Autor Wątek: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!  (Przeczytany 57574 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #30 dnia: So, 18 Maj 2019, 22:10:23 »
Zwolennikiem ,,klepania" Platyn bez końca nie jestem, aczkolwiek, gdy gra jest dla ciebie po prostu czymś więcej niż zbitkiem kodu źródłowego i oprawy graficznej, i gdy zdobywanie ,,pucharków", np. na Ps4 w takowej grze sprawia ci przyjemność, to wtedy doświadczanie ,,platynowania", czy zdobywania innych trofeów ma sens. Po skompletowaniu najcenniejszego pucharu z adaptacji LEGO: "Marvel Avengers" na Ps4 - a legoludkowe gry uwielbiam wprost niesamowicie - gdzie tym razem pierwsze skrzypce zagrało Uniwersum Marvela, przyszedł czas na DLC-ki. I co tu dużo mówić, dodatki zaliczone. Zagrajcie w nie koniecznie, bo historie, jak np. ta z DLC "Agentów TARCZY", gdzie
Spoiler: PokażUkryj
poruszono wątek z 3-ego sezonu serialu: nieludzie, mgła terrigenowa, matka Skye Jiaying, azyl gdzieś w Azji
, są świetnie oddane w tym zabawowym stylu LEGO!


Offline PJP

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #31 dnia: So, 18 Maj 2019, 22:17:18 »
Total Annihilation z patchami, modami i mapami ;) Na telefonie jak jadę busem albo na nudnych spotkaniach pogrywam w warcaby.

Offline Paprykarz

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #32 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 08:36:49 »
Ja gram teraz w Marvel vs. Capcom Infinite - naprawdę wciągająca gierka ;)
Szukam znajomych do gry Klondike - Zygus999

Offline Paprykarz

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 08:38:10 »
Zwolennikiem ,,klepania" Platyn bez końca nie jestem, aczkolwiek, gdy gra jest dla ciebie po prostu czymś więcej niż zbitkiem kodu źródłowego i oprawy graficznej, i gdy zdobywanie ,,pucharków", np. na Ps4 w takowej grze sprawia ci przyjemność, to wtedy doświadczanie ,,platynowania", czy zdobywania innych trofeów ma sens. Po skompletowaniu najcenniejszego pucharu z adaptacji LEGO: "Marvel Avengers" na Ps4 - a legoludkowe gry uwielbiam wprost niesamowicie - gdzie tym razem pierwsze skrzypce zagrało Uniwersum Marvela, przyszedł czas na DLC-ki. I co tu dużo mówić, dodatki zaliczone. Zagrajcie w nie koniecznie, bo historie, jak np. ta z DLC "Agentów TARCZY", gdzie
Spoiler: PokażUkryj
poruszono wątek z 3-ego sezonu serialu: nieludzie, mgła terrigenowa, matka Skye Jiaying, azyl gdzieś w Azji
, są świetnie oddane w tym zabawowym stylu LEGO!



Ja przepadam za Marvelem, ale jakoś nie mogę przekonać się do tych Lego wersji. Kiedyś grałem w Indianę Jonsa chyba i to całkowicie nie dla mnie.
Szukam znajomych do gry Klondike - Zygus999

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #34 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 13:16:32 »
Mityczne, fantastyczne światy, połączone z motywem ,,gry karcianki RPG", gdzie w takowych zaimplementowanych światach mechanika gry na różne platformy polega w większości na łączeniu trzech, czterech, czy pięciu gemów, lub innych elementów występujących w okolicy wokół siebie, przeważnie na kwadratowej planszy, w poziomą lub pionową linię bądź we wzory przecięcia się linii, potrafią odpowiednio przykuć uwagę. I nie jest to wcale głupie, i proste, i miałkie. Takie rozwiązania można spostrzec w "Gems of War" - grze na konsole, PC, Androida itp., Osobiście w ten wyjątkowy ,,klasyk" typu ,,dopasuj 3 lub więcej elementów", gram na platformie Ps4. Mam 43 lvl, i chcę doświadczać "Gems of War", aż do poziomu doświadczenia: lvl. 100. Wtedy zdobędę ostatnie trofeum z listy osiągnięć, pomijając dodatki, jak okazyjne eventy, który jest tyle, że... można by w to grać jeszcze zza grobu.


Offline nori

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #35 dnia: So, 01 Czerwiec 2019, 13:56:03 »
Max: The Curse of Brotherhood skusiłem się, gdyż gra jest obecnie na przecenie (PS4 - PS Store). Klasyczna platformówka 2.5 D w całkiem przyjemnej dla oka grafice, polegająca głównie na rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych. W większości przypadków niestety zbyt prostych. Cała mechanika opiera się na magicznym pisaku, dzięki któremu możemy kreślić na ekranie pnącza, liny, a w dalszym toku gry inne elementy. Czyli klasyczny magiczny ołówek z kreskówki. :)

Gra się przyjemnie, bezstresowo, gra wystarcza na dwa wieczory. Minusami jest momentami uparta fizyka wyprawiająca dziwne cuda i problem głównej postaci w chwytaniu lin - zbyt często potrafi samoistnie odskoczyć, co kończy się zgonem. Ale na szczęście punkty zapisu są rozstawione bardzo gęsto, więc nie ma z tym większego problemu.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #36 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 13:03:53 »
Trwa darmowy tydzień z F76, a w dniach 13-17 trial The Division 2. Czyli już mam growe plany na najbliższe dni :D
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Tysonek

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #37 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 13:57:01 »
Skusiłem się na Days Gone, fajne promo w Media Expert, zobaczymy co to warte :D

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #38 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 18:08:42 »
mam ochotę na klasyczną, dwuwymiarową przygodówkę ze zbieraniem przedmiotów i rozwiązywaniem zagadek. czy cokolwiek z tym klimacie wyszło przez ostatnich.... 15 lat? zatrzymałem się na Broken Sword 2 i I have no mouth and I must scream, chętnie przyjmę wszelkie rekomendacje

Offline Pawelek

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #39 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 11:26:10 »
Polecam Sokal'a:
Syberia
Syberia II
Paradise
Sinking Island
Żona kiedyś też grała w Secret Files Tunguska i Puritas Cordis i pamiętam, że były ok.
« Ostatnia zmiana: Śr, 12 Czerwiec 2019, 11:28:50 wysłana przez Pawelek »

Offline gashu

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #40 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 11:40:12 »
"Broken Sword 5" :D ?
"Thimbleweed park" - najnowsza gra Rona Gilberta
"Unforeseen Incidents" - trochę w klimatach X-Files/Twin Peaks
Trylogia "Deponia"

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #41 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 13:03:22 »
pięknie dziękuję, jak coś ogram to napiszę na forum!

Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #42 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 08:40:01 »
Korzystając z darmowego weekendu wypróbowałam The Division 2. Póki co "jedynka" podoba mi się o wiele bardziej. Ładniejszy i ciekawszy setting, bardziej dynamiczna, z czytelniejszym ekwipunkiem i kreatorem pozwalającym stworzyć ładną postać. Może z biegiem godzin gry TD2 zyskuje, ale trial nie przekonał mnie do zakupu.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #43 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 11:36:57 »
"Paper Toss. BOSS", to jest dopiero rozrywka, i to na Androida. Gra typu przeciągnij palcem po powierzchni ekranu, wrzuć daną rzecz do kosza itp., itd. Teoretycznie można traktować ją, jako podpierdółkę odmulającą mózgownicę, gdy popadnie się w niełaskę totalnego niechciejstwa lub zamuły. "Paper Toss" prezentuje ciekawą fizykę gry; doświadczając specyfiki tej rozgrywki, na koncie "Google play Games" można zdobyć całą masę trofeów - w liczbie 74 - i nabić punkty doświadczenia na konto gracza z platformy Google.

Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #44 dnia: Wt, 02 Lipiec 2019, 08:55:44 »
W ramach odpoczynku od wielkich gier AAA sięgnęłam po "A Plague Tale", grę która zaciekawiła mnie już od pierwszej zapowiedzi. Rozgrywająca się w XIV-wiecznej Francji ogarniętej plagą czarnej śmierci historia rodzeństwa uciekającego przed Inkwizycją, która z niewiadomych przyczyn ściga jedno z dzieci. Mam za sobą ok. 4-4,5 godz. gry i na tę chwilę jestem bardzo zadowolona z zakupu. Bardzo ciekawy setting, gęsty klimat, kapitalny francuski dubbing. Dzieciaki próbujące przeżyć w brudnym i brutalnym otoczeniu, wszechobecne poczucie bezradności i zagrożenia i Amicia, która mam nadzieję wyrośnie na niejednoznaczną moralnie postać, która zapisze się w pamięci graczy. Jestem pod wrażeniem produkcji Asobo i grając mam syndrom jeszcze jednej godziny ;)
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily