Autor Wątek: Hearthstone  (Przeczytany 2089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Hearthstone
« dnia: So, 09 Luty 2019, 17:54:11 »

Grywa w to ktoś z obecnych?  :)

Jakby co, to zapraszam. Mój BattleTag: Pharas#2332. Można np. wymienić się questem za 80g. :)

Offline wonap

Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:55:06 »
Grałem z rok ale na szczęście przestałem;) Wciągające;) na dużo plus, że można grac bez gotówki i super się bawić. W przypadku Blizzarda bardzo to zdziwiło;)Dla mających czas szczerze polecam bo jako gracza niedzielnego wciągnęło na dłuuugo;)

Offline Przemek

Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:02:40 »
Również grałem i uważam, że HS to genialna karcinka. Niestety to co mnie odstarszyło od zostania na dłużej to zbyt czeste jak dla mnie migrowanie kart z dodatków do dziczy co wymusza żmudne farmienie kart z nowych dodatków (lub wydawanie realnej kasy) by grac w standardzie.

Offline death_bird

Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 23:56:42 »
Dobra. To o jakiej grze piszecie chłopaki?  8)




Sorry, nie mogłem się powstrzymać.  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Tysonek

  • Gość
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 25 Luty 2019, 09:43:35 »
Dobra. To o jakiej grze piszecie chłopaki?  8)




Sorry, nie mogłem się powstrzymać.  ::)

Z tą grafiką to nic jak tylko zacząć dyskusję pod tytułem "prawie marte karcianki".

Offline death_bird

Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 25 Luty 2019, 14:49:26 »
Redzi niestety dokonali tutaj klasycznego samozaorania. Inna sprawa, że gdybym musiał wybierać nadal wolałbym Gwinta.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Tysonek

  • Gość
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 09:00:11 »
Redzi niestety dokonali tutaj klasycznego samozaorania. Inna sprawa, że gdybym musiał wybierać nadal wolałbym Gwinta.

Ja też, graficznie jest przepiękny, mechanika niezła, tylko dużo za późno.

Offline death_bird

Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 20:34:38 »
Nie chodzi nawet o to, że za późno tylko o to jak zamordowali Gwinta z bety. Wtedy mieli niemal gotowy produkt. Wystarczyło szlifować. Tymczasem to co wypuścili to jakaś parodia Gwinta. Ale trochę fajnych wspomnień z czasu testowania zostało.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Tysonek

  • Gość
Odp: Hearthstone
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 11:20:55 »
Słusznie uczynili jak dla mnie, obecny gwint jest dużo lepszym produktem tylko rynek jest przesycony tego typu pozycjami. Na szczęście mamy też battle royale i loot shootery więc jest w coś pograć.