Pozostałe > Gry wideo

Marvel’s Avengers: A-Day

<< < (5/6) > >>

Arion Flux:
Powiem, Michael, że powinni Cię zatrudnić w jakimś studiu developerskim. To nic, ze nie znasz się na aspektach technicznych gamedevu - po prostu kazdy dzien pracy rozpoczynalby sie od jedenej z Twoich przemów w stylu jak powyzej i po czyms takim ludzie z projektu rzucaliby sie do roboty jak nowonarodzeni, z buzujacym zapalem i morale do sufitu, niewazne nad jakim knotem, nawet takim z gory skazanym na niepowodzenie, nie musieliby dlubac.

Michael_Korvac:
Padłeś, powstań... Jest Powerade... nowy dodatek do pewnej gry na różne platformy gamingowe, która, tak jak szybko potrafiła zyskać wielu graczy, tak momentalnie ich traciła.

Marvelowski graczu, miłośniku komiksów, być może: ,,entuzjasto" "Marvel's Avengers", gry video od Square Enix, paczaj, podziwiaj, wchłaniaj te oto elementy porywającego, świetnie zaimplementowanego w kwestii oddania realiów Wakandy, zwiastuna najnowszego doładowanego na maksa DLC-ka do komiksowej produkcji growej Square Enix! Jarajmy się na maksa! Twórzmy nowe słowa, piszmy piękne zdania, szukajmy nowych języków, aby móc opisać ,,tę sytą epicką zajebistość" dodatku z postacią i wątkiem Black Panther do gry "Marvel's Avengers"! Ha!

//www.youtube.com/watch?v=kT8RIuQkK0U

HugoL3:
Dawno nie grałem w większy wysryw.
Splatynowałem te grę po około miesiącu męczenia buly. Nie wierzę w to, jak mocno developer ma tę grę w powiązaniu.
Fabuła jest słabiutka i krótka. W nowe historie nie grałem, bo nawet nie dodano do nich trofeów, więc od razu skupiłem się na multi. Non stop gramy te same misje w drodze do maksymalnego rozwoju postaci. Bossami mogą być: Taskmaster, Abomination, Maestro i jakąś Monika, która miała swoje 5 minut w Rodzie M I tyle ja pamiętam z całego uniwersum. Inni przeciwnicy to jakieś robociki albo żołnierze AIM. Lokacje to miasto (bez skupienia się na jakiejkolwiek popularnej części NY znanej z filmów/komiksów), las, bazy wojskowe i jakieś inne laboratoria.
Przez pierwsze 3 dni byłem mega wkręcony, ale gdy kolejny dzień jedyne co robię to napierdzielanie w roboty lub kogoś z wyżej wspomnianych bossów to poczułem się oszukany.
Okej, doszedł jeszcze jeden Boss - Klaw, ale raid z nim trwa prawie godzinę, wymaga ogarniętej ekipy i jest mocno zbudowany.

Teraz uwaga. Po rozczarowaniu tym co wypuściło Crystal Dynamics uznałem, że dam szansę... LEGO Marvel Super Heroes.
Szczerze to wszystko tutaj zagralo i w 100% oddaje marvelowski klimat mimo, iż w produkcji partycypowało... Warner Bros.
Mamy tutaj Nowy York, w którym odwiedzimy:
- redakcję Marvela
- biuro Kingpina
- Baxter Building
- Stark Enterprises
- Wieże Avengers
- Szkołę Charlesa Xaviera
- siłownię znana z dzielnicy Hells Kitchen
Do gry mamy 150 postaci. Wszystkiemu towarzyszy znany z innych gier Lego humor. Nie jest to dziecinna produkcja jak zapewne wielu się wydaje. Misje, które dostaniemy na mieście potrafią naprawdę rozbawić. Silver Surfer poprosi nas o pokazanie mu najlepszego lokalu z pizzą, będziemy walczyć z Sentinelami, szukać niegrzecznych przechodniów z Punisherem, ratować Stana Lee z różnych opresji.

W świecie LEGO mamy do czynienia z większymi wyzwaniami, które również będą wymagać specjalnych umiejętności;
- kontrola umysłu
- ostrzeganie o niebezpieczeństwie
- umiejętność węszenia
- umiejętność używania kosmicznych klocków
- laser
- zamrażanie
- wybuch
- burzenie
- teleportacja
- budowanie z piasku
- moc magnetyzmu

A wysokobudżetowe Avengers ma do zaoferowania tylko otwieranie drzwi za pomocą kodu lub wybijania szyby...

HugoL3:
No i stało się. Gra zostanie wycofana z fizycznej dystrybucji a wszystkie dodatki zostaną rozdane za darmo. Tzn dodatków jako takich do gry nie było - chodzi tylko o skórki itd.
https://lowcygier.pl/aktualnosci/marvels-avengers-zniknie-z-cyfrowej-dystrybucji-tworcy-planuja-rozdac-cala-zawartosc-dodatkowa-za-darmo/

FikoFaryzmWsteczny_DC:

--- Cytat: HugoL3 w Nd, 23 Styczeń 2022, 21:08:10 ---
Teraz uwaga. Po rozczarowaniu tym co wypuściło Crystal Dynamics uznałem, że dam szansę... LEGO Marvel Super Heroes.
Szczerze to wszystko tutaj zagralo i w 100% oddaje marvelowski klimat mimo, iż w produkcji partycypowało... Warner Bros.
Mamy tutaj Nowy York, w którym odwiedzimy:
- redakcję Marvela
- biuro Kingpina
- Baxter Building
- Stark Enterprises
- Wieże Avengers
- Szkołę Charlesa Xaviera
- siłownię znana z dzielnicy Hells Kitchen
Do gry mamy 150 postaci. Wszystkiemu towarzyszy znany z innych gier Lego humor. Nie jest to dziecinna produkcja jak zapewne wielu się wydaje. Misje, które dostaniemy na mieście potrafią naprawdę rozbawić. Silver Surfer poprosi nas o pokazanie mu najlepszego lokalu z pizzą, będziemy walczyć z Sentinelami, szukać niegrzecznych przechodniów z Punisherem, ratować Stana Lee z różnych opresji.

W świecie LEGO mamy do czynienia z większymi wyzwaniami, które również będą wymagać specjalnych umiejętności;
- kontrola umysłu
- ostrzeganie o niebezpieczeństwie
- umiejętność węszenia
- umiejętność używania kosmicznych klocków
- laser
- zamrażanie
- wybuch
- burzenie
- teleportacja
- budowanie z piasku
- moc magnetyzmu

A wysokobudżetowe Avengers ma do zaoferowania tylko otwieranie drzwi za pomocą kodu lub wybijania szyby...

--- Koniec cytatu ---

"LEGO Marvel Super Heroes", to według mnie trzeci najlepszy growy tytuł od TT Games, który przeszedłem na Ps4/Ps5, i który ograłem w całości, czyli któremu poświęciłem tzw. ,,Platynkę". To była ostatnia ,,Platyna" na Ps4/Ps5 (tzn. na swoim koncie PS), którą udało mi się ukończyć - aktualnie gram w "Biomutant" na Ps5; na wersję nextgenową planuję również ogranie "Death Space" i remastera "The Last of Us. Part I". Na pierwszym miejscu mojej listy legoludkowych gier video od TT Games jest: "LEGO Star Wars: The Force Awakens", na drugim: "LEGO Marvel's Avengers", na trzecim wspomniane: "LEGO Marvel Super Heroes". A dlaczego akurat trzecie miejsce w przypadku tej gry? Nie jest to jeszcze najsolidniejsza w swej mechanice, płynności graficznej, sprawności jeśli chodzi o pojawianie się glitchy bądź nie, gra. Pierwszy tak duży tytuł LEGO od TT Games, który mógł być bardziej dopracowany. Sumarycznie i tak ,,ucieszka" przy tej grze była ogromna. W tytułach LEGO najtrudniejsze do zaliczenia na konsolach PlayStation są zadania związane z wyścigami postaciami lub pojazdami: na lądzie i w powietrzu.

Kto wie, może TT Games pracuje nad jakimś ,,LEGO Marvel" z tym, że fabularnie wydarzenia, wątki, poziomy gry związane były z "The Multiverse Saga" w MCU... Tiaaa, marzonko ściętej głowy. 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej