Autor Wątek: Gears 5  (Przeczytany 1355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blind

Gears 5
« dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 12:34:40 »
Jest na forum ktoś kto gra? Przyznam szczerze że tak pięknej gry pod względem wizualnym nie widziałem. Wygląda obłędnie. Póki co gram tylko online więc o samej kampanii singiel się nie wypowiem ale podobno jest bardzo dobrze. W końcu Xbox otrzymał tytuł poza Forza dla którego warto było kupić tę konsolę.
Piszę recenzje komiksów na INSTAGRAMIE

https://instagram.com/marcin.blind?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

Offline Cypher

Odp: Gears 5
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 13:39:48 »
Ja gram/grałem. Spokojnie można zagrać w singla, naprawde fajna historia, główny bohater to już nie Marcus tylko Kait, którą poznaliśmy w 4, kawał porządnej strzelanki (i nie tylko), oprawa wizualna wiadomo, jest sporo nowości, nie są to te same Gearsy, w których to, co nowa cześć to było zwykle więcej, mocniej i szybciej tego samego, świetne filmiki i te widoki. :)
Kampania mogłaby być oczywiście dłuższa, ale jak na dzisiejsze standarty, to i tak jest ok, bo plus 1-2 godziny, poza tym jak ci się będzie chciało wszystko znaleść...
Fajnie ogrywać ją w co-op, nawet w trzy osoby, jak telewizor pozwoli i znajdzie się osoba, która pokieruje Jackiem, bo tam rozgrywka jest troche inna. ;)
Ja to jestem ciekaw tego dlc z Terminatorami, nie wiem czy to już wyszło, bo sam gram/grałem na wersji z game passa. Niemniej fajnie to wygłądało.

Offline stachel

Odp: Gears 5
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 16:40:49 »
Grałem na PC, dla mnie osobiście jest to gra przeciętna. Zacząłem fabułę w coopie i zupełnie nie mamy chęci powrotu do tego tytułu.

Offline Cringer

Odp: Gears 5
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 24 Listopad 2019, 16:24:24 »
Właśnie sobie tą gierkę przechodzę. To moje pierwsze spotkanie z Gearsami i do 3 aktu gry byłem nią zachwycony. 3 akt niestety zaczął mnien nudzić i przy 4 akcie zrobiłem sobie przerwę. Chyba ten tyb gry ze strzelaniem i chowaniem się mnie trochę znudził. Troche to monotonne. Bardziej wole ztrzelanki typu Doom. Wizualnie gra wygląda ładnie, a nawet bardzo ładnie tyle że teraz sporo gier tak wygląda. Wiec nie było u mnie efektu wow. Na duży plus jest za to dopracowanie techniczne. Miałem raptem jeden chwilowy bug i to przy rundzie z windą gdzie mnie na chwilę zablokowało, reszta rozgrywki była płynna i bez bugow.
Co się zaś tyczy fabuły to historia wciąga i dla niej wrócę jeszcze do tej gry.

Offline Pan_Andrzejek

Odp: Gears 5
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 15:56:14 »
Skończyłem niedawno Gears 5 - zawsze bardzo lubiłem tą serię, ale ze względu na brak czasu, udało mi się za nią zabrać dopiero po nowym roku...
Pierwszy i ostatni akt bardzo mi przypadły do gustu, środek za to tak średnio - otwarte przestrzenie, były na pewno ciekawym pomysłem, ale zastanawiam się czy typowo zamknięte lokacje nie miały jednak więcej klimatu i były chyba jednak ciekawsze. Generalnie to strzelanie wydawało mi się jakoś mniej ,,soczyste". W trakcie przechodzenia kampanii włączyłem sobie Gears of War Ultimate Edition i tam wypluwanie ołowiu było bardziej satysfakcjonujące - czuć było to za co zawsze Gearsy uwielbiałem. Zmiany mechaniki nie są duże, ale jednak odczucia są trochę inne.
Ogólnie to dobrze się bawiłem, ale porównując odsłony przygotowane przez The Coalition, to ,,czwórka" podobała mi się bardziej.