Autor Wątek: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!  (Przeczytany 57536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zaraz Wracam

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #210 dnia: Śr, 09 Czerwiec 2021, 18:05:08 »
A na czym gracie w tą Zeldę? Na Switchu? I czy mowa jest o tej ostatniej odsłonie?

Online nori

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #211 dnia: Śr, 09 Czerwiec 2021, 18:45:13 »
Tak, Breath of the Wild. Ja gram na WiiU, o dziwo, gra działa przyzwoicie i wygląda bardzo dobrze, choć oczywiście nie ma tu zbyt wielu szczegółów, ale całość tak pięknie skrojono, że wędrowanie po świecie sprawia ogromną przyjemność.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline nicolascage

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #212 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 08:05:23 »
Ja grałem na Pstryku - potrafiło zgrzytnąć przy większym zamieszaniu na ekranie, ale ogólnie płynność ok. Graficznie niby odstaje od gier na inne konsolki czy PC, ale nadrabia pięknym designem i efektami.

Offline Isabellaa32

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #213 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 09:33:18 »
cs go, nie muszę przedstawiać gry raczej każdy grał :D

Offline gashu

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #214 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 12:56:38 »
1. Nie widziałem ani jednego odcinka "Klanu".
2. Nie czytałem żadnej części "Harrego Pottera".
3. Nigdy w życiu nie grałem w CS lub CS:Go.

Online nori

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #215 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 10:52:48 »
Pośrednio wracając do tematu Vity, teraz jest duża przecena na GOGu, w tym jest sporo przygotówek, które działają pod Scummem na Vicie. Sprawdziłem obie części Phantasmagorii i działają! I nawet wyglądają całkiem nieźle, mniejszy ekran fajnie sie sprawdza przy starszych tytułach. Michael_Korvac - rozważ na poważnie Vitkę, to naprawdę fajny sprzęcik!
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Online nori

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #216 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 07:21:18 »
Skończyłem Breath of the Wild, z DLC zaliczyłem The Champions' Ballad - mocno polecam, twórcy tutaj poszaleli, i mimo, że w większości wykorzystują znane mechaniki, to robią to w naprawdę kreatywny sposób. W sumie dostajemy 16 nowych kapliczek, będących większym wyzwaniem niż te z podstawki, do tego nową "bestię" i walki z bosami, z czego ostatni bije nawet głównego z podstawki. A nagroda jest nowy "rumak". Mimo, że zaliczyłem w całej grze 120 kapliczek, zrobiłem prawie wszystkie misje poboczne, zwiedziłem świat dość dokładnie, to gra mi pokazuje kompletność na poziomie 50 paru procent...(na mapie, nie wiem, czy to kompletność całej gry, czy zwiedzonego świata, co w sumie byłoby dziwne, bo naprawdę świat zszedłem wzdłuz i wszerz) Fakt, Korkoków mam coś koło 400, ale nie mam zamiaru szukać reszty. No i został jeszcze Trial of the Sword, ale nie wiem, czy będę miał cierpliwość do tego... Ogólnie, gra nie pozbawiona wad, ale bardzo przyjemna i obcowanie z nią daje sporo satysfakcji. 10/10 z pewnością to nie jest, ale tytuł jak najbardziej wart polecenia.
« Ostatnia zmiana: Pn, 14 Czerwiec 2021, 07:56:40 wysłana przez nori »
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #217 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 13:18:55 »
Korci, oj korci kciuki gracza, aby tak znowu wsiąść na gaming na Switchu od Nintendo. Jest jedno ale: rzekoma premiera "Switch Pro", konsoli z OLED-owymi specyfikacjami i innymi usprawnieniami pokroju ,,modyfikacje wyświetlacza 4K", linia wyglądu etc. I ta premiera ma mieć miejsce... teoretycznie na jesieni tego roku, może nawet wcześniej. Bardziej realnie i trzeźwo podchodzący do tematu dziennikarze i orientujący się w branży przemysłu growego fani stawiają w tym względzie na anno domini 2022, i to w okolice miesiąca marca. Lepiej już chyba kupić tego Game Boya Advance SP, z wieloma tytułami do ogrania, coś na Ps5, a na "Switch Pro" po prostu trzeba będzie poczekać.


P.S. Skoro poruszam się w okolicach szerokiego growego tematu, to skorzystam z tej sposobności i zapytam się: czy graliście w taki oto symulator pociągów / transportu kolejowego? Widziałem urywki z gameplayów; muszę przyznać, że może i symulator ten wygląda widowiskowo, to raczej... prosty on nie jest. Zanim połapię się w tym, co i jak w mechanice gry: sterowanie pociągiem, wagonami, i inne wszelakie czynności motorniczego, plus obowiązki logistyczne... minie chyba szmat czasu. Opłaca się w ogóle brać za tą grę, jeśli nie chce się ślęczyć nad poradnikami video i filmikami z YouTube'a?


Offline grzegorz.cholewa

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #218 dnia: Cz, 24 Czerwiec 2021, 19:45:45 »
Ostatnio zaliczyłem ponownie ostatnie fajne kampanie w Codzie - Black Ops 2, Ghost i Advance Warfare. Do tej trójki wlicza się jeszcze Infinite a reszta niestety jest średnia.

Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #219 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 08:55:03 »
Ostatnio zaliczyłem ponownie ostatnie fajne kampanie w Codzie

Jeśli chodzi o CODa to ja ostatnie miesiące siedzę w Warzone tylko.

Na potrzeby recenzji ogrywam ME:LE i niestety, ale jest to mocno niedopracowany produkt. Skończyłam pierwszą część i im dalej w las tym więcej błędów. Pewnie, nie jest to poziom CP, ale jak na remastera za pełną cenę to słabiutko.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #220 dnia: Pt, 02 Lipiec 2021, 19:45:24 »
Kupiony Game Boy Advance... Taaa, jest impreza! Mamy to! Konsolka w wersji SP, a trafiłem naprawdę na egzemplarz w świetnym stanie, prezentuje się zjawiskowo dobrze: oldschool na poziomie totalnym! Chociaż przejście z PS5 i TV OLED LG E8 o przekątnej ekranu 65 cali, czy chociażby z gierdajły na androidzie w tablecie lub ze Switcha - wprost na GB Advance SP (przynajmniej jest podświetlanie! Przejściówka ze styku ładowania na ,,jack słuchawkowy" również się przydaje!) jest wręcz efektownie miażdżące! Niczym momentalne cofnięcie się w czasie! W "The Incredible Hulk" oraz w "Spider-Man 2" na GB Advance SP, ciupie się kozacko. O płynności rozgrywki raczej nie ma mowy. W obu przypadkach (a raczej we wszystkich grach na tę platformę!) mamy grafikę skompresowaną do czegoś w stylu ,,pocketowej wersji Pegasusa"... No ale, gawiedzi, o to chodziło! Klasyczny gierkowy artefakt w ręku!  8)

Offline gashu

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #221 dnia: Pt, 02 Lipiec 2021, 23:16:47 »
32-bitowy GBA to dużo mocniejszą maszyna od 8-bitowego Pegasusa. Skombinuj sobie lepsze gry, zamiast tych średniaków na licencjach Marvela ;)

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #222 dnia: Nd, 04 Lipiec 2021, 17:19:42 »
Bardzo dobre w ogólnej opinii graczy tytuły na "Gameboy Advance/Color", to gry rzadko dostępne, a niektóre to wcale, jakby były tylko przeznaczone do osiągania miana ,,legendy". Metal Slug, serie Mario Bros, Contra etc., albo są drogie, albo rzadkie i drogie lub najgorsze: niedostępne na żadnym z rynków. Kupiłem Gameboya Advance SP dla czystej geekowskiej radochy. I nie wybrzydzam, bo jeśli chodzi o to w co ogólnie można zagrać na tej konsolce (plus kompatybilność wsteczna na GB Color), tak, jestem usatysfakcjonowany. Owszem, nie jest to ta górna satysfakcja, ponad limit i pełna na granicy ekstazy ekscytacja. Po prostu, mogę być zadowolonym graczem, czerpiącym z różnych gatunków, specyfikacji technicznej, zaawansowania realizacji gry, i innych elementów danych produkcjom dedykowanym na GBA/ GB Color. I ten sprzęt będę miał zawsze, gdzieś tam przy sobie. Bo jeśli wyjdzie pod koniec roku Switch Pro, to i tak Gameboya nie sprzedam i czasem do niego wrócę.

P.S. Jeśli możecie, podrzućcie w linkach oferty kupna jakichś gier na GBA/ GB Color, które są tymi bardzo dobrymi pozycjami właśnie na te konsole. I mogą to być drogie i rzadkie gry.

Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #223 dnia: Pt, 16 Lipiec 2021, 18:14:52 »
Gram teraz w Song of Horror. Bardzo fajne indie w stylu Silent Hill, tylko bez walki. Jest nawiedzona pozytywka wokół której kręci się akcja; typowe dla horrorów lokacje: szpital psychiatryczny, stara posiadłość, kościół; kilkanaście grywalnych postaci, z których każda może zginąć; ciekawe i angażujące zagadki. Polecam.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Online nori

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #224 dnia: Pt, 23 Lipiec 2021, 08:17:49 »
Skończyłem dwa starocie: Prince of Persia pierwszego z 1989 roku i Contrę z 1988 roku. Oba tytuły na Vicie - mimo, że gry mają swoje lata (lekko mówiąc) to na małym ekraniku prezentują się rewelacyjnie. Dużo dają i ułatwiają rozgrywkę dodatkowe opcje, jak możliwość sejwu w dowolnym momencie czy chwilowe cofanie czasu w emulatorze nesa. PS Vita to naprawdę rewelacyjny sprzęt dla lubiących starocie, gorąco polecam. Michael_Korvac szkoda, że nie zdecydowałeś się ostatecznie na ten sprzęcik, ostatnio bawiłem się GA i jednak emulacja na Vicie wypada przepięknie - gry wyglądają ślicznie (VITA ma ekran OLED, który tak wychwalasz w telewizorze), chodzą płynnie, do tego można sejwować czy ustawić bez problemu sterowanie pod siebie.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.