Pozostałe > Gry wideo

Super Mario

(1/5) > >>

Leyek:
Z okazji 35 urodzin Mario parę (spodziewanych - "remastery" trójwymiarowych odsłon) kotlecików na Switcha już oficjalnie:

//www.youtube.com/watch?v=s_UcjEq2Dgk
I coś niespodziewanego - co zapowiada się przegenialnie - Mario Kart Live:

//www.youtube.com/watch?v=f2mCqUSDCJE
Ogólnie marka Mario to dla mnie kult i musiał mieć w końcu swój wątek :) Obecnie z synem ogrywamy najnowsze Paper Mario i mimo słabawych walk uroku ma ta gra masę.

parsom:
Jest jakaś opcja żeby w tego najbardziej klasycznego Mariana przyciąć na telefonie?

Krzysztof_Kuryłło:

--- Cytat: parsom w Cz, 03 Wrzesień 2020, 17:14:45 ---Jest jakaś opcja żeby w tego najbardziej klasycznego Mariana przyciąć na telefonie?

--- Koniec cytatu ---

Emulator i rom. na ile jest to zgodne z prawem to nie wiem, wiem za to że na Androida można znaleźć całkiem sprawnie banglające emulatory. do NDS włącznie, chociaż przyznam że najlepsze perełki można odkryć na SNESie.

gashu:
Niezgodne. Nintendo zazdrośnie strzeże swego IP i cały czas wydaje swoje klasyczne gry na nowe platformy (rzecz jasna też swoje), więc argument pt. "nie mam jak tego legalnie zdobyć, więc muszę spiracić" w przypadku tej firmy nie działa.

A wracając do tematu... Ja cieszę się z tych odgrzewanych kotletów. Nie miałem do tej pory okazji zagrać w Mario Sunshine i Galaxy, więc chętnie nadrobię zaległości.

Cringer:
Jestem niestety zawiedziony ograniczeniem czasowo dostępności Marianów 3D. Odbieram to jako strzał w pysk ze strony Nintendo i chęć szybkiego zarobienia. Chyba że gdzieś tam trwają prace nad Remasterem tych serii wraz z jakimiś dodatkami tak jak z Mario 3d World. Kiepsko też że Mario 64 nie jest w HD. Fanom udało się zrobić tą grę w HD to i Nintendo powinno się postarać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej