Autor Wątek: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!  (Przeczytany 57604 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #255 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 21:23:31 »
Dziwne. Ja przeszedłem remaster Mafii na One X lub Series X (już teraz nie pamiętam czy miałem już Series X) i chodziło jak przecinak. Zero błędów, obraz żyleta 4K i genialna fabuła. I świetna grafika. Postacie oczywiście nie aż tak dobre jak w Red Dead Redemption 2 i The Last of Us 2, ale bardzo dobre. Jakie migające napisy? Chyba masz wirusa w konsoli, bez kitu. :D Pozytywne recenzje wzięły się z tego, że oni mieli tak jak ja - zero błędów, null. :)

Offline nori

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #256 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 06:52:13 »
Tez jakiś czas skończyłem remaster pierwszej Mafii, tylko że na PS4, i byłem zachwycony. Grafika bardzo ładna, super jeżdżenie autkiem (sporo czasu straciłem na po prostu wycieczki i polowanie na rożne, także unikatowe samochodziki), system strzelania także dawał radę. Może niektóre rozwiązania głupie (jak gubienie policji), ale nie przeszkadzały. Scenariusz jak najbardziej także całkiem spoko. Jedynie lądingi strasznie długie, i w misji, gdzie gonimy samolot i strzelamy w silniki, zdarzyło mi się, że samolot nie pojawił się. Zresztą to najbardziej dla mnie był upierdliwy moment, podchodziłem z dziesięć razy, w końcu się udało.

Natomiast odświeżona wersja Mafii 2 na PS4 to tragedia...
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline donT

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #257 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 11:57:18 »
Anger Foot.
Ekstremalnie wciagajaca, szybka do wielokrotnych powrotow. I za darmo. Naprawde, swietny tytul.




You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline nori

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #258 dnia: Śr, 29 Grudzień 2021, 11:05:48 »
Kena: Bridge of Spirits bardzo, ale to bardzo przyjemny tytuł, z podkreśleniem słowa przyjemny. Wygląda jak film animowany, i to taki z najwyższej półki, co zresztą nie dziwi, gdyż zespół odpowiedzialny za grę ma na tym polu doświadczenie. Odniosłem wręcz wrażenie, że pierwotnie chyba planowali to jako film, ale że wiadomo jaką mamy sytuację, stwierdzili że gra się lepiej sprzeda. Co ważne, sam gameplay nie jest sklecony na szybko. Świat wygląda przepięknie, mechaniki walki czy eksploatacji także wypadły bardzo dobrze. Jedynie momentami przeszkadzają niewidzialne ściany, ale nie jest to jakaś poważna wada. Sama rozgrywka to taka klasyczna Zelda, sporo podobieństw jest np.: z pierwszym Darksiders: zwiedzamy różne miejscówki, zbieramy znajdźki, pozyskujemy nowe umiejętności, które także pozwalają dostać się do wcześniej niedostępnych rejonów. Sam świat nie jest bardzo duży, ale za to bardzo ładnie skrojony, jest co robić, ale niestety nie wciąga i zaskakuje tak jak Breath of the Wild. Sporo jest walki, i ta potrafi być wymagająca, tak więc włączenie najniższego poziomu trudności jest warte rozważenia, nawet na nim czasem trzeba się trochę namęczyć. Ogólnie, naprawdę polecam, spore zaskoczenie i tytuł jak najbardziej wart poznania. Mnie przejście gry zajęło około 15 godzin.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #259 dnia: Wt, 04 Styczeń 2022, 16:16:38 »
Będzie grane... Na kuliste pioruny Eterni! Śmiem twierdzić, jedne z lepszych tytułów growych na te platformy, które reprezentują gry (zdjęcie).. O TLOU II, nie ma się co rozwodzić - kontrowersyjna, wielowymiarowa fabuła, przykrywająca gruba warstwą ciągle niby tą samą mechanikę gry, rozwoju postaci etc. A SpongeBob... Taa... to już istny klasyk na Switcha, i to z legendarnym polskim dubbingiem...  Szykuje się transcendentne growe doświadczenie. Bang!



Offline Pan M

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #260 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 14:41:52 »
Red Dead Redemption 2 na pc skutecznie ograniczyło lekturę komiksów.

Ponad 150 h na liczniku od początku grudnia, 50% gry zaliczonej a docelowo chce zaliczyć 100%, robiąc przy tym nawet rzeczy, które nie są wymagane do tych 100%. Przykładowo gra nie wymaga odkrycia wszystkich zwierząt w świecie gry a jedynie 50 gatunków, ale zabawa w odkrywce zwierząt sprawia mi taką frajdę, że tych zbadałem, upolowałem etc. już 124 z 178 rodzajów.

Przy tym aktywności, rzeczy do zrobienia czy misji wątku głównego jest na tyle dużo, że zwierzęta to tylko mała część tego wszystkiego.

Przede wszystkim to gra powala w tak dużej liczbie aspektów, że dokładnie jej opisanie wymagałoby wyprodukowania pracy magisterskiej.

Na pewno to co wyróżnia ją na pierwszy rzut oka to setting. Postawiono na dziki zachód a nie jak to u Rockstara najczęściej bywa bardziej współczesne czasy czy choćby którąś z późniejszych dekad XX wieku. Gier w tej stylistyce wiele nie ma, sam z gier celujących w ten gatunek poza RDR2 ogrywałem zaledwie tylko Call of Juarez.

Gra to praktycznie antyteza gier robionych na szybko, byle skopiować assety i stworzyć generalny recykling własnych pomysłów ala Ubisoft. Dbałość o szczegóły, detale są tutaj powalające a te słynne kurczące się jądra konia na mrozie to tylko wierzchołek góry lodowej. Postać może ubrudzić się błotem, mięso przyrządzane przy ognisku zmienia barwę, o wspinaczce na szczyty po najbardziej trudnych górskich terenach można zapomnieć, bo czeka nas bolesny upadek, a zarost z czasem i przy użyciu toników na porost włosów może osiągnąć iście mojżeszowe rozmiary. Warto dodać, ze tutaj każdy item, bron etc. jest podnoszona fizycznie przez bohatera w świecie gry. Można obejrzeć ją dokładnie w ręku, a kiedy bohater np. spożyje fasole z puszki to odrzuci pojemnik na ziemie i ten gdzieś się poturla.

Zabrakło chyba tylko fizycznego niszczenia chat od ognia, ale fizyczne zniszczenia to z reguły aspekt gier, który nie jest aż tak chętnie rozwijany w grach i cudownym wyjątkiem był tutaj Crysis.

Fabularny ciężar jest zupełnie inny niż w serii GTA od Rockstara. Tytuł jest dużo bardziej poważny, nawet bardziej od GTA4, które słusznie nosi miano najbardziej dojrzałej części kultowego cyklu Rockstara.

Motyw przewodni o problemie przemijającej ery dzikiego zachodu i tego, jak poradzić sobie z tym ma gang Dutcha Van der linde wyróżnia się bardziej refleksyjnym prowadzeniem historii. Są tutaj misje, gdzie po prostu idziemy z kompanami na ryby, ale absolutnie nie brak też tutaj strzelanin, brawurowych ucieczek, napadów na pociągi. Część ludzi narzeka na tempo gry, mnie osobiście ono ujęło widać tutaj specjalną filozofię jaka za tym stoi, a nie po prostu stworzenie przyjemnego zmulacza ala Assassin's Creed Origins czy inna Valhalla gdzie gra nudzi  wielkością mapy i liczbą powtarzalnych rzeczy. Pomimo poważniejszego tonu nie brak tez tutaj jednak poczucia humoru . Sam polecam poczytanie od deski do deski katalogów towarów handlowych we wszelkiej maści sklepach. Rockstarowe poczucie humoru wprost wylewa się z niektórych listów od klientów. Warto też odwiedzić coś na wzór kina. Skala absurdu niektórych projekcji ala pokaz slajdów będący prekursorem dla animacji nie zawiedzie ludzi, którzy lubią poczucie humoru znane z GTA. Moja ulubiona to chyba ta
Spoiler: PokażUkryj
o dzieciaku, który był tak męski, że wieku bodaj 10 lat miał już potężne wąsy i pokonał dorosłego niedźwiedzia
Klasycznie nie brak też tutaj elementów fantastycznych ala UFO czy wielka stopa z GTA, choć podobnie jak i tam są bardziej poukrywane i trzeba się ich nieco naszukać. Fajnym pomysłem są tutaj choćby tzw ważne miejsca, czyli wyróżniające się intrygujące punkty na mapie
Spoiler: PokażUkryj
gdzie można znaleźć między innymi szkielet giganta czy dom wyciągnięty rodem z Shire uniwersum Tolkiena
Nie brak też jednak bardziej przyziemnych punktów charakterystycznych na mapie.

Aktywności poza wątkiem głównym jest tutaj masa. Poszukiwanie skarbów, różnego rodzaju znajdzki jak kości dinozaura czy petroglify. Jednak one zasługują na wyróżnienie, bo nie jest to ot typowe zbieranie złomu, ale praktycznie oddzielne linie fabularne, questy poboczne, gdzie spotykamy konkretną postać, która zleca nam zadanie i mamy tutaj filmik wprowadzający, jak i kończący. W sumie jest to motyw bardzo podobny do GTA5, gdzie spotykaliśmy tak zwanych dziwaków i nieznajomych. Tutaj właśnie część z nich zleca te znajdzkowe misje. Zasadniczo questy typu "nieznajomi" zasługują na spore wyróżnienie. Śledztwo na własną rękę w sprawie seryjnego mordercy, poszukiwanie zaginionych zwierząt z cyrku, próba odnalezienia magika, spotkania z fotografem zwierząt i przyrody. Mocno zapada to w pamięć, część ma cięższy klimat, część jest bardziej zabawna. Nie zrobiłem jeszcze wszystkich misji tego typu i ciekawi mnie co będzie dalej.

Wracając do kwestii zwierząt jest to też chyba najbardziej zróżnicowany i żywy pod kątem przyrody świat w grach AAA z jakimi miałem do czynienia. Ogrom gatunków ptaków od wróbli przez dzięcioły po pelikany, bizony, wilki, niedźwiedzie grizli, łosie, jelenie, iguany, różne węże, ale też zwierzęta hodowlane i domowe.

Robi to wrażenie a co ważniejsze, faktycznie przyroda jest tutaj żywa. Ptaki łącza się w wielkie gromady. Wilki i Kojoty polują na sarny etc. Można też upolować specjalne, legendarne zwierzęta, z których u trapera można wytworzyć unikatowe ubrania i talizmany.

Broni też jest tutaj masa. Strzelby, karabiny, a nawet topory i masa różnego rodzaju rewolwerów. Jeżeli ktoś uwielbia zabawę z bronią w grach Rokcstara, to nie będzie zawiedziony.

Na oddzielny akapit zasługuje koń. Mechanika jazdy koniem stawia  na większy realizm. Koń ma określoną wytrzymałość,  trzeba o niego dbać, karmić, czyścić, aby był w dobrej kondycji. Przy nierozważnej jeździe konnej można spaść ze skarpy- choć tutaj często sytuacje ratuje umiejętność stawania dęba przez konia- uderzyć w drzewo, czy przewrócić się o kamienie. Ciekawa sprawa to też mnogość ras samych koni w świecie gry, więc wierzchowca można zmieniać czy to przez kupno w stajni lub przez ujarzmienie konia w dziczy.

Oprawa graficzna  jaka jest każdy widzi. Gra jest autentycznie piękna i jeżeli nawet na niskich ustawieniach na karcie graficznej ze średniego pułapu wygląda bardzo dobrze to mówi to samo za siebie.

Jak dla mnie gra słusznie wychwalana i wszelkie Wiedzminy 3 czy inne Horizony to nie jest kompletnie ten poziom. Owszem różnica kilku lat co prawda jest, ale chyba gry CDPR można i tak zestawiać, jak się spojrzy np. na takiego Cyberpunka 2077, który mimo bycia nowszą grą i tak jest bardziej przestarzały od Red Deada, który rocznikowo miał już premierę 4 lata temu.

Nie omówiłem wszystkich aspektów gry, ale wtedy to by wyszyła odrzucająca ściana tekstu.
« Ostatnia zmiana: Pn, 24 Styczeń 2022, 15:10:13 wysłana przez Pan M »

Offline HugoL3

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #261 dnia: Śr, 26 Styczeń 2022, 17:25:53 »
Sporo gier ogrywam od dechy do dechy. Chyba, że coś mega nudzi to wtedy mi się dłuży.
Podobnie jak przedmówca byłem zachwycony RDR2. Ograłem wszystko co się dało i na pewno umieściłbym tę grę na podium jeśli chodzi o wszystkie gry jakie miałem okazję przejść w swoim życiu.

Marvel's Avengers - kaszalot, gniot, ogólnie omijajcie. Nie jestem w stanie tego polecić nawet, jeśli macie paczkę znajomych i chcecie pograć dla śmiechu i zabicia czasu. Straszna powtarzalność, miałem wrażenie jakby to była jakaś wczesna beta, a nie pełnoprawny tytuł. Dla samego klimatu Marvela zdecydowanie polecam Spider-many od Sony albo Lego Marvel. Tylko, że online tam nie uświadczycie.

Horizon Zero Dawn - nie rozumiem zachwytów nad tą produkcją. Ciekawa i porządnie zrobiona gra, ale nic poza tym. Każdy dialog skipowałem. Totalnie nie podobają mi się postaci, świat jest całkiem ładny. Szkoda, że twórcy pozwolili graczowi tylko na opanowanie małych maszyn, a nie tych dużych - sądzę, że wówczas frajda z gry byłaby większa. Na pewno na plus, że produkcja ta dziś nie jest droga a z dodatkiem na pewno spędzimy przy niej 40-50h.

Overcooked 1 i 2 - to jest kanapowy killer, jeżeli nie macie w co grać z drugą połówką to zainteresujcie się tymi tytułami i bawcie się dobrze w ten uproszczony symulator kucharza.

Final Fantasy VII Remake -  potężna produkcja. Genialna muzyka, fabuła, postaci, świat - ta gra nie ma słabych stron. Czasem zdarzą się jakieś niedoczytane tekstury, ale sama rozgrywka wciąga i nie wypuszcza do samego finału. Warto było tyle czasu czekać.

Far Cry 5, 4, 3 - ograłem te tytuły w nieco innej kolejności, bo zacząłem od 5 a skończyłem na 4. Przymierzam się powoli do zakupu 6. Jeżeli kogoś nie odstrasza powtarzalność na przestrzeni serii (czyli, że zawsze trafiamy do jakiegoś świata, który czyścimy) to chyba jest to właśnie taka seria. Chociaż zmian między 3 a 5 jest bardzo dużo - większa wolność w rozgrywce, inne wyposażenie, możliwość wezwania kompana sterowanego przez CPU i zmiana świata z wyspy na coś, co przypomina jeden ze stanów USA.

Mafia I i II - I to pełnoprawny remake, a dwójka to kiepawy remaster. Praktycznie nic tu nie dodano, lekko podbito tekstury i wrzucono jedno albo kilka aut wiecej. Najnowszy tytuł mógłby być dłuższy, ale i tak się postarano bo misje są ciekawe i świat też może się podobać. Podobnie jak kiedyś w przypadku LA Noire, aż chciałoby się tu doświadczyć więcej pobocznych aktywności, jednak akcja biegnie tu nieco inaczej i działamy z misji na misję.

MGS V - nie miałem dużych oczekiwań wobec tego tytułu, ale bardzo szybko się wkręciłem. Nie dałem rady splatynować, bo wymagania są nieco męczące, ale i tak spędziłem jakieś 100h na misjach kampanii oraz online. Ta gra również nie kosztuje dużo więc jeśli ktoś poszukuje tytułu podobnego do serii Hitman to może go zainteresować. Warto tylko pamiętać o tym, że tutaj mamy od czasu do czasu do czynienia ze scifi i pojawiaja się jakieś roboty albo inne maszyny, które staną nam na drodze i doprowadzą nas do szału.

Offline Rodrigues

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #262 dnia: Cz, 27 Styczeń 2022, 09:22:10 »
Overcooked 1 i 2 - to jest kanapowy killer, jeżeli nie macie w co grać z drugą połówką to zainteresujcie się tymi tytułami i bawcie się dobrze w ten uproszczony symulator kucharza.

Jeżeli polubiłeś Overcooked to koniecznie polecam "Moving Out Szalone Przeprowadzki" najlepiej wraz z dodatkiem "Movers in Paradise". Jak sama nazwa wskazuje jest to szalony "symulator" przeprowadzek  ;). Oczywiście liczy się tutaj tylko czas a nie stan mebli i lokalu po przeprowadzce ;)

Spoiler: PokażUkryj

Offline Leyek

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #263 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 22:53:08 »
Potwierdzam, że Moving Out jest spoko. Chyba nawet bardziej od Kucharzy mi się podoba. Świetne są tu jako przerywniki miniplansze wzorowane na klasyce gier, np. Froggera.
Tylko nie należy w to grać z dzieckiem, które nie ogarnia jeszcze do końca obsługi pada + dodatkowo ma swoje pomysły. No chyba, że ktoś uwielbia się denerwować ;)

Dostaliście już podsumowanie od Playstation? Moje poniżej, czasu było mało to dominuje mój ukochany gatunek (w sumie to trochę się zdziwiłem, bo nawet trochę w TLoU 2 też pograłem, a się nie załapało).



Wszystkie powyższe tytuły gorąco polecam, oprócz Psiego Patrolu ;) W tym Sackboy jest świetny do co-opa.

I jeszcze śmieszny błąd, gdzie Sony nawet dobrze algorytmu do wyliczania nie jest w stanie stworzyć:



Offline OokamiG

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #264 dnia: So, 29 Styczeń 2022, 01:08:43 »
Proszę bardzo:

Od maja jestem posiadaczem piątki. Assasyna ogrywałem w tamtym roku ale dopiero na początku tego wpadła platyna. Ostatnio udało się też splatynować Ratcheta najnowszego.
« Ostatnia zmiana: So, 29 Styczeń 2022, 01:12:08 wysłana przez OokamiG »

Offline Pan M

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #265 dnia: So, 29 Styczeń 2022, 07:00:38 »
Sporo gier ogrywam od dechy do dechy. Chyba, że coś mega nudzi to wtedy mi się dłuży.
Podobnie jak przedmówca byłem zachwycony RDR2. Ograłem wszystko co się dało i na pewno umieściłbym tę grę na podium jeśli chodzi o wszystkie gry jakie miałem okazję przejść w swoim życiu.


MGS V - nie miałem dużych oczekiwań wobec tego tytułu, ale bardzo szybko się wkręciłem. Nie dałem rady splatynować, bo wymagania są nieco męczące, ale i tak spędziłem jakieś 100h na misjach kampanii oraz online. Ta gra również nie kosztuje dużo więc jeśli ktoś poszukuje tytułu podobnego do serii Hitman to może go zainteresować. Warto tylko pamiętać o tym, że tutaj mamy od czasu do czasu do czynienia ze scifi i pojawiaja się jakieś roboty albo inne maszyny, które staną nam na drodze i doprowadzą nas do szału.

Nie umiałbym tworzyć żadnych prywatnych rankingów bo za dużo dobrych gier ograłem, ale RDR2 jest zdecydowanie  najbardziej immersyjną grą fabularną AAA jaką ogrywałem- wszelkie symulatory to zupełnie inna kwestia. Fabuła to Rockstarowy typowy level, tylko to co dla nich jest typowe to dla innych studiów nieosiągalne. Fantastycznie i  naturalnie napisane dialogi i postaci.

Co do MGSV to jest prawdopodobnie najbardziej rozbudowana skradanka jaka do tej pory powstała. Liczba broni, możliwości  unieszkodliwienia wrogów i mechanik powala.

Nie chcę się czepiać, tylko jednak do Hitmana to takie dość średnie porównanie. MGS to masa dziwnych japońskich zabiegów, czyli chowanie się w kartonie przed wrogimi żołnierzami, do tego pistolet na wodę w arsenale czy tzw fultonowanie czyli przechwytywanie balonikami wszelkich zasobów i żołnierzy. Jakby kogoś miało to zrazić to dodam, ze gra ma też ogrom normalnych broni w postaci wszelkiego rodzaju snajperek, karabinów a nawet wyrzutni rakiet zarówno w  wersji śmiertelnej jak i tej ledwo unieprzytomniającej wroga.

Poza tym cholernie żal tego, że ten tytuł jest tak fabularnie niedopięty. Metal Gear Solid wręcz kultowo słynął ze wspaniałych fabuł, a tutaj niestety ewidentnie zabrakło trzeciego chapteru chamsko wyciętego Konami, chociaż mimo tego gra ma i tak w miarę logiczne zakończenie. Ot chyba wyszło typowe coś za coś. Jak wszystkie inne MGSy były świetne fabularnie tak gameplayowo aż tak nie porywały to tutaj jest kompletnie na odwrót.

Chociaż muszę przyznać, ze bardzo podobało mi się prawdziwe zakończenie gry i same przerywniki filmowe były naprawdę świetnie filmowo zrealizowane.

Offline HugoL3

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #266 dnia: Pt, 04 Luty 2022, 11:08:45 »
Oczywiście masz rację. Porównanie do Hitmana średnio udane, bo klimat jest kompletnie inny, ale misje maja podobne cele więc to było pierwsze, co przyszło mi do głowy. W dodatku gry z Łysym nie łączą się w żadną większą historię, podczas gdy franczyza MGS to niesamowity sajgon.


FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #267 dnia: So, 05 Luty 2022, 12:23:05 »
Drodzy gracze i graczuniunie, czy w "Dying Light 2" ktoś już grywa, na którejś z konsoli nowej generacji, na odpowiednim do tego odbiorniku TV z immersyjnym HDR/ HDR Dolby? Mówi się ogólnie, że jest to gra bardzo, bardzo dobra, jednak zbyt duża : jakby gracz nie mógł skorzystać z piękna post-apo rzeczywistości gry, będąc aktywnym jedynie w jakiejś jej części. Kusi mnie właśnie ta produkcja albo... "Horizon Forbidden West", które uwydatni w sposób właściwy - i długo wyczekiwany - moc obliczeniową i przetwarzania danych platformy konsolowej Ps5. Co byście wybrali, bez względu na wasze upodobania gatunkowe i mechanikę rozgrywki?

Offline HugoL3

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #268 dnia: Wt, 08 Luty 2022, 19:28:29 »
Co byście wybrali, bez względu na wasze upodobania gatunkowe i mechanikę rozgrywki?

Ani jedno, ani drugie. Sięgnąłbym po Far Cry 6 z wyprzedaży, poczekał na Lego Skywalker Saga albo na kolejny rok, bo póki co nie widzę nic interesującego na horyzoncie.

Offline Pan M

Odp: W co w tej chwili grasz? Podziel się opinią!
« Odpowiedź #269 dnia: Wt, 08 Luty 2022, 21:51:29 »
Drodzy gracze i graczuniunie, czy w "Dying Light 2" ktoś już grywa, na którejś z konsoli nowej generacji, na odpowiednim do tego odbiorniku TV z immersyjnym HDR/ HDR Dolby? Mówi się ogólnie, że jest to gra bardzo, bardzo dobra, jednak zbyt duża : jakby gracz nie mógł skorzystać z piękna post-apo rzeczywistości gry, będąc aktywnym jedynie w jakiejś jej części. Kusi mnie właśnie ta produkcja albo... "Horizon Forbidden West", które uwydatni w sposób właściwy - i długo wyczekiwany - moc obliczeniową i przetwarzania danych platformy konsolowej Ps5. Co byście wybrali, bez względu na wasze upodobania gatunkowe i mechanikę rozgrywki?

S.T.A.L.K.E.R. 2