Pozostałe > Gry wideo

Gotham Knights

(1/5) > >>

Cringer:
Wreszcie po tylu latach mamy zapowiedzianą kolejną Batmanową grę, gamepleyowo przypominającą te z serii Arkham. Zresztą patrząc na trailer fabularny może to być nawet ich kontynuacja, choć mowa w plotkach była o reboocie serii.
//www.youtube.com/watch?v=IhVf_3TeTQE//www.youtube.com/watch?v=hJjRRErYdO4
Co o tym sądzicie? Jakie są wasze pierwsze wrażenia? Ja osobiście mam mieszane odczucia. Z jednej strony jest to to co chciałem czyli możliwość przejścia gry różnymi postaciami i co-op. Z drugiej strony elementy designu wydają mi się takie za bardzo cyber, Gotham za bardzo kolorowe. No i walka z Freezem w wersji którą pokazano nie powala. Nie jest źle, nie jest fenomenalnie. Największe rozczarowanie to jednak data premiery 2021 rok :(

kelen:

--- Cytat: Cringer w So, 22 Sierpień 2020, 21:22:38 ---Zresztą patrząc na trailer fabularny może to być nawet ich kontynuacja, choć mowa w plotkach była o reboocie serii.

--- Koniec cytatu ---

To nie jest kontynuacja Arkham. Wiek postaci się nie zgadza, twórcy w trakcie DC FanDome wspomnieli, że Bruce był Batmanem przez 15 lat, co też nie pokrywa się ze wcześniejszymi grami.

Poza tym: https://comicbook.com/gaming/news/batman-gotham-knights-game-not-arkham-sequel-dc/

Pan M:
Mam tylko nadzieję, że nie zrobią z tego gry usługi jak z Avengers. Opcjonalny co-op jest ok.

No i mimo wszystko gra o Batfamily bez Batmana? Meh. Zdecydowanie wolałbym dostać grę o JL. Po  Arkham Knigth to  był idealny moment na rozkręcanie growego uniwersum DC na większą skalę, na plus tylko pretekst do wprowadzenia trybunału sów.

Widzę też, że graficznie coś tam złego się stało jak w Avengersach właśnie.

Arkham Knigth to obok  Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Wiedźmina 3 była jedna z ładniejszych gier 2015.

Tutaj mam wrażenie regresu. Serio nie dało się więcej wycisnąć więcej?. Niestety biednie to wygląda w momencie kiedy wychodzą takie gry jak Horizon i Death Stranding.

sum41:
Czlowieku to jest wersja Alfa dopiero i to wczesna, zawsze narzekacze musza byc...

Pan M:
Gra opóźniona o rok

https://www.ign.com/articles/gotham-knights-delayed-to-2022

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej