia. Możliwe też w rzeczywistości ten cały nowy mass effect to będzie remake trylogii. Już dwa lata temu wypuszczono remaster, więc to byłaby sprzedaż trzeci raz tej samej historii, ale jeżeli byłoby to przeniesienie całości na silnik graficzny godny dzisiejszych standardów i uczynienie gampelayu bardziej dynamicznym to czemu nie.

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #213 dnia: Nd, 19 Listopad 2023, 16:46:01 »
Ten dłuższy filmik lepszy:


Online Necr09

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #214 dnia: Cz, 01 Luty 2024, 08:30:58 »
W nocy odbył się State of Play od Sony, najciekawsze 3 produkcje:

Metro Awakening
Nareszcie powrót do uniwersum Metro 2033, niestety w formie VR


Stellar Blade
Koreański RPG akcji, główną bohaterką jest Eve należąca do 7 drużyny powietrznodesantowej. Jej zadaniem będzie pomóc odzyskać Ziemię z rąk Naytiba, rasy kosmitów, którzy opanowali naszą planetę. Z gameplayu przypomina trochę genialnego Niera Automatę, jak gra przestanie być exsem PS5 za kilka lat to na pewno zagram.

Judas
FPS od twórcy pierwszego Bioshocka. Akcja dzieje się w mieście Mayflower znajdującym sie w kosmosie. Miasto to jest kontrolowane przez roboty decydujące co ludzie mogą robić, zadaniem głównej bohaterki jest to powstrzymać.


Były jeszcze jakieś Silent Hille czy Death Strandingi ale kogo by to interesowało  :P
FGO: 758,469,198

Offline Leyek

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #215 dnia: Cz, 01 Luty 2024, 14:34:31 »
Ten Judas to jedyna sensowna zapowiedź z całego pokazu jak dla mnie. Daliby wreszcie jakąś sensowną platformówkę, nawet średniobudżetową, a nie ciągle te japońskie naparzanki (sztucznie nazywane Action RPG).

Sillent Hill 2 od Bloobera jakiś taki drewniany.
Dziś na Playstation Store trafił też darmowy 2-3 godzinny Silent Hill :)

A i na Switchu wyszło demko Mario vs Donkey Kong :) to ogram w pierwszej kolejności.

Offline HugoL3

Odp: Zapowiedzi gier, nadchodzące premiery. Ogólnie o grach (różne platformy)
« Odpowiedź #216 dnia: Cz, 01 Luty 2024, 16:15:41 »
Mnie akurat ten Judas kompletnie nie interesuje bo odbiłem się od Bioshocka, ale fakt ze pokaz zdominowała japońszczyzna. Ogólnie, większość gier nie wnosi nic nowego i wcale nie odnoszę się tu tylko do remasterów/remaków.
Stellar Blade przypomina Niera/FF, ta gra z samurajami to taki trochę Ghost of Tsushima albo Assasin. Za mało pokazali tego Silent Hilla 2, bo o tym darmowym to nie wspominam bo niczym mnie nie zaciekawił.
No i liczyłem też na MGS3.
Zajebiście, że wyjdzie Sonic & Shadow Generations, tylko że ten drugi jegomość to w swoim dorobku ma jedną mega crap gierkę a tak to tylko występy jako postać drugoplanowa. W sumie to Shadow nawet nie miał swojej postaci w erze 16 bit, co jest niejako powiązane z podtytułem tej gry (raz gramy Soniciem stylizowanym na 16 bitowego, innym razem tym który pojawił się w pełnym 3D w serii Adventure).