Autor Wątek: Super Mario  (Przeczytany 2786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Voitas

Odp: Super Mario
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 08:49:42 »
A ja mam takie z hokejem. Tylko jakoś nie potrafię tego już uruchomić. Pewnie coś padło w środku.

Offline nori

Odp: Super Mario
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 09:41:58 »
W tych gierkach zdarzało się, że odrywały się blaszki od zasilania. Rozkręć, sprawdź, przylutuj, być może, będzie działać.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Super Mario
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 18:08:26 »
Ktoś z Was miał do czynienia z tego typu nazwijmy to ,,konsolą retro"? Sprzęt wygląda naprawdę wiarygodnie... i tanio. Niby zawiera w swej skromnej pamięci operacyjnej te 400 gier, ale nie wiadomo, czy po jakimś czasie użytkowania konsola po prostu nie padnie. To nie Nintendo Switch czy Gameboy Advance, ale coś zwykłego ,,proto-pegasusowego", dlatego równie szybko co się ów sprzęt nabyło ta konsolka tak samo szybko może się zepsuć. Co sądzicie? W końcu w komplecie tych dżylionów gier znajdzie się i coś z serii Mario Bros.

P.S. I żeby nie było forumowicze, link do oferty konsoli wrzucam w ramkę spoilerową.  :D ;)


Offline Leyek

Odp: Super Mario
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 18:46:50 »
Elektrośmieć. Takie syfsko powinno być zakazane.

Jak chcesz coś porządnego to czymś takim radzę się zainteresować: https://www.goretroid.com/collections/frontpage/products/retroid-pocket-2-handheld-retro-gaming-system
Jak Ci się znudzi to bez problemu odsprzedasz.

Offline Murazor

Odp: Super Mario
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 19:14:38 »
Z retro handheldow polecam Bittboya v2 (ok. 100zl) i PocketGo. Producent w ofercie ma tez wydajniejsze sprzety, ale juz drozsze.

Offline parsom

Odp: Super Mario
« Odpowiedź #20 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 19:19:38 »
Skąd wziąć takiego np. Mario do wgrania na tego Bittboya? Bo podejrzałem i rzeczywiście wygląda całkiem nieźle.

Offline SawiK

Odp: Super Mario
« Odpowiedź #21 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 21:03:18 »
Moje dzieciaki grają już w Mario na Pegazusie. Jakiś czas temu siedziałem z moimi młodzikami na L4 i wzięło mnie. Kupiłem jaka tania chińska wersję Pegazusa, wszak jeszcze kilka dyskietek/kardidzi z dziedinstwa mam. I zaczęło się: ja głównie Batman dla nich:Tank, Duck Hunt i legendarne Mario Bros. Mój 6cio letni sym na luzie przechodził do świata 4:1 i nawet dalej. Dziś chiński Pegazus poskładany ale dzieciaki pamiętają, jeszcze wrócą do moich/naszych gier dziecinstwa, ja z resztą też 😉

Offline Leyek

Odp: Super Mario
« Odpowiedź #22 dnia: So, 17 Październik 2020, 02:03:09 »
Jak ktoś ma w programie My Nintendo 300 platynowych punktów uzbieranych to fajne plakaty z Super Mario 3D All-Stars (3 szt., 50 x 70 cm) są do odebrania obecnie:



Wysyłka do Polski 6,99 euro.

https://my.nintendo.com/rewards/de6df27f05596744?imp=ZPCaXiQ2Vg5cqYhdoHuWY6N4Z-VnOjMX2Mxj7eJE%3Areward_list%3A1%3A1

Offline Murazor

Odp: Super Mario
« Odpowiedź #23 dnia: So, 17 Październik 2020, 08:24:19 »
Skąd wziąć takiego np. Mario do wgrania na tego Bittboya? Bo podejrzałem i rzeczywiście wygląda całkiem nieźle.
Niestety, jak to w wiekszosci retro emulatorow, pirackie romy  :-[ sam Bittboy dodaje karte pamieci z podgranymi kilkadziesiecioma pozycjami.

Jak masz stare kardridze z GB to mozna sie probowac usprawiedliwiac (jak ja z pokemonami).