Autor Wątek: Gotham Knights  (Przeczytany 3311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cringer

Gotham Knights
« dnia: So, 22 Sierpień 2020, 21:22:38 »
Wreszcie po tylu latach mamy zapowiedzianą kolejną Batmanową grę, gamepleyowo przypominającą te z serii Arkham. Zresztą patrząc na trailer fabularny może to być nawet ich kontynuacja, choć mowa w plotkach była o reboocie serii.

Co o tym sądzicie? Jakie są wasze pierwsze wrażenia? Ja osobiście mam mieszane odczucia. Z jednej strony jest to to co chciałem czyli możliwość przejścia gry różnymi postaciami i co-op. Z drugiej strony elementy designu wydają mi się takie za bardzo cyber, Gotham za bardzo kolorowe. No i walka z Freezem w wersji którą pokazano nie powala. Nie jest źle, nie jest fenomenalnie. Największe rozczarowanie to jednak data premiery 2021 rok :(

Online kelen

Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 23 Sierpień 2020, 00:44:49 »
Zresztą patrząc na trailer fabularny może to być nawet ich kontynuacja, choć mowa w plotkach była o reboocie serii.

To nie jest kontynuacja Arkham. Wiek postaci się nie zgadza, twórcy w trakcie DC FanDome wspomnieli, że Bruce był Batmanem przez 15 lat, co też nie pokrywa się ze wcześniejszymi grami.

Poza tym: https://comicbook.com/gaming/news/batman-gotham-knights-game-not-arkham-sequel-dc/

Offline Pan M

Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 23 Sierpień 2020, 00:54:51 »
Mam tylko nadzieję, że nie zrobią z tego gry usługi jak z Avengers. Opcjonalny co-op jest ok.

No i mimo wszystko gra o Batfamily bez Batmana? Meh. Zdecydowanie wolałbym dostać grę o JL. Po  Arkham Knigth to  był idealny moment na rozkręcanie growego uniwersum DC na większą skalę, na plus tylko pretekst do wprowadzenia trybunału sów.

Widzę też, że graficznie coś tam złego się stało jak w Avengersach właśnie.

Arkham Knigth to obok  Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Wiedźmina 3 była jedna z ładniejszych gier 2015.

Tutaj mam wrażenie regresu. Serio nie dało się więcej wycisnąć więcej?. Niestety biednie to wygląda w momencie kiedy wychodzą takie gry jak Horizon i Death Stranding.
« Ostatnia zmiana: Nd, 23 Sierpień 2020, 00:56:29 wysłana przez Pan M »

sum41

  • Gość
Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 23 Sierpień 2020, 09:49:12 »
Czlowieku to jest wersja Alfa dopiero i to wczesna, zawsze narzekacze musza byc...

Offline Pan M

Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 18:29:41 »

Offline Cringer

Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #5 dnia: So, 20 Marzec 2021, 13:44:45 »
Jeśli muszą ją dopracować to dobrze że przesuwają premierę. Myślicie że to pokłosie Cyberpunka i jego wtopy z premierą? Czyżby CDProjektRed przez swoją porażkę zmienił wygląd rynku gier i teraz deweloperzy wolą wydać dopracowany produkt?

Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #6 dnia: So, 20 Marzec 2021, 14:54:01 »
   Myślę że to raczej kwestia dramatycznych porażek ostatnich dwóch sporych produkcji Anthem i Avengers. Niby producenci zaprzeczali że Gotham ma być grą-usługą, ale sporo znaków na niebie i na ziemi wskazywało na to, że kłamią. Miało być levelowanie, skalowalni przeciwnicy, loot, battle-passy oddzielne dla każdej postaci, "otwarty" świat z co-opem, "fabularne" dodatki rozszerzające świat i tego typu bzdety. Całkiem możliwe, że gra trafiła do sporego przeprojektowania bo gracze oczekiwali raczej spin-offu Batmana a nie kolejnej maszynki do wyciągania pieniędzy.

Offline gashu

Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #7 dnia: So, 20 Marzec 2021, 16:59:14 »
Ja jakoś zupełnie nie nakręcam się na ten tytuł. Ograłem wszystkie poprzednie Batmany z serii Arkham spod dłuta Rocksteady i miałem wrażenie, że już przy Arkham Knight pojawiło się zmęczenie materiału...

Offline Death

Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #8 dnia: So, 20 Marzec 2021, 17:07:22 »
Dla graczy wpadka Cyberpunka to najlepsze co mogło się zdarzyć. Teraz już nikt nawet nie pomyśli o tym żeby wypuszczać niedopracowany produkt. Będą tak długo przekładać aż naprawdę zrobią.

Offline gashu

Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #9 dnia: So, 20 Marzec 2021, 17:15:08 »
Serio w to wierzysz?  ;)
Takich spektakularnych wpadek było już w ostatnich latach niemało (chociażby wspomniany Arkham Knight, którego pierwsza wersja na PC została wycofana ze sklepu Steam z uwagi na ogromną ilość baboli i tragiczny brak optymalizacji).

Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #10 dnia: So, 20 Marzec 2021, 17:34:07 »
Cytuj
Teraz już nikt nawet nie pomyśli o tym żeby wypuszczać niedopracowany produkt. Będą tak długo przekładać aż naprawdę zrobią.

   :D Bądźmy poważni.

   Ja tam mógłbym grać w te Batmany do końca świata dawaliby co kilka lat kolejną część żeby zdążyło się odpocząć i byłoby ok. Arkham Knight to nie zmęczenie materiału tylko twórców co zrobili najsłabszą grę z całej serii, bo nie mieli pomysłu nawet na fabułę. Arkham Knight w wersji PC do dzisiaj nie został porządnie załatany.

Offline Death

Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #11 dnia: So, 20 Marzec 2021, 18:21:12 »
Wierzę w to bo Cyberpunk to już było przegięcie pały.

Offline Cringer

Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #12 dnia: So, 20 Marzec 2021, 19:45:23 »
Arkham Knight to nie zmęczenie materiału tylko twórców co zrobili najsłabszą grę z całej serii, bo nie mieli pomysłu nawet na fabułę. Arkham Knight w wersji PC do dzisiaj nie został porządnie załatany.
Grałem w Arkhama Knighta na PC rok po premierze i nie miałem z nim wtedy żadnych problemów technicznych.
Więc coś tam załatali po czasie. Niestety najwiekszy problemem tej gry był Bat-czołg i nudna walka z dronami. A reszta ujdzie. Sam Arkham Knight jako wróg był słaby ale misje poboczne, miasto było ok. Tyle że ten głupi czołg stanowił 70% rozgrywki. To jest jedyna Arkhamowa gra której nie przechodziłem kolejny raz.

Swoją drogą przypomniało mi się jak to przy produkcji Batman Origins, WB Montreal stwierdził że nie będzie naprawiał gry, bo nie ma na to czasu, i muszą się zająć DLC. To była ostatnia gra którą kupiłem w dniu premiery.

sum41

  • Gość
Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 04 Maj 2021, 22:18:51 »

Udostępniony został zapis demo z owej, fanowskiej produkcji.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Gotham Knights
« Odpowiedź #14 dnia: Pn, 21 Luty 2022, 17:56:21 »
Wiadomo coś o ,,planowanej na ten rok" premierze "Gotham Knights" (w większości chodzi mi o konsole nextgenowe, gdyż grą jestem ,,masakrycznie bardzo" zainteresowany na Ps5!)? Na PS Store pojawiła się jedynie, podkreślam ,,jedynie!", wzmianka o tym tytule w sekcji sklepowych serwerów: ,,wkrótce dostępne/wkrótce" (czy coś w tym stylu). Prędzej czarne dziury we Wszechświecie wyparują niż "Gotham Knights" będzie miało swą tegoroczną premierę. Straszne pato się zrobiło z tymi komiksowymi grami video z myślą o dedykacji na konsole nextgenowe.