Autor Wątek: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!  (Przeczytany 57540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #165 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 16:14:35 »
Do klimatycznych przygodówek, w tym rozmaitych survivali - bez względu na gatunek, podgatunek, rodzaj rozgrywki, ,,widok kamery" gry etc. - sądzę, trzeba mieć głowę, chęci i serce do tego. Dawno, oj bardzo dawno nie doświadczałem tego typu gier. Ostatnią przygodówką, z którą miałem styczność, była: "Syberia" - cz. 1 i 2, ogrywana na androidzie; tablet 10 cali i do roboty. Na Ps4 czeka na mnie "Outlast 2". I tu robi się mały problem. Nie wiem, czy odważę się załączyć tę pozycję. Na OLEDzie o przekątnej matrycy ekranu 65 cali, zagranie w to wyjątkowe coś będzie ciarko-apopleksjo-zawałowo-gennym doznaniem. Teoretycznie, po doładowaniu konta Ps Plus, gdy "Outlast 2" mi się odblokuje, mogę przechodzić go po kawałeczku, góra 40 minut do godziny, co dwa dni.

"Destroy All Humans!"   - tak się nazywa ta seria, nie "All Humans Must Die" (bardziej mi się kojarzy z jednym z motywów przewodnich "Gry o tron"  :)).

Ja ogrywam "Herculesa" (platformówka 2D na podstawie filmu Disneya)
na PSXa na moim PS3. Bardzo retro, wiem - tak lubię  :)

Klasyki w opcji growej na Ps4? A czemu by nie? Jak tak, to dla mnie idealne obecnie byłoby coś takiego:

*"Doom", "Doom 2", trójpak "Resident Evil 4-6"

Promocja trwa bodaj do 31 października 2020 roku.


Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #166 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 12:48:06 »
Po wbiciu platyny w Division 2, przeniosłam się do Warzone. Pierwszy mój kontakt z multi w CODzie i musze przyznać, ze jest to szalenie grywalne. Działa syndrom jeszcze jednej godziny :)
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #167 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 13:55:02 »
Po wbiciu platyny w Division 2, przeniosłam się do Warzone. Pierwszy mój kontakt z multi w CODzie i musze przyznać, ze jest to szalenie grywalne. Działa syndrom jeszcze jednej godziny :)

"Days Gone", to pod wieloma względami klasyczny już tytuł growy z gatunku survivalu przygodowo-postapo, którego świat przedstawiany jest z perspektywy umieszczenia kamery za głównym bohaterem, którym kieruje gracz. "Bend Studio" realizując tą produkcję wykonało kawał dobrej roboty. Tytuł ma jednak w zanadrzu ciekawe elementy mechaniki, które odróżniają go od produkcji mu podobnych. Wśród tych walorów "Days Gone" można wyróżnić: - postacie (Deacon i Buzzer mają cięty język, są za to do bólu ludzcy -  ponadprzeciętni do tego stopnia, że śmiem twierdzić, iż dawno w żadnej grze video - bez względu na gatunek, sferę wizualizacyjną etc., - tak nastawionych do świata postaci, dawno nie widziałem; i nie chodzi o ,,zwykłe nastawienie" - ci bohaterowie tym światem żyją. Cierpią, ale żyją, to fakt.), eksploracja świata motocyklem plus jego modernizacja i dbanie o stan paliwa w baku, poruszanie się po obozach ugrupowań przyjaznych naszemu bohaterowi, Deaconowi (w grę wchodzi to z czego można w tych ,,miejscówkach'' skorzystać) i wątek ,,poziomu zaufania" - trzeba się ,,natyrać", aby ów poziom wzrósł do skali o wartości 2 czy 3, gdyż im wyżej, tym szybszy dostęp do broni, dodatków do broni białej, maszynowej, apteczek i tego typu ,,post-apo różności", które stety czy niestety od odpowiedniego poziomu zaufania są uzależnione. To tylko zaprezentowane przeze mnie najważniejsze plusy "Days Gone". Do minusów można by zaliczyć - podam tylko kilka najbardziej irytujących dla tego tytułu:

- niedopracowana szata graficzna; to jak jednorodni są zombiacy, jak gra renderuje się w czasie rzeczywistym- jest do bólu wkurzające. Następnie irytujące są również: glitche w "Days Gone", i nie do końca satysfakcjonująca narracja: opowieść kreowana przez ,,filmowe wstawki fabularne''.
Na 30% całości, które przeszedłem w tej grze, wystawię "Days Gone" na ten moment ocenę: 7/10.

Trzeba na razie odpocząć growo od "Days Gone" i wrócić do "Far Cry 5" i "LEGO: The Hobbit" - na Ps4. Zamierzam poświęcić trochę czasu również klasykom gier video, które zapisały się w historii przemysłu gier video, takimi jak:
- wyżej wspomniane: "Doom", "Doom II", "Resident Evil, cz. 4-6" oraz "Duke Nuken 3D". A może dodam do tego wyścigową boskość, ot perełkę z lucasowskiej Sagi: "Star Wars: Racer Revenge".

Offline Lou

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #168 dnia: Wt, 10 Listopad 2020, 19:54:51 »
Valhalla zainstalowana. Oj coś mi się zdaje, że znowu pyknie prawie 200h przy Asasynie :)
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #169 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 13:23:24 »
Valhalla zainstalowana. Oj coś mi się zdaje, że znowu pyknie prawie 200h przy Asasynie :)

"Lou" pozazdrościć doświadczenia assassinowskiej growej odsłony "Valhalli", to raz, pogratulować masy cierpliwości i zaangażowania w grę, której poświęcisz tyle czasu, to dw. W końcu to nasza pasja, to w jakiś sposób nas kształtuje, coś o nas mówi. Czyż nie tak? A wracając do gamingowego tematu, osobiście zastanawiam się nad kupnem "Assassin's Creed Valhalla" na Ps5 - grę nabyłbym ,,mocno ewentualnie" - bo mam inne priorytety growe na tę platformę konsolową, o czym wspominałem w innym wątku na tym forum - dopiero gdzieś po nowym roku. Większość recenzentów testujących ,,do bólu" Ps5, jest zaskoczonych pozytywnie tym, co prezentuje konsola... Jakość i ilość FPSów: 120/s - to faktycznie w tym sprzęcie działa. Także szybkość płynności działania i modelowania się świata gry podczas grania, dysk SSD i cała gama pozostałych technikalii Ps5 ponoć porażają siłą, jakością, wykonaniem. I to jest konsola do gier video nowej generacji, nie inaczej!....  8)

Możliwe, że w swych planach anno domini 2021 dołączę (zapomniałem, że szykuje się zakup auta, być może BMW serii 5 z silnikiem 3.0) prawdopodobny zakup "Nintendo Switch Pro" - konsolę zapowiadaną na pierwszy kwartał 2021 roku. Czy faktycznie będzie opłacało się kupić ,,ulepszoną" wersję Switcha, z m.in. 4K?

Offline perek82

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #170 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 18:44:11 »
W sklepie play natknąłem się na Deluxe Ski Jump - stary dobry Małysz na smartfona.
Fajny przerywnik w pracy, czy czymkolwiek innym. Przypominają się lata liceum / studiów:)
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Voitas

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #171 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 18:52:13 »
Ja dorwałem Ratchet & Clank na PS4. Ale to jest miodne. Aż chce się grać i grać. Czysta rozrywka z piękną grafiką.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #172 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 22:33:58 »
W sklepie play natknąłem się na Deluxe Ski Jump - stary dobry Małysz na smartfona.
Fajny przerywnik w pracy, czy czymkolwiek innym. Przypominają się lata liceum / studiów:)
Spojrzałem i ja na oferty "Google Play". W serwisie również zauważyłem sławetne "Deluxe Ski Jump" (w planach do ogrania z Google Play mam: "Don't Starve. Pocket Edition", "Machinarium", "Samorost 3", "RolllerCoaster Tycoon Classic" od Atari; bierzcie te tytuły póki większość z nich jest na promocji"), pamiętające przedpotopową grową erę dinozaurów. Dlatego postanowiłem dać mojej geekowskiej  nostalgii trochę pożywki i zainstalować wyjątkową wersję skoków na 10-calowym tablecie Huawei. Po włączeniu tytułu na sprzęcie, wszystko od razu się przypomniało. Momentalnie zalała mnie masa wspomnień z czasów świetności gry - ten dźwięk oznajmiający zezwolenie na start, odgłos wyników wyskakujących na tabeli rezultatów, ta ilość skoczni i rekordów do pobicia, kombinowanie z wiatrem i ,,krzyżowaniem nart ze sobą, aby leciało się lepiej". To najlepsza najprostsza gra solowa w dziejach; bez fabuły, z prostą mechaniką a siłą przyciągania gracza jak tysiące RPG-ów w jednym!

Mistrz też człowiek, wielcy skoczkowie jak widać mieli swoje potknięcia w "Deluxe Ski Jump". Sam miałem, tak jak i oni... :o 8)



Offline Pan M

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #173 dnia: So, 28 Listopad 2020, 19:18:39 »
Nie jestem wielkim fanem klimatów zombie, ale podstawka Dying Light prawie wymaksowana, zostało jeszcze parę side questów i fabuła w starym mieście do zakończenia. No i czeka The Following. Do tego to jedna z tych produkcji, w których pękła mi granica 100 h i gra nadal bawi.

Zdecydowanie warta nadrobienia zaległość. Dynamiczny system poruszania się po mieście, testujące zwinność gracza wyzwania jak strefy kwarantanny, crafting pozwalający tworzyć archetypiczne wręcz dla gatunku bronie, wertykalna eksploracja czy mnogość sposobów na eliminacje niemilców tworzą tytuł warty ogarnia. Jedynie fabuła w najlepszym razie jest taka sobie, ale klimat w jakiś sposób ciągnie ją w górę. Może to przez poważniejsze niecampowe podejście w opozycji do takiego "dead island". Czuć, że miasto tonie w hordach nieumarłych, ludzie tworzą tam ciasne enklawy i nikomu nie jest do śmiechu.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #174 dnia: Nd, 29 Listopad 2020, 12:08:59 »
Nie jestem wielkim fanem klimatów zombie, ale podstawka Dying Light prawie wymaksowana, zostało jeszcze parę side questów i fabuła w starym mieście do zakończenia. No i czeka The Following. Do tego to jedna z tych produkcji, w których pękła mi granica 100 h i gra nadal bawi.

Zdecydowanie warta nadrobienia zaległość. Dynamiczny system poruszania się po mieście, testujące zwinność gracza wyzwania jak strefy kwarantanny, crafting pozwalający tworzyć archetypiczne wręcz dla gatunku bronie, wertykalna eksploracja czy mnogość sposobów na eliminacje niemilców tworzą tytuł warty ogarnia. Jedynie fabuła w najlepszym razie jest taka sobie, ale klimat w jakiś sposób ciągnie ją w górę.

"Dying Light" to tytuł mocno geekowski; dzieło growe, które, grając w nie na Ps4, spełniło moje oczekiwania wystarczająco. Jest jednak jedno ,,soczyste ale" dla tego polskiego zombie-rodzynka. Zostało mi kilka trofeów na tej platformie (doświadczałem gry również na PC) do zdobycia. Platyna na ,,PS-ce" była prawie na ukończeniu, zbliżała się coraz większymi krokami, gdy nagle, ot tak coś mi zbugowało kod źródłowy "Dying Light" w taki sposób, że nie mogłem ,,niby zdobyć" wielu znajdziek - jak statuetki, posążki kultu etc. - mimo iż paradoksalnie miałem je wszystkie; zdobycie tego, i tak zajęło mi dużo czasu. Ów ,,dziwol" w strukturze gry, to coś jak ewenement zjawisk zachodzących w mechanice kwantowej - zdobyłem elementy "Dying Light" do zdobycia, jak i ich nie zdobyłem. Gdyby ten zgrzyt mi się nie przytrafił zostało by mi do sforsowania kilka trofeów on-line, a wtedy Platyna naszego rodzimego Post-apo Zombie, którą chciałem zdobyć padła by moim łupem.

"Dying Light", to tytuł o wiele lepszy niżeli "Dead Island / Dead Island: Riptide", również od polskiego studia tworzącego tę ,,zombie-perełkę". Grę z 2015 roku - na razie zawiesiłem w kwestii przechodzenia jej do niezbędnej Platyny; z dodatkiem "The Following" w tym ujęciu, nie miałem problemu.

P.S. Czy Steam w swych grach na PC posiada system trofeów, podobny do tego, który oferuje oprogramowanie platformy PlayStation? Czy w ogóle pucharki czy jakiekolwiek osiągnięcia Steam przyznaje graczom w każdej grze, którą wydaje za pośrednictwem swojego serwisu internetowego i w wersji pudełkowej? Weźmy przykładowo "Assassin's Creed: Syndicate", który dla konsoli od Sony ma multum trofeów do zdobycia, a dla ,,przykładnego" Steama... to już nie wiadomo, bo takiej informacji znaleźć nie mogłem nigdzie. Jak to już jest z tymi steamowskimi ,,odznaczeniami"? Czy grając w "Syndicate" na PC będę miał możliwość podglądnięcia przez interface Steama tego, co z trofeów zostało mi do zdobycia. Powiedzmy, że mam okazję by zagrać w tą odmianę Assassynka, więc ostateczna odpowiedź na ten temat jest istotna. Jakieś pomocne wskazówki forumowicze?

Doświadczane, a zaczęte na dniach "Machinarium" jest grą uroczą, matowo-nostalgiczną, osadzoną w atmosferze zatraconego w baśniowym steampunku (ta rzeczywistość jest naprawdę odrębną od swego rodzaju klasycznej wizji steampunku w grze video) świecie. Na moment obecny trochę mi do skompletowania rozgrywki tytułu zostało, ale muszę i tak przyznać jej wstępną ocenę: 8,5/10!

Również polecam "Mini Metro" - prosta graficznie jak w stylu jakichś matematycznych schematów i wykresów - stworzona w pierwotny, celowo ubogi sposób gra video, która w uproszczeniu polega na budowania linii metra, stacji, magistrali i innych tego typu rzeczy inżynieryjnych, także wykonywania licznych zadań z listy wyzwań i osiągnięć gry, dla poszczególnych metropolii, jak Londyn, Tokio etc. Produkcja dostępna jest na Androida (na PC chyba też); grę można pobrać przez Google Play, za co zapłacimy około 4 zł. Tytuł ten to ,,indie uproszczona do bólu" wersja jakiegoś "Train Simulator" etc.  ;)



Offline Pan M

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #175 dnia: Nd, 06 Grudzień 2020, 14:10:15 »
"Dying Light" to tytuł mocno geekowski; dzieło growe, które, grając w nie na Ps4, spełniło moje oczekiwania wystarczająco. Jest jednak jedno ,,soczyste ale" dla tego polskiego zombie-rodzynka. Zostało mi kilka trofeów na tej platformie (doświadczałem gry również na PC) do zdobycia. Platyna na ,,PS-ce" była prawie na ukończeniu, zbliżała się coraz większymi krokami, gdy nagle, ot tak coś mi zbugowało kod źródłowy "Dying Light" w taki sposób, że nie mogłem ,,niby zdobyć" wielu znajdziek - jak statuetki, posążki kultu etc. - mimo iż paradoksalnie miałem je wszystkie; zdobycie tego, i tak zajęło mi dużo czasu. Ów ,,dziwol" w strukturze gry, to coś jak ewenement zjawisk zachodzących w mechanice kwantowej - zdobyłem elementy "Dying Light" do zdobycia, jak i ich nie zdobyłem. Gdyby ten zgrzyt mi się nie przytrafił zostało by mi do sforsowania kilka trofeów on-line, a wtedy Platyna naszego rodzimego Post-apo Zombie, którą chciałem zdobyć padła by moim łupem.

"Dying Light", to tytuł o wiele lepszy niżeli "Dead Island / Dead Island: Riptide", również od polskiego studia tworzącego tę ,,zombie-perełkę". Grę z 2015 roku - na razie zawiesiłem w kwestii przechodzenia jej do niezbędnej Platyny; z dodatkiem "The Following" w tym ujęciu, nie miałem problemu.

P.S. Czy Steam w swych grach na PC posiada system trofeów, podobny do tego, który oferuje oprogramowanie platformy PlayStation? Czy w ogóle pucharki czy jakiekolwiek osiągnięcia Steam przyznaje graczom w każdej grze, którą wydaje za pośrednictwem swojego serwisu internetowego i w wersji pudełkowej? Weźmy przykładowo "Assassin's Creed: Syndicate", który dla konsoli od Sony ma multum trofeów do zdobycia, a dla ,,przykładnego" Steama... to już nie wiadomo, bo takiej informacji znaleźć nie mogłem nigdzie. Jak to już jest z tymi steamowskimi ,,odznaczeniami"? Czy grając w "Syndicate" na PC będę miał możliwość podglądnięcia przez interface Steama tego, co z trofeów zostało mi do zdobycia. Powiedzmy, że mam okazję by zagrać w tą odmianę Assassynka, więc ostateczna odpowiedź na ten temat jest istotna. Jakieś pomocne wskazówki forumowicze?

Doświadczane, a zaczęte na dniach "Machinarium" jest grą uroczą, matowo-nostalgiczną, osadzoną w atmosferze zatraconego w baśniowym steampunku (ta rzeczywistość jest naprawdę odrębną od swego rodzaju klasycznej wizji steampunku w grze video) świecie. Na moment obecny trochę mi do skompletowania rozgrywki tytułu zostało, ale muszę i tak przyznać jej wstępną ocenę: 8,5/10!

Również polecam "Mini Metro" - prosta graficznie jak w stylu jakichś matematycznych schematów i wykresów - stworzona w pierwotny, celowo ubogi sposób gra video, która w uproszczeniu polega na budowania linii metra, stacji, magistrali i innych tego typu rzeczy inżynieryjnych, także wykonywania licznych zadań z listy wyzwań i osiągnięć gry, dla poszczególnych metropolii, jak Londyn, Tokio etc. Produkcja dostępna jest na Androida (na PC chyba też); grę można pobrać przez Google Play, za co zapłacimy około 4 zł. Tytuł ten to ,,indie uproszczona do bólu" wersja jakiegoś "Train Simulator" etc.  ;)

Gra ewidentnie ma jakieś bugi  w systemie osiągnięć. Na GOGu mam identyczne problemy. Osiągnięcie za zdobycie 18 poziomu przetrwania nie wpadło pomimo tego, że postać ma już 4 levele wyżej, odznaka za zabicie 50 wrogów bronią palną nadal niedostępna pomimo tego, że odstrzeliłem niezliczoną ilość głów wszelkiej maści karabinami, pistoletami, strzelbami. Lwia część osiągnieć działa, ale jednak te parę wyjątków jest, co wygląda troszkę słabo w grze, które parę lat już ma. Dla porównania w wiedźminie 3 100% osiągnieć udało się bez problemu zdobyć.

Syndicate ewidentnie osiągnieć na steamie nie ma, bo takowe są zwykle zaprezentowane pod dostępnymi językami gry, informacjami o klasyfikacji wiekowej. No a w tamtym miejscu informacji o żadnych achivmentach nie ma. Dla porównania takie Origins i Odyssey osiągnięcia już mają. Nie wszystkie gry na steamie mają osiągnięcia. Szczególnie te starsze, większe tytuły pokroju Obliviona, Mass effecta 1. 

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #176 dnia: Nd, 06 Grudzień 2020, 18:21:21 »
Do "Dying Light" wracać raczej nie będę, tak samo do "Dead Island"; cóż, jak widać mamy dwa tytuły od "Techland", a żaden nieukończony przeze mnie w 100%, mimo iż żadnego błędu z mojej strony nie było: podczas przechodzenia gier, czy podczas ich instalacji, gdyż płyty na Ps4 były diamentowo - krystalicznie czyste, bez żadnych wad fabrycznych. Jak wiemy również zapowiadano "Dying Light 2", a o grze... oznak życia na ten moment brak: nie mamy żadnych konkretnych informacji na temat pracy nad jej zawartością, nie wiemy na jakim etapie produkcji jest sama gra - czy jest ona ukończona, przy czym mogłyby trwać jedynie prace ,,łatające" kod źródłowy gry, co oznaczałoby wypuszczenie na rynek gier video "Dying Light 2" w wersji opatchowanej, wyczyszczonej z błędów, z przykładowo różnymi opcjami trybu wyświetlanej grafiki (taki system został wprowadzony do "Cyberpunk 2077"). To jedna z tych gier, które miałyby mieć najbardziej rozbudowany świat przedstawiony, w gatunku post-apo, z kamerą generującą rzeczywistość z perspektywy pierwszej osoby: ogromna ,,mapa" do eksploracji, dokładnie zrealizowany świat gry, sprawna i przystępna mechanika rozgrywki, intrygująca fabuła i postacie. Miejmy nadzieję, że ,,miałyby mieć" za jakiś czas zmieni się na wyrażenie ,,ma" dla "Dying Light 2". Byłbym uradowany i jednocześnie uspokojony, gdyby produkcja ta miała premierę w 2021 roku, i to jeszcze w pierwszej połowie roku kalendarzowego.

A wracając do moich aktualnych drobnych ,,pogrywań" - w oczekiwaniu na dostarczenie mi upragnionej konsoli Ps5 - niedawno do takowych pozycji dołączyłem "Castlevania: Symphony of the Night". Tytułem zainteresowałem się tylko i wyłącznie z racji mojej bardzo dobrej opinii na temat obejrzanego, całego trzy-sezonowego anime "Castlevania", dostępnego do oglądnięcia na platformie Netflixa. Fabuły tej gry nie znam, ani fabuły jej innych tytułów / podtytułów należących do Uniwersum Castlevania. Znajomość wydarzeń z osi czasu z serialu animowanego o tym samym tytule, jak i dobry wgląd w charakter postaci tu występujących mi wystarczy, aby cieszyć się "Symphony of the Night", który będę rozpracowywał na androidzie.

Offline Guru_Komiksu

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #177 dnia: Śr, 16 Grudzień 2020, 10:55:09 »
W tej chwili na tapecie 74 gra, która chcę przejść w tym roku czyli Unto the End czyli platformowa gra akcji w oprawie przywodzącą na myśl Another World, w której wcielamy się w wojownika pragnącego powrócić do swej rodziny. Jednak po drodze musimy pokonać wielu przeciwników - głównie jakichś jaskiniowców, ale też potwory. Ponadto zacząłem GreedFall. Miałem swego czasu kupić, ale nadarzyła się okazja ogrania dzięki XGP. Na razie pierwsze wrażenia są zaskakująco pozytywne i ma zadatki na najlepszą grę Spiders. W tym miesiącu ukończyłem też Call of the Sea, Streets of Rage 4, The Last Door - oba sezony. Do końca roku poza wspomnianymi wcześniej dwoma tytułami chciałbym zakończyć River City Girls a także zagrać jeszcze w The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, Overland, Veritas a może i zacząć Earthlock lub Revenanta z 1999 roku.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #178 dnia: Śr, 16 Grudzień 2020, 13:06:45 »
U mnie z Greedfall dokładnie odwrotnie. Po zachwytach recenzentów spodziewałem się wybitnej gry, a póki co wygląda dość przeciętnie. No ale dopiero zacząłem, może się rozkręci...

Offline Guru_Komiksu

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #179 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 07:53:45 »
U mnie z Greedfall dokładnie odwrotnie. Po zachwytach recenzentów spodziewałem się wybitnej gry, a póki co wygląda dość przeciętnie. No ale dopiero zacząłem, może się rozkręci...

Ja zachwytów nad tą grą nie czytałem, bardziej twierdzono, że to najlepsza gra Spiders. I faktycznie w porównaniu z ich poprzednimi produkcjami widać skok jakościowy, ale jest nadal schematycznie. Dopiero opuściłem miasto, ale jeśli będzie tak dalej, to faktycznie może to być ich najlepsza gra, co nie oznacza, że mamy do czynienia z grą bardzo dobrą.