Autor Wątek: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!  (Przeczytany 58460 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #375 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 06:39:30 »

Syberia: The World Before
8 godzin za mną. Na razie arcydzieło. Jestem fanem serii, ale bez przesady, że ta historia jest AŻ TAK dobra. Sokal pod koniec życia napisał chyba swoje najlepsze dzieło. Na razie co rozdział przenosiny się do lat 30. XX wieku, później do początku XXI i tak ciągle zmiana. Obie historie się oczywiście zazębiają, a bohaterki, którymi gramy są praktycznie bliźniaczkami z urody.
Tym bardziej się cieszę, że kupiłem sobie wydanie kolekcjonerskie z tak dobrej gry. Najlepiej kupić kolekcjonerkę bez gry i grę osobno, bo wtedy ma się dodatkową książeczkę z grafikami Sokala, bo kolekcjonerskie z grą ma w środku zwykłe plastikowe pudełko, a gra osobno jest wydana jak kiedyś te kolekcje filmowe w kioskach, że opakowanie jest jednocześnie książką.
Napiszę więcej jak skończę.
 :)

« Ostatnia zmiana: Pn, 28 Listopad 2022, 06:42:00 wysłana przez Death »

Offline Roszpunek

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #376 dnia: Pn, 12 Grudzień 2022, 17:40:57 »
Kończe the last of 2 i mimo, że 1 bardziej mi się podobała to 2 to też mistrzostwo

Offline Death

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #377 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 12:27:33 »
Tak, obie części The Last of Us to mistrzostwo świata. Kupię sobie kiedyś remake i powtórzę jedynkę. Ale na razie 300 zł za grę, którą już de facto mam, to trochę dużo. Nie krytykuję Sony, że chce tyle siana, ale jako klient mam prawo stwierdzić, że na premierę tyle za powtórkę nie dam i sobie zaczekam. Tym bardziej, że mam w co grać.

Od 3 dni gram w Horizon II: Forbidden West i w końcu jakiś otwarty świat, który mnie wciągnął. Kto nigdy nie zdominował żyrafa ten nie zna wirtualnego życia. :D To chyba jedynka gra, w którą wolę grać nocą (w sensie, że noc w grze, a nie u mnie za oknem). Gra ma tak świetne nocne oświetlenie, że wszystko super widać, a nie ma to jak iść nocą przez łąki, w górze mieć gwiazdy i widzieć z oddali niebieskie lampy maszyn. Poprawili też dialogi. W jedynce ziewałem, a tutaj jest nawet miejsce na humor. Nawet te misje typu przynieś mi jakąś część maszyny są fajne, bo trzeba na nią zapolować. A polowanie na maszyny w Horizonie było zawsze bardzo satysfakcjonujące. Dwójka jest tak samo dobra jak jedynka, ale wszystko poprawiono na plus. I ta grafika...  8)

Offline nori

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #378 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 16:21:30 »
Jak ktoś gra na Pleyce, to można sobie wygenerować statystyki, niewiele tego jest, ale niektóre dane mogą zaskoczyć.

https://wrapup.playstation.com

Strona jest mocno obciążona obecnie, ale jakby wyskoczył błąd, pomaga po prostu odświeżenie zakładki.

Na końcu generuje obrazek, u mnie takie wyszło, szkoda, że nie ma więcej danych:

8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #379 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 20:02:49 »
a ja sobie gram ponownie w Saint's Row IV, które było do niedawna za friko do ściągnięcia w Epic Store. kocham tę serię bezgranicznie, poczucie humoru, grafika i gameplay idealnie mi siadają. jestem ciekaw tego rebootu który wyszedł niedawno, ale nie na tyle żeby wydać 270 złotych ;).

Offline Death

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #380 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 20:18:55 »
Na PlayStation przeszedłem dokładnie 4 gry: wiosną powtórzyłem całość jedynki God of War z 2018 r., a w ostatnich tygodniach przeszedłem na platynę dwójkę A Plague Tale, dwójkę God of War i czwartą część Syberii. A teraz mam 16 godzin w dwójce Horizona i to będzie piąta gra, którą zamierzam przejść na PlayStation w tym roku. I tyle. W inne gry szpilałem na laptopie i Xboxie.


Offline Kandor

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #381 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 20:31:28 »
Super Kiwi 64 na NS :)


FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #382 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 20:06:02 »
Jedno słowo, które określi mój ,,niemożebny gaming" na Ps5 - jego aktualny stan: zaległości!  ;D

Z racji tego, że moje aspiracje fanowskie lekko w obrębie popkultury uległy zmianie i chwilowej destabilizacji, ucierpiało na tym m.in. granie na konsoli Ps5. Sporo tytułów aktualnie wydawanych, i tych w planach do premiery, mam już dawno na mojej gamingowej liście życzeń na tą platformę. Z zaległości mam jednak co innego na oku, więc trochę zabiorę się za zaległości, trochę za nowości i kiedyś za to, co będzie wychodzić. Oto ta moja nieszczęsna lista ,,wstydliwych gamingowych zaległości" na Ps4/Ps5  ;):

- "Assassin's Creed: Valhalla (Ps5)"
- "Grid Legends (Ps5)"
- "Metro Exodus (Ps5)"
- "Resident Evil 3 (Ps4)" - ta nowa wersja
- "Biomutant (Ps5)"
- "Cyberpunk 2077 (Ps4 - darmowa aktualizacja do Ps5)" - kiedyś zacząłem rozgrywkę; 2% całości, wznawiam po obejrzeniu anime "Cyberpunk: Edgerunners".


Offline Voitas

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #383 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 22:29:58 »
A ja gram w grę. Tomb Raider. A dokładniej mówiąc Shadow of the Tomb Raider. Grałem w prawie wszystkie poprzednie części. Ta nie jest jakaś wybitna. Szkoda.

Online Leyek

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #384 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 23:00:29 »
Wczoraj czekając aż zainstaluje się Wiedźmin 3 w wersji PS4 (chciałem sprawdzić jak to się prezentuje, żeby porównać dziś z wersją PS5, a ostatni raz wynika z save'ów że grałem w 2018 ;) Swoją drogą na PS4 dziś też weszła wersja 4.00 i wydaje mi się, że prezentuje się ona lepiej niż 1.62 która była do wczoraj - kamera płynniej się obraca itd.) odpaliłem Carmageddona Max Damage. Wsparłem swego czasu te nowe wersje Carmy (bo Max to jest odświeżoną wersją wcześniejszej) na Kickstarterze, ale pograć średnio mogłem, bo na moim kompie chodziło to jak kupa. No i ta wersja PS4 też nie chodzi świetnie, wygląda to jak gierka z PS3, ale frajdy dało mi więcej niż te przehypowane "hity" od Sony jak zrebootowany God of War czy nuda-Horizon. Miałem zagrać 1 wyścig, skończyło się na 4. Znajome znajdźki (podpalanko, wybuchający przechodnie itd.), multicomba, bonusy za styl, jakbym się cofnął o 20 lat :) (tyle, że Carma 2 chyba dalej lepsza wizualnie jest niż ta nowa wersja :) ). Pamiętam, że ten powrót Carmy został zjechany w recenzjach, wg mnie niesłusznie. Miód się leje z tej gry. Technikalnia nie domagają, ale to jest spokonie szpil na m.in. 7/10, a frajdy dający tyle co najlepsze gierki od Nintendo. Na pewno jeszcze wrócę :) Tyle, że wrzucenie na siłę jakichś innych trybów (checkpointy i wyścigi) oprócz oryginalnego (rozwal wszystkich/przejedź wszystkich) jest bardzo głupie. Carma to rozwałka i latające flaki, a nie jakieś wyścigi z zasadami. No i ścieżka dźwiękowa nie ma podjazdu do tej z "dwójki".

Offline Voitas

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #385 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 23:23:48 »
Swego czasu, za gówniarza, sporo się w Carmageddona śmigało. Dobrze wspominam

Offline Rodrigues

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #386 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 00:19:25 »
Kończyliście jakiś wyścig, czy kończyliście z przeciwnikami?  ;D ;D ;D

Online Leyek

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #387 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 00:46:57 »
Nigdy nie skończyłem w Carmie 2 wyścigu :) (z wyjątkiem ew. tych 4 specjalnych plansz w każdym "świecie" bo coś mi się zdaje, że w jednej był jakiś wyścig, może 1 na 1; najlepsza i tak była ta z wywrotką ;); nienawidziłem tej z niszczeniem satelit na dachach w limicie czasu, choć samochodzikiem z śmigłami z przodu dawało radę ją w miarę lekko przejść). A w tej nowej wersji przynajmniej w pierwszych 2 "światach" masz zawsze 3 zawody i każde inne - 1. tryb klasyczny + 2. checkpointy + 3. wyścig. Bezsens.

Offline gashu

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #388 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 14:06:24 »
Internety donoszą, że CD Projekt w ramach nowogeneracyjnej aktualizacji usunął z "Wiedźmina 3" ekhem... "momenty".

Offline Death

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #389 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 14:55:01 »
Nie wiedziałem, że w Carmageddonie były jakieś wyścigi czy inne misje. Ja to odpalałem, żeby robić rozwałkę.