Pozostałe > Gry wideo

Marvel’s Avengers: A-Day

(1/6) > >>

Szekak:
Mocno czekałem na to co będzie zaprezentowane, ale to co się ukazało nie robi na mnie większego wrażenia, a patrząc na ich twarze mam jakiś dziwny dysonans poznawczy. Pozycja serii Arkham jako najlepszej gry superhero niezagrożona...

//www.youtube.com/watch?v=LDBojdBAjXU

Krzysztof_Kuryłło:
animacja, modele, wszystko wygląda fajnie. ale co się stało z twarzą Wdowy? :(

John:
Wdowa wygląda bardzo ładnie. Uroda zupełnie inna niż Scarlett Johanson - bardziej skromna, mi się podoba. Gorzej w przypadku Iron Mana, ale wygląd postaci akurat mnie tu nie martwi. Żałuje jednak że postawiono na skład filmowy minus Hawkeye, choć Hank Pym nastraja optymistycznie. W ostatnich latach nie poświęcano mu zbyt dużo uwagi, w filmach został zmieniony względem komiksów i zmarginalizowany do roli mentora. Gdybym mógł wybrać, to Black Widow zastąpiłbym Wasp lub Jessicą Drew. Trailer nie zapowiada nic co miałoby pobić Batmany od Rocksteady, ale poczekajmy na więcej materiałów. Póki co czytam na różnych stronach, że ludzie są mocno zawiedzeni.

Michael_Korvac:
"Marvel's Avengers", długo wyczekiwana gra video, zadebiutuje we wrześniu 2020 roku. I, na brodę Odyna, zanosi się na graficznie dobrze wymodelowaną i poprawioną produkcję! Może i nie będzie ona przykładem gry  długiej, porywającej rozgrywka, z miriadami questów mniej lub bardziej ważniejszych! Jednak sami popatrzcie, co twórcy w wersji kolekcjonerskiej, przygotowali dla fanów gry, bo będzie zawierać ona, zwana inaczej Earth's Mightiest Edition:

Figurka Kapitana Ameryki (30cm)
Figurka Hulka (15cm)
Klamra do paska od Czarnej Wdowy
Steelbook
Plan prototypu stroju Iron Mana
Breloczek do kluczy Mjølner
Pin Avengersów
Zdjęcie bohaterów

Lou:
Poza figurką Capa to słaba ta kolekcjonerka. Hulk to nie wiadomo czy miał być POPem czy realistyczną figurką. To, że jest mniejszy niż Kapitan to w ogóle wygląda komicznie. Zdjęcie bohaterów? Dżizas. Mogli też dać inną grafikę na steelbooka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej