Autor Wątek: Last od Us 2  (Przeczytany 5885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 11:39:51 »
Odpływasz w niezbadane rejony. Kosztująca 8 stów kolekcjonerka jest niedostępna od wielu miesięcy. Spekulanci odsprzedają teraz swoje z 1,5-2 krotną przebitką.

Odpłynę poza byt, poza to, co jest myślą i myśl wyklucza. Tak będzie, gdy zasiądę do "The Last of Us: Part II". Rozedrgany emocjonalnie (być może już niedługo kupię tę grę, choć wydatek to nie mały, do czego trzeba dodać czekającą mnie około 200-250 złotową naprawę złącza HDMI w moim modelu Ps4), doświadczę cudów produkcji, która jest pomostem łączącym najnowszą technologię odbiorników tv, z których korzystają gracze, z konsolą Ps4 i tą najnowszej generacji, Ps5. Witamy ,,dolino niesamowitości"! Patrząc na opinie graczy, ekspertów od VFX Effects czy specjalistów samej wielosegmentowej grafiki komputerowej, "The Last of Us: Part II" będzie najlepszą pod względem jakości obrazu (grafika, dynamika i płynność obrazu, efekty specjalne etc.) grą w historii ,,egzystencji" konsoli Ps4, stanowiąc dla tej wersji platformy ,,dolinę niesamowitości".

Pozostaje albo kupić tę grę w zwykłej edycji, i to za niedługo, albo poczekać aż ,,pojawią się" jej edycje specjalne, o których wyżej mowa, w miarę rozsądnej cenie.


Offline Lou

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 13:36:23 »
@Uluru, widzę, że dziś się pojawiły. To pewnie rezygnacje i nieodebrane zamówienia.

Właśnie odebrałam swoją kolekcjonerkę. Jaram się jak Ferelden w czasie plagi.  ;D

OokamiG, dostałeś kod na zawartość przedsprzedażową?
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline OokamiG

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 13:48:18 »
Tak dostałem, już instaluję nawet, bo w pracy wole wzięte oczywiście.

Offline Uluru

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 08:00:19 »
Ok gra ukończona, jak tam wasze wrażenia z obcowaniem z Last of Us 2 ?

Offline gashu

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #34 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 10:01:36 »
O Panie, mój egzemplarz dopiero wczoraj dotarł...

Offline Uluru

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #35 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 10:19:31 »
O Panie, mój egzemplarz dopiero wczoraj dotarł...

Zazdroszczę, chciałbym jeszcze raz przeżyć tą grę od początku.

Offline Lou

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #36 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 13:05:59 »
Skończyłam i moje odczucia podsumuję w ten sposób

Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline gashu

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #37 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 13:28:39 »
Zazdroszczę wolnego czasu.
Ja pewnie będę z miesiąc przechodził. :/

Offline Uluru

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #38 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 13:32:39 »
Zazdroszczę wolnego czasu.
Ja pewnie będę z miesiąc przechodził. :/

Dwa dni urlopu zrobiły robotę :D

@Lou , jak wczoraj skończyłem grać wyglądałem dokładnie tak samo.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #39 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 13:43:35 »
Zazdroszczę, chciałbym jeszcze raz przeżyć tą grę od początku.

Jeśli doświadczanie "The Last of Us: Part II" jest silnym, nas jako graczy doznaniem kształtującym, sądzę, że nie stoi nic na przeszkodzie, aby jeszcze raz pozwolić sobie na dostosowane do naszych potrzeb pogranie w tę postapokaliptyczną grową pozycję. "The Las of Us" z 2013 roku przeszedłem na platformie Ps4 dwa razy: pierwsze podejście było długie, z mej strony uważne; zrealizowałem 100 % możliwego do rozegrania (zdobywanie trofeum tzw. "Platyny" na Ps4 etc.) materiału, po czym pozostała tylko wolna eksplorka, jeśli by kogoś to interesowało. Drugie podejście to powrót do korzeni, nostalgia, geekspazmy po raz kolejny; zero stresu, czysta satysfakcja z tak zaimplementowanego kodu gry, niczym płynięcie wraz z tym kodem podczas doświadczania produkcji. Drugą i ostatnią grą video (nieważne czy na Ps4, czy, na PC), którą przeszedłem co najmniej dwukrotnie była gra FPSowo - survivalowa od Studia Monolith Productions, F.E.A.R. 2: Project Origin (2009); ilość przejść: 3.


Z mojej perspektywy gra w "The Last of Us: Part II" wygląda następująco: naprawa portu HDMI u wylotu tylnej części mojego Ps4 i zakup fizycznej edycji gry (nienawidzę cyfrowej opcji sprzedaży gier z PS Store! Z serwerów Sony korzystam, gdy w sieci trwa groteskowo korzystna promocja na konkretny, mi pasujący, tytuł, lub gdy jakaś gra nie wymaga pobierania 50 czy 70 GB, mimo iż mam bardzo szybkie łącze internetowe!). Już niedługo... 🤗 Wiadomo, podzielę się i ja osobiście doznaniami z gamingu w "The Last of Us: Part II", gdy uporam się z powyższymi problemami: wrzucę zdjęcie z gameplay'u czy jakiegoś kadru gry z rozgrywki. Jedyne, co mnie niepokoi w kontekście samej gry, to narzekania graczy na fabułę i postacie "TLOU: Part II". Czy ktoś z Was - bez spoilerów proszę - podczas ogrywania tej pozycji miał jakieś mniejsze bądź większe zastrzeżenia?

Offline Uluru

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #40 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 13:56:19 »
Bez zastrzeżeń z mojej strony, nie wiem kto szerzy tą kretyńską gównoburzę. Jedynym minusem tej gry jest fakt że nieprędko pewnie się pojawi tak doskonała i ujmująca fabuła w jakieś grze.

Offline gashu

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #41 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 14:05:28 »
Masz na myśli "narzekania" z Metacritica?  ::)


Offline Uluru

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #42 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 14:10:13 »
Owszem, ocenianie czegoś co się ledwo co widziało na oczy jest dla mnie totalnym debilizmem. Rozumiem że komuś coś się może nie podobać, ale to już lekka przesada.

Offline OokamiG

Odp: Last od Us 2
« Odpowiedź #43 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 14:12:41 »
Skończyłem w niedzielę. Zakończenie gorzkie bardzo, zostawia przysłowiową gule w gardle. Jednak trochę też rozciągnięte. Nie zmienia to faktu, że to był emocjonalny rollercoster. Druga, kontrowersyjna połowa gry z początku mi nie podpasowała, ale od 2 dnia w Seatalle docierałem się z historią. Bardzo na plus eksploracja, starałem się sprawdzać każdy kąt ale i tak masę rzeczy pominąłem. Teraz szykuje się do platynowania gry, ale muszę ochłonąć emocjonalnie bo naprawdę wsiąkłem na weekend w ten świat. Mam pewne zastrzeżenia, gra nie jest idealna, dwa razy miałem bugi graficzne. Nie zmienia to tego jednak, że to jedna z najlepszych gier tej generacji. Mimo wszystko jedynka jest punkcik wyżej w moim serduszku.  Doceniam też odważne decyzje, które mogą wywołać kontrowersje.
« Ostatnia zmiana: Wt, 23 Czerwiec 2020, 14:54:30 wysłana przez OokamiG »