Autor Wątek: Darmowe Gry / Promocje  (Przeczytany 12066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #45 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 22:35:57 »
Epic dziś imponująco zaszalał - za darmo do zgarnięcia TRYLOGIA nowego, zrestarowanego Tomb Raidera i to w pełnych edycjach. Od paru godzin próbuję dodać do konta i ruch taki, że co chwilę wyrzuca błąd :)

Online Leyek

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #46 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 22:45:45 »
Dziwne. Ja dodałem za pierwszym razem bez problemu i to tak koło 18-19. Tylko pierwszy raz na Epicu wyskoczyły mi te obrazeczki do zatwierdzania, wcześniej tego nie było nigdy.

I tak pewnie na PC nie odpalę nigdy :) Jedynkę przeszedłem jeszcze na PS3. Dwójkę mam od dawna rozgrzebaną na PS4. A trójka na PC mi nie pójdzie w znośnej jakości ;)

Offline Jaxx

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #47 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 22:52:21 »
Akurat trójka z tych trzech jest najlepsza, najbardziej w klimatach klasycznego TR. Ja ukończyłem na PC wszystkie trzy (mam na Steam), ale brakowało mi tych dodatkowych grobowców z DLC do Shadowa. Tutaj są w ramach Definitive Edition, to w końcu je zaliczę. Ciekawe tylko, czy dam radę przerzucić save'y spod Steama do Epica...

Offline radioblackmetal

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #48 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 16:07:38 »
ludzie z Epic Games chyba znają ten filmik ;)


Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything


Offline Rodrigues

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #50 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 14:39:50 »
Na Steamie wyprzedaże w ramach Chińskiego Nowego Roku 27.01-03.02

Offline Comzilla!

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #51 dnia: So, 29 Styczeń 2022, 02:49:45 »
Broken Ranks Polskie MMO RPG zostało udostępnione parę dni temu.
Jeszcze nie grałam, ale wygląda bardzo ciekawie

https://brokenranks.com/

Mój kanał na YT Comzilla!

Online Leyek

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #52 dnia: Nd, 06 Luty 2022, 13:54:32 »
W PS Store dla posiadających PS+ 50% promka na jeszcze świeżutkie WRC 10 w wersji na PS5. 124,50 zł (jeszcze do zbicia w okolice 100  zł kupując doładowania np. w keyshopach czy na Allegro). Dla nie mających PS+ - 45% zniżki, 136,95 zł.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP6665-PPSA03589_00-WRC1000000000000

Dla posiadaczy PS5 to jest wg mnie zakup obowiązkowy. Lubię na konsoli pojeździć, choć jakimś wielkim fanem ścigałek nie jestem. Jednak seria WRC na PS5 poprzez świetne zaimplementowanie obsługi DualSense'a (triggery symulujące działanie pedałów gaz-hamulec - hamowanie na śniegu to jest poezja, czucie trasy dzięki wibracjom kontrolera, dźwięki zderzeń czy szutru lecącego spod kół na głośniczku pada) to zupełnie nowy poziom gamingu w gry wyścigowe. I najlepsza implementacja możliwości pada do PS5 obok Astro's Playroom (nawet Ratchet wymięka). Włączyłem sobie ostatnio na chwilę Dirt 5 dla porównania, wykorzystanie funkcji pada w tej grze przy serii WRC to śmiech.

Poprzednia część WRC 9 była już świetna, dziesiątka to taka bardziej dopasiona edycja (nowe trasy, poprawione dźwięki, dodany tryb podzielonego ekranu, nowy tryb wydarzeń historycznych, tryb 120 fps). Pograłem chwilę i jest bardzo, bardzo dobrze. Grafika wg mnie jest bardzo spoko, do tego płynniutkie 60 klatek w trybie zrównoważonym.

Jakby ktoś się zdecydował na kupno to jakby nie szło zalecam obniżenie czułości skrętów (ja używam znalezionego gdzieś w necie ustawienia -3), dla mnie na domyślnych ustawieniach samochód reaguje zbyt gwałtownie, szczególnie na asfalcie. Używałem tego ustawienia już w WRC 9, teraz w 10 pojechałem 2 razy jedną trasę w ok. czasu 4:10, po obniżeniu czułości od razu 3:50.
« Ostatnia zmiana: Nd, 06 Luty 2022, 13:56:33 wysłana przez Leyek »

Offline chch

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #53 dnia: Nd, 20 Luty 2022, 12:23:53 »
Darmowa gra dla dzieci na smartfona:
Nauka to lubię. Akademia superbohaterów - krótka gierka prezentująca sylwetki najwybitniejszych polskich naukowców. Częśc projektu Dra Tomasza Rożka (znamy go np. z posłów do kolejnych tomów najwybitniejszych naukowców, wydawanych przez Egmont, ma też podcast, kanał na YT (albo dwa, bo jeden dla dzieci), stworzył grę karcianą i komiks o polskich naukowcach):

https://naukatolubie.pl/gra-mobilna-nauka-to-lubie-akademia/

Offline Rodrigues

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #54 dnia: Pt, 25 Marzec 2022, 12:03:18 »
Na Steamie w dniach 24-28.03 wyprzedaż tytułów od Square Enix.

Marvelki za pół ceny:

Marvel's Guardians of the Galaxy Deluxe Edition -50%  143,11 zł

Marvel’s Avengers Endgame Edition -55%  113,25 zł

Online Leyek

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #55 dnia: Cz, 19 Maj 2022, 18:43:36 »
Borderlands 3 przez tydzień za darmo na Epic Store: https://store.epicgames.com/pl/p/borderlands-3

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #56 dnia: Pt, 20 Maj 2022, 13:01:49 »

Wersja beta gierdajła, bodaj do lipca za darmo... ale od kiedy, cóż, na razie nie wiadomo (tj. nie miałem zwyczaju i chęci ogarnięcia, co w trawie piszczy - co i jak w tym względzie ,,siedzi". Info o grze dostałem przypadkiem: algorytmy reklamowe YouTube'a podesłały mi zwiastun tej gry) . "MultiVersus" fabularnie będzie czymś bardzo podobnym do funkcjonowania głównego założenia fabuły całego Świata "Mortal Kombat" - walki postaci, w przypadku "MultiVersus" należących do Meta-Świata marki Warner Bros, na jakieś neutralnej arenie w jakimś (nam bliżej nieznanym) celu. Tryby rozgrywki: multiplayer w mechanice kamery: 2.5D. Możliwy crossplay między platformami konsolowymi a także między konsolami a PC. Bomba! Jak będzie darmowe do pobrania, koniecznie sprawdzam ,,z czym się je" ten tytuł. Jeśli przypadnie do gustu, to pomyślę o ściągnięciu pełnej wersji tytułu na Ps4/Ps5 i inwestycji w mikropłatności, bo te raczej w związku z tą grą się pojawią!

Offline Jaxx

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #57 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 20:02:43 »
Jeżeli ktoś ma konto Prime na Amazonie, to od wczoraj w Amazon Games dostępnych jest sporo różnych gier za darmo. Większość do płotki, ale jest parę tytułów wartych uwagi - m.in. Jedi Knight Academy/Outcast, Republic Commando. Hitami natomiast są darmowe Mass Effect Legendary Edition, NFS Heat, Grid Legends. Te powiążą się z kontem Origin i dodadzą się do tamtejszej biblioteki. Warto skorzystać, bo akcja trwa 30 dni.   

Offline Necr09

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #58 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 20:31:27 »
(...)Warto skorzystać, bo akcja trwa 30 dni.   

To jest z okazji Prime Day na Amazonie więc kończy się dzisiaj.
FGO: 758,469,198

Offline Jaxx

Odp: Darmowe Gry / Promocje
« Odpowiedź #59 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 20:36:08 »
To jest z okazji Prime Day na Amazonie więc kończy się dzisiaj.

Ok, masz rację. Kilka tych tytułów wyświetlało mi się z terminem zakończenia dwudziestu paru dni, więc zasugerowałem się, że dotyczy to całości. A główna promocja to faktycznie tylko wczoraj i dzisiaj. Tak więc tym bardziej trzeba się spieszyć :)