Autor Wątek: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!  (Przeczytany 57575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 08:34:51 »
Ale żeby nie było OT. Ja ostatnio przeszedłem Far Cry: New Dawn. Gra to odcinanie kuponów po średnim Far Cry 5, ale jak dla mnie miodzo. Niesamowity fun daje mi ten pseudo otwarty świat i bieganie po lasach. :)

FC5 był spoko. Pełen idiotyzmów (jak to Far Cry), co nie przeszkadzało mu dostarczać masę frajdy. No i miał najciekawszą postać z villainsów serii czyli Faith. Po New Dawn też chciałabym sięgnąć, ale to dopiero jak pokończę aktualnie ogrywane rzeczy. A z braku czasu to to jeszcze potrwa.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline gashu

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #16 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 22:26:13 »
"Pathway" - pozycja obowiązkowa dla fanów Indiany Jonesa, starożytnych skarbów i strzelanin z nazistami ;).
Jedyny warunek - brak awersji dla pixelartu (grafika na poziomie SNES-a lub Amigi)


Offline gabor2

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #17 dnia: Nd, 21 Kwiecień 2019, 08:59:55 »
Ostatni single player, to chyba dodatki do Wiedźmina 3 (zaraz po premierze). Od tamtej pory grałem tylko multi w Rainbow Six Siege przez ... 3 lata? Teraz casualowo w BF5.

Czekam na Cyberpunk 2077

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2019, 12:46:34 »
"Pathway" - pozycja obowiązkowa dla fanów Indiany Jonesa, starożytnych skarbów i strzelanin z nazistami ;).
Jedyny warunek - brak awersji dla pixelartu (grafika na poziomie SNES-a lub Amigi)
Faktycznie tytuł klimatami nawiązuje do czasów "amigowych przygodówek". Może się skuszę. Ciekawie wyglądają wymagania rekomendowane w kontekście grafiki i wspomnianego 16-bitowca :-)
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline gashu

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2019, 13:35:03 »
Jeżeli chodzi o gameplay to bardziej klon Jagged Alliance niż klasyczna przygodówka.

Offline Gazza

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 09:37:02 »
Ja od miesiąca katuję zremasterowaną edycję CoD: Modern Warfare, którą dzięki PS Plus mam ponownie w bibliotece gier. Oczywiście tylko multiplayer i tryb hard core. Powolutku zbliżam się do trybu PRESTIGE.
Jako eks airsoftowiec mogę napisać tylko jedno: poezja! Dla samego łomotu poszczególnych giwer warto odczekać, aż domownicy rozproszą się w swoich sprawach i podkręcić volume na amplitunerze. Gra chwilowo odsunęła na dalszy plan nawet przefachowy Battlefront II.

Gdyby ktoś z koleżeństwa chciał się "zmierzyć" - PS ID: darthqba

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 10:28:21 »
Chwała ,,internetom", serwisowi Youtube, i fanom za prowadzenie swoich kanałów streamingowych i tworzenie materiałów gamingowych z takich produkcji, jak "Days Gone". Jak na razie tylko pobieżnie przejrzałem video z nagrywanego ,,przechodzenia" gry. Polski dubbing w "Days Gone" jest fantastyczny, tajemniczy, nawet trochę ciepły. Jak na otwarty świat produkcji, który, co tu dużo mówić jest piękny, szeroki, jakby sięgający za horyzont, i z gęsto rosnącymi lasami, zapomnianymi autostradami, niczym w "The Walking Dead", "Days Gone" naprawdę wypada świetnie; wyłania się z tego postapokaliptyczny kwiat o niewypowiedzianym pięknie, do którego swe ,,trzy grosze" dodaje wyczuwalne napięcie grozy z powieści Stephena Kinga, w których rozgrywana akcja jest archetypem małomiasteczkowych intryg i horrorów. Ciekawi mnie jedno, jak "Days Gone" będzie prezentować się na matrycy ekranu w telewizorach "Sony", na której świetnie z charakterystyczną wyczuwalną głębią dobrze prezentowane i uwydatniane są czerń i w ogóle ciemne barwy.
Na wszystkich powłóczących nogami zombiaków tego świata! Cholibka, ta gra mnie woła do siebie; chcę w to zagrać tak bardzo! Poczekam do niższej ceny; okolica 180zł i grę kupuję. Skupiam się wtedy na tym tytule!

Forumowicze, graliście w "Days Gone"? Jak rozgrywka? A przede wszystkim, jak wygląda efekt światła, płynność gry, czyli cały zabieg renderowania?

Offline LordDisneyland

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 02:10:43 »
Możecie mi polecić jakiegoś dobrego pinballa?
Zatęskniłem za tymi machinami, a gry które miałem, gdzieś musiałem wtrynić w ferworze szukania miejsca na komiksy.
,, - Eeeeech.''

ktosiek

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 08:01:26 »
Od siebie mogę polecić klasyka - Extreme pinball.
Polecam szczególnie medieval knights z epicka muzyką.


JanT

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 08:30:42 »
Pinball FX3 który ma mnóstwo stołów (w tym sporo Marvel, Star Wars itp) Z klasyki na pewno Slam Tilt  :)


« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Maj 2019, 08:32:26 wysłana przez JanT »

Offline tester

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 10:45:42 »
całkiem spoko gierka do pogrania w pracy ;D

Offline LordDisneyland

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 14:09:47 »
Slam Tilt jeszcze gdzieś w domu jest :) , za resztę propozycji- dzięki wam wielkie.
,, - Eeeeech.''

Offline gashu

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 14:59:06 »
Jest jeszcze Zen Pinball. Całkiem spoko, o ile komuś nie przeszkadza model dystrybucji w którym większość stołów trzeba dokupować oddzielnie.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 16:53:19 »
Chwała twórcom "Zen Pinbal", ze stołami Marvela, Family Guy, Alien, Star Wars; każdy z nich do kupienia w "Google Play" za około 9zł! Mechanika gry niby prosta, lecz odpowiednio ,,prowadzona" kulka potrafi nabić wielomilionowe wyniki. Model rozgrywki jest ciekawy i żywy - tak jest we wszystkich pinballach od "Zen Studios", Mój ulubiony ze stołów to "Family Guy"! Inne uniwersa tematyczne też mają świetną ,,doświadczalność grywalną".


Offline Deg

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 18:16:52 »
Monochroma
Kupiłem kiedyś na jakiejś wyprzedaży, wczoraj stwierdziłem, że dam kilka minut szansy. Utknąłem na dwie godziny.
Prosta platformówka w posępnym klimacie, który robi różnicę. Ciekawe zagadki, ładna muzyka, ale przede wszystkim gęsta atmosfera przywodząca na myśl np. "Miasto zaginionych dzieci". Polecam.
This is my truth, tell me yours.