Autor Wątek: Konsole Nintendo Switch, Wii, 2DS, 3DS i inne  (Przeczytany 4271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Konsole Nintendo Switch, Wii, 2DS, 3DS i inne
« Odpowiedź #30 dnia: Pn, 20 Grudzień 2021, 16:31:29 »
Ogrywane obecnie na niedawno zakupionym NS OLED:

- Zombieland: Double Tap - Road Trip: gra ukończona... teoretycznie... nie opłacało się uruchamiać ,,Nowej Gry +''... to samo, lecz trudniej. Ciekawa produkcja; widok pół-izometryczny, coś na miarę 2,5D. RPG Akcji z motywem zombie, no i z humorem... Wiadomo, kto oglądał "Zombieland 1 i 2" ten zrozumie... :D. Moja ocena gry: 7/10

-  Luigi's Mansion 3 - Zacząłem gaming w "Luigi's Mansion 3". Jakie to jest dobre, jak płynne, a jaka fizyka ruchu przedmiotów i ich manipulacji! I ten ekto-pieseł-duch! Coś niesamowitego! A ten śmieszkowaty głosik Luigi! I jego reakcje na stukostrachy! Perła... Po prostu gra się w ten tytuł nieziemsko, mimo kulejącego momentami sterowania i poszatkowanej fabuły. Na ten moment 12h gry, ocena: 8,5/10

- Rayman Legends Definitive Edition - Na Switchu gra się w to ,,piękne coś" dość płynnie i zabawowo! Ha! Jeden z lepszych platformówkowych portów na Switcha! Czasochłonna, na całkowity full chyba nie do przejścia... Można grać, grać i grać! Na ten moment ocena gry: 8/10

Offline nori

Odp: Konsole Nintendo Switch, Wii, 2DS, 3DS i inne
« Odpowiedź #31 dnia: Pn, 25 Kwiecień 2022, 16:35:54 »
Na Switcha zazwyczaj jest od groma gier w promocji, z czego zazwyczaj jakieś 90% to dziadostwo, ale zdarzają się perełki w rewelacyjnej cenie. Ot, teraz jest choćby Deponia, i to cała kolekcja czterech części za 16 złotych! I co najlepsze, nawet na Switchu we wszystkich częściach można ustawić polskie napisy!
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Konsole Nintendo Switch, Wii, 2DS, 3DS i inne
« Odpowiedź #32 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 17:21:40 »
Tak jak pisałem ostatnio o Raymanie na Switcha, że jest to świetny, ogólnie dość poukładany zręcznościowo-platformowy tytuł, tak zdanie swe podtrzymuje. Powiedzmy, że jestem na etapie 85 % całości wymaksowania tego tytułu. Nie mam na tyle ,,psychicznej odporności" do gier tak szybkich, a jednocześnie wymuszających na grającym tak sporą koncentrację, jak "Rayman Legends Definitive Edition", która na Switch OLED podczas intensywnego grania nie raz przyprawiła mnie o apopleksję, kilka siwych włosów na głowie i stan wewnętrznego zagotowania się w sobie. Nie jestem w stanie ,, wyczyścić" Raymana na Switchu na 100%. Przykładowo rundy na czas są diablo trudne, a niektóre poziomy w danych rozdziałach trzeba nauczyć się przechodzić na pamięć, z zamkniętymi oczami z zaprogramowaną sekwencją ruchów na kontrolerach. Ogarnę jeszcze te potworki - żeby zebrać je wszystkie! - a potem, po odkryciu wszystkich plansz "Origin", grę odinstalowywuję. Frajda z tej wersji ,,Raymanka" na Switcha daje mi i tak ogrom satysfakcji. Na ten moment - choć nie wszystko mam ograne na tą platformę - to najlepsiejsza platformówka na Nintendo Switch, w którą miałem przyjemność zagrać i ukończyć z satysfakcjonującym około 90% całości rezultatem.

Mam na oku w opór gier na Switcha! Łej Panie, przykładowo, nowe Hot Wheels, dalsze Mariosy, nawet "Assassin's Creed 3 + Liberation Remastered", "Big Pharma Manager Edition (PL)", czy ponoć dobre: "Ancestors Legacy Day One. Edition Switch"

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Konsole Nintendo Switch, Wii, 2DS, 3DS i inne
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 07 Wrzesień 2022, 09:34:31 »
Grał ktoś z Was w "Kangurek Kao", "Mario + Rabbids: Kingdom Battle", "Crash Bandicoot 4" na Switch? Albo w "Asterix i Obelix XXL 3"?. Szukam dobrej, rozbudowanej mechaniką gry, powiedzmy że również fabułą, ,,pykanki" platformówkowo-przygodowej, czegoś, co zarówno mnie zaciekawi, ale i zajmie miło czas na długie godziny. Z gier na tę platformę mam jeszcze na oku naszego Wiedźmina, coś z NBA 2K, fifkę 22... W nowości nie celuję, gdyż nie przeznaczam na granie na Switchu zabójczo dużej kwoty: 200/220zł góra! W tej kwocie wolałbym zmieścić się z kupnem 2 lub 3 gier. Skrajnym rozwiązaniem byłoby dla mnie kupno: "Dying Light - Platinum Edition", która na Switcha sprawdza się bardzo dobrze; ponoć to cholernie dobry port! Co sądzicie?

Offline gashu

Odp: Konsole Nintendo Switch, Wii, 2DS, 3DS i inne
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 07 Wrzesień 2022, 12:55:16 »
Jeżeli nie gardzisz waść klasycznym 2D to w temacie platformówek na "pstryczka" masz do wyboru np: Shantae, Sonic Mania, Super Mario Bross U Deluxe, czy Guacamelee! Wszystkie świetne!
Portów z "dużych" konsol unikam jak ognia, więc się nie wypowiem.