Autor Wątek: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!  (Przeczytany 57551 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online nori

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #75 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 18:46:13 »
Tez się napalałem na Bioshocka na PS4, bardzo fajny pakiet, tylko chyba nie ma niestety wersji PL?
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Antari

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #76 dnia: Cz, 19 Wrzesień 2019, 09:10:22 »
Szczerze mówiąc nie orientuję się, ja zawsze gram po angielsku.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #77 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 12:59:29 »
"The Disney Afternoon Collection" w świetnej cenie do nabycia na PS Store! Za 21zł można obudzić w sobie prawdziwego ,,dzieciaka", ducha nostalgii tęskniącego za dobrą gierką, ot 8 i 16-bitową rozrywką, popularną z dżylion lat temu na tak zwanych ,,pegasusach". Coś niezaprzeczalnie niesamowitego! Muszę to mieć, koniecznie w to zagrać! A wam konsolowcy, też polecam zakup takich oto ikon spośród gier video! Ha!

Promocja trwa do 3 października 2019 roku (PS Store)






Offline gashu

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #78 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 14:04:51 »
"Flame in the Flood". Rouglike i survival w jednym, którego akcja umieszczona jest na południu Stanów Zjednoczonych, nawiedzonych gigantyczną powodzią. Zamiast typowego dla gatunku labiryntu - mamy więc losowo generowaną... rzekę :). Naszym głównym celem w grze jest oczywiście utrzymanie naszej postaci przy życiu. Istnieje również tryb fabularny, o którym jednak, póki co nie jestem w stanie wiele napisać (grałem dopiero 2-3 godziny). Wszystko okraszone świetną muzyką w klimatach południowych rejonów USA. Bardzo przyjemna pozycja :).


Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #79 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 14:36:59 »
te Disneyowskie gry na NESa to były absolutne perły - Darkwing Duck, Duck Tales (1+2), Chip & Dales, Jungle Book czy nawet Lion King który wyglądał jak nieudana konwersja ze SNESa (ale nadrabiał grywalnością).

u mnie na tapecie Path of Exile. Przyjemna gierca, darmowa, wciąga jak diabli i daje dużo frajdy. Do tego najnowszy update wprowadził przyjemne urozmaicenie w postaci mechanik inspirowanych gierkami z nurtu Tower Defense. Polecam

Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #80 dnia: Nd, 06 Październik 2019, 11:06:18 »
Skończyłam SotTR i po jego żenującej końcówce ostatecznie stawiam tę część najniżej w trylogii. Poza tym w końcu znalazłam grę, która odciągnęła mnie od The Division.  Jeszcze dwa tygodnie temu nie zwróciłabym uwagi na Greedfall, ale na tyle często pojawiała się na dragon ageowych grupach że sprawdziłam. O JA CIĘ jakież to jest dobre, a to gra AA. Fantastyczny setting, towarzysze, fabuła. Growa niespodzianka 2019.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Online nori

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #81 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 16:22:38 »
Alice: Madness Returns psychodeliczna gra z 2011 roku, kontynuacja bardzo udanego tytułu American McGee’s Alice z 2000 roku. Gra jest połączeniem platformówki 3D z naparzanką z przeciwnikami. Sama mechanika wypada bardzo dobrze, natomiast ogromne wrażenie sprawia wykreowany świat: brudny i niepokojący, a także zamieszkujące go stworzenia, czy raczej stwory. Ogólnie gra jest dość wymagająca, na poziomie trudności "normal" posiada mocniej irytujące momenty, ale da się skończyć, proszę uwierzyć na słowo, i to nawet bez rzucania padem. W sumie zejdzie jakieś z 15 godzin, tak więc długość całkiem przyzwoita, nudy nie zaznamy, twórcy skutecznie zadbali o zróżnicowane lokacje, a i znalazło się tutaj parę ciekawych dodatków (etapy 2d, proste szachy, układanki, strzelanka, toczenie główki, zjeżdżalnie itp). Graficznie, mimo sporej liczby lat na karku, jest naprawdę przyzwoicie. Grałem na PS3, i gra nadal prezentuje się bardzo dobrze. Niestety, na konsoli nie ma wersji PL, ale język, mimo stylizacji i niezłej historii, da się zrozumieć z średnim poziomem angielskiego.



8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Antari

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #82 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 19:35:18 »
U mnie od ponad miesiąca w napędzie Monster Hunter Iceborne i końca nie widać.

Online OokamiG

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #83 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 21:57:42 »
Ja ostatnio przechodziłem Dying Light z dodatkiem. O ile podstawka to przyjemny survival w mieście pełnym zombie, to The Following odcina się od tego. Największy atut, czyli parkour jest zastąpiony wątpliwą przyjemnością jaką jest jazda samochodem po pustej mapie. Pod koniec gra zaczęła mnie tak irytować, że odinstalowalem przy ostatniej misji gdzie finał jest przeciągniety, a twórcy dodatkowo wpadli na świetny pomysł że  zakończenie jest po drugiej stronie mapy, masz ograniczony czas i musisz tam sie dostać samchodem. Przez całą mapę nie masz svepointów , wiec jak polegniesz to zabawa zaczyna się od nowa.  W tym momencie coś we mnie pękło i odinstalowalem grę. Nawet teraz się wkurzam jak o tym piszę.
« Ostatnia zmiana: Pn, 14 Październik 2019, 22:00:08 wysłana przez OokamiG »

Offline gashu

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #84 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 12:14:27 »
Od jakiegoś miesiąca (albo i dłużej) męczę "Wasteland 2". Gram sobie spokojnie, powoli, po pół do godziny dziennie. Bawię się rewelacyjnie.

Wielka szkoda, że ludziom odpowiedzialnym za ww. grę nie zlecono zrobienia kolejnych części Fallouta, gdyż to, co dzieje się aktualnie z tą serią to jeden wielki #smuteczek.

Online nori

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #85 dnia: Nd, 20 Październik 2019, 22:57:16 »



Właśnie skończyłem Hellblade: Senua's Sacrifice, i mam mocno mieszane uczucia. Gra bez wątpienia jest nieprzeciętna, porusza problem psychozy, chorób psychicznych, ale także miłości, poświęcenia, tolerancji społecznej czy zaufania. A wszystko to w otoczce celtyckiej i nordyckiej mitologii. Forma zachwyca, ale za grę odpowiada studio Ninja Theory, które potrafi stworzyć niesamowite światy i kreatury. I to tu jest. A do tego w otoczce niesamowitej muzyki!

Mechanika gry to połączenie symulatora chodzenia (tego jest tu strasznie dużo, do tego często w formie dość powolnej), zagadek środowiskowych (parę fajnych pomysłów, ale momentami zbyta bardzo eksploatowanych), walki (niezłej, naprawdę niezłej, choć zdarza się, że irytującej), i sporej ilości przerywników filmowych. Całość trwa coś około 8 godzin, i jest dość niepokojącą i przybijającą przygodą. Warto sięgnąć, choć z pewnością, nie każdemu przypasuje, a niektórzy pewnie odbiją się już po paru minutach. Do tego gra jest ewidentnie na raz, raczej nikt nie będzie chciał do niej powrócić. A, i relatywnie łatwa platynka. :)



8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #86 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 09:48:54 »
Grałam w Hellblade i z jednej strony bardzo słaby lip sync, z drugiej rewelacyjnie zagrana główna bohaterka. Bardzo interesująco ukazany świat i zachowania osób cierpiących na psychozę. Niestety efekt popsuty powtarzalnym gameplayem. Kilka creepy misji popsutych bugami. Gra pełna sprzeczności. Czy mi się podobała? Umiarkowanie.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #87 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 20:57:20 »
Drodzy gracze, gamerzy, i w ogóle wszyscy konsolowi zapaleńcy. W listopadzie na PlayStation Store, w ofercie abonamentu PS Plus, pojawiła się do pobrania za darmo pozycja: "Outlast 2". Nie mówcie, że nie zagracie; ta produkcja to takie horrorowe złoto w kwestii gier video z perspektywy pierwszej osoby. Na "Outlast 2" muszę się przygotować. Nie będzie to, ot tak, zwykła przygoda gracza z kolejnym posępnym, inteligentnie zaprojektowanym thrillerem w formie gry video, o którym za jakiś czas się zapomni. Do tego tytułu trzeba się odpowiednio nastawić, psychicznie zmotywować, przygotować pomieszczenie do gry, zagrać o odpowiedniej porze. A kiedy zagram w tą wybitność? Zapewne za niedługo; grę już ściągnąłem z serwerów PlayStation Store, jednak najpierw skupię się na: dokończeniu fabuły "Star Wars: Battlefront II", wraz z kilkoma misjami solo, i przedniej zabawie w "LEGO DC Super Villains". Przed pierwszym odpaleniem "Outlast 2" na Ps4, zerknę na jakichś gameplay z rozgrywki produkcji - najlepiej robi to w swoich ,,horrojkach" genialny Rojo rzecz jasna. Również wielce istotne będzie zapoznanie się z ogólnym zarysem fabuły "Outlast 2", tak aby wejść w skórę głównego bohatera drugiej odsłony "Outlast"... Zapowiada się obłędnie mrocznie i tajemniczo.  8)


Bender

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #88 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 21:14:19 »
Skończyłem właśnie Quake i zaraz zabieram się za QII. Nowe mnie jakoś nie jarają. :( 

Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #89 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 21:37:09 »
A ja dorwałam Anthem na PS4 za 35 zł więc żal było nie skorzystać. O matko jaka ta gra fabularnie jest słaba. Gdzie ten stary BioWare ja się pytam? Szkoda, że od premiery nie naprawili buga związanego z zanikiem dźwięku... No i widać, że to recykling Andromedy. Co nie do końca jest takie złe, bo przyjemność z latania i strzelania jest bardzo duża. Raczej nie zanosi się na odstawienie tytułu bez skończenia fabuły.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily