Pozostałe > Gry wideo

Darmowe Gry / Promocje

(1/17) > >>

John:
Często sklepy i platformy udostępniają za darmo ciekawe gry. W chwili obecnej możecie zostać szczęśliwymi posiadaczami dwóch trylogii gier o Batmanie, i tym samym zaoszczędzić około 400zł na ich kupnie. W tym wątku będziemy informować brać forumową o podobnych okazjach. Jeśli chcecie odebrać "darmowe Batmany" to zalogujcie się na platformę EPIC Games i odbierzcie ten wspaniały prezent od złej korporacji.

R~Q:
Indie Gala:

Po pierwsze są Freebies: https://freebies.indiegala.com/?ref=freebies
Po drugie jest Showcase: https://www.indiegala.com/showcase

W większości to średniej jakości wypociny indie gości, ale czasami trafia się coś prawdziwego. Trzeba mieć konto.


Epic Games:

Ci jadą na ostro. Na początku udostępniali jedną grę na 2 tygodnie, obecnie minimum 2 gry na tydzień. Trzeba się spieszyć, zalogować i dodać do konta. Wtedy gra jest twoja do końca istnienia platformy. Tutaj mamy normalne gry, nie indie gówno. A jeśli indie, to takie bardziej znane. Niektóre były już na różnych platformach wielokrotnie rozdawane, ale niektóre to świeżaki z tego roku. Do tej pory za darmochę były m. in. takie gry:

Batman: Arkham Collection & Lego Batman Trilogy
Conarium
The End is Nigh & Abzu
Celeste & Inside
Fez
Hyper Light Drifter & Mutant Year Zero: Road to Eden
Moonlighter & This War of Mine
Limbo
Torchlight
Rebel Galaxy
Enter the Gungeon
Rime
World of Goo
Transistor
The Witness
Slime Rancher
Axiom Verge
What Remains of Edith Finch
Super Meat Boy
Subnautica

Oczywiście to ma na celu wypromować ich sklep. Czy to źle? Jak dla mnie, wszystko, co daje psztyczka w nos monopoliście gabenowi, jest ok.

John:
Niestety gier z tej listy w prezencie nie uświadczyłem, poza Batmanami.
Wkrótce na EPIC ma być dostępne Metro 2033 Redux i Everything. Warto?

Użytkownik usunięty53490:

--- Cytat: John w Śr, 25 Wrzesień 2019, 16:13:49 ---Wkrótce na EPIC ma być dostępne Metro 2033 Redux i Everything. Warto?

--- Koniec cytatu ---

Warto obejrzeć gameplay na YT i odpowiedzieć sobie samemu na to pytanie, uwzględniając jednocześnie cenę ocenianego tytułu, wynoszącą aż 0 zł  ::)

John:
To że jest za darmo nie zmienia faktu że chcę zapytać o opinię forumowiczów na temat tych gier.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej