Autor Wątek: Spider-Man z 2001  (Przeczytany 2180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tymon Nadany

Spider-Man z 2001
« dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 10:55:34 »

Temat tyczy się pierwszego Spidera osadzonego w pełnym 3D.  Gra została przez firmę Activision i pierwotnie ukazała się na PSX, a następnie (18 wrzesnia 2001) na PC.

Na początku zagrałem w wersję demo  dołączoną do cybermychy  niedługo dorwałem  ten tytuł  "u piratów" za dychę. Wstyd się przyznać ale przeszedłem tą grę tylko w kid modzie. Gra była całkiem klimatyczna można było  w niej zmierzyć się z taki wrogami ja Venom czy Dock Ock. Duża zaletą gry było jej mocne osadzenie w uniwersum Marvela w cut scenkach występowali inni supergieroje  np Daredevil gdzie indziej  podczas rozgrywki przelotem mignął Ghost Rider a narratorem był sam Stan Lee. Mam duży sentyment do tej gry z chęcią bym do niej wrócił ale teraz to chyba by nie poszła na windows 7



Odp: Spider-Man z 2001
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 18:54:14 »
W razie czego możesz zawsze odpalić grę na emulatorze Playstation. Tak jest chyba nawet wygodniej, można grafikę trochę naciągnąć i sejwować kiedy się chce.

Offline dro06

Odp: Spider-Man z 2001
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 28 Czerwiec 2019, 06:01:21 »
Witam napisałeś że kupiłeś u piratów i stąd pytanko czy gra była z polskim lektorem ? jeśli tak to mógłbym prosić o linka do spolszczenia mój mail   krystiandrozd1@gmail.com

Pozdrawiam.

Offline R~Q

Odp: Spider-Man z 2001
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 28 Czerwiec 2019, 07:31:54 »
Grałem w demo, pamiętam, że fajnie było zawisnąć na suficie na sieci a potem hyc na wroga.

Offline Pawlik89

Odp: Spider-Man z 2001
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 22:02:20 »
Pamiętna gra :D Druga z jaką miałem styczność z Postacią Spidera (pierwszą była klasyczna Spider-man "Return of the Sinster Six" na NESa) i jarałem się wówczas jak nie wiem.. :D Był klimacik, dużo fajnych wspomnień.. :)

Offline HugoL3

Odp: Spider-Man z 2001
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 08 Luty 2022, 19:43:22 »
Witam napisałeś że kupiłeś u piratów i stąd pytanko czy gra była z polskim lektorem ? jeśli tak to mógłbym prosić o linka do spolszczenia mój mail   krystiandrozd1@gmail.com

Pozdrawiam.

Nieee, ten lektor to był amatorski jakiś :D nawet nie wiem czy nie rusek gadał po polsku :D