Autor Wątek: Darmowe Gry / Promocje  (Przeczytany 12329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #75 dnia: Pt, 27 Październik 2023, 20:59:19 »
GOG rozdaje przygodowke Blacksada:
https://www.gog.com/en/game/blacksad_under_the_skin

Offline Danio

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #76 dnia: Pt, 27 Październik 2023, 22:54:16 »
A na Epicu jest The Evil Within 2 za darmo, do 2 listopada:
https://store.epicgames.com/pl/p/the-evil-within-2

Offline Necr09

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #77 dnia: So, 28 Październik 2023, 11:56:07 »
Humble Bundle ma nowy bundle z okazji 100 lecia powstania Warner Bros, w trzech progach można kupić m.in. Gotham Knights czy Batmany od Rocksteady Studios.

https://www.humblebundle.com/games/wb-100-play-legends

Spoiler: PokażUkryj
Tier 4,75€:
- Batman: Arkham Asylum GOTY
- Batman: Arkham City GOTY
- Mad Max
- Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY
- Mortal Kombat XL

Tier 9,5€:
- Batman: Arkham Knight Premium Edition
- Batman: Arkham Origins
- Injustice 2 Legendary Edition
- Mortal Kombat 11: Ultimate Edition
- Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition

Tier 14,25€:
- Back 4 Blood
- Gotham Knights
FGO: 758,469,198

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #78 dnia: So, 28 Październik 2023, 15:07:36 »
  Rewelka, bardzo mocny bundle, jeden z najmocniejszych w tym roku z jedną wadą, zainteresowani raczej większość posiadają. Biorę, pogram w te Gotham Knights i oczywiście dla MK11. Oczywiście po raz kolejny, wychodzi mi bokiem kupowanie gier "na zaś". Już kiedyś wziąłem Mortal Kombat, podstawkę i tak się biłem z myślami wiedząc, że i tak będę musiał dokupić chociażby te Aftermath (to chyba pierwszy i nie wiem czy nie jedyny przypadek gdzie bijatyka dostaje dodatek z kampanią fabularną), ale jednak się zdecydowałem, bo stwierdziłem, że najwyżej pogram online póki jest dużo graczy a nie sami weterani wymiatacze a najwyżej jakąś wersję Ultimate do singla to dokupię kiedyś za grosze. Pojedynków online rozegrałem w liczbie cztery od tego czasu i nie grałem bo czasu nie było i na dodatek wkurzało mnie, że nie ma sporo fajterów a teraz  kupiłem tę wersję kompletną i tak zostają mi dwie kampanie i weterani wymiatacze do sparingów.
  Batman do dzisiaj, lepszy niż Spider-Man a jak kogoś nie przeraża powtarzalność to obydwa Middle-Earthy i Mad Max to również całkiem fajne pozycje.

Offline Necr09

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #79 dnia: Wt, 14 Listopad 2023, 22:38:24 »
Jeżeli ktoś posiada subskrypcję Amazon Prime, to w ramach Prime Gaming przez najblizszy tydzień może odebrać Visual Novel w uniwersum Invincible: Invincible Presents: Atom Eve na EPICa

Zwiastun produkcji tutaj:
FGO: 758,469,198

Offline Necr09

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #80 dnia: So, 30 Grudzień 2023, 17:43:22 »
Epic Games Store rozdaje za darmoszkę remake Saints Row. Jakby ktoś chciał sobie zobaczyć co było gwoździem do trumny studia Volition to ma teraz okazję bez wydawania złotówki :D
FGO: 758,469,198

Offline Necr09

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #81 dnia: Wt, 02 Styczeń 2024, 22:42:29 »
W styczniowym Humble Bundle Choice wylądował Marvel's Midnight Suns, do zgarnięcia wraz z 7 innymi grami za 9,99 €, z tego co widzę to prawie historical low.
FGO: 758,469,198

Offline Necr09

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #82 dnia: Cz, 04 Styczeń 2024, 18:11:21 »
Przez najbliższy tydzień na EPICu można przypisać do konta Marvel: Strażnicy Galaktyki.
FGO: 758,469,198