Autor Wątek: Cyberpunk 2077  (Przeczytany 37207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 19 Październik 2020, 11:29:57 »
No dobra, ponoć samych zamówień edycji kolekcjonerskiej "Cyberpunk 2077" w wersji, czy to na PS4, czy na PC etc., jest całe multum W tym sęk, że wydawca, jeśli wierzyć tym założeniom, nie nadąża z tego rodzaju zamówieniami, dlatego brakuje na magazynie takich oto egzemplarzy. Zresztą niedawno gra poszła do tłoczni, więc daje mi to do myślenia, że... chyba nie wiem, jak funkcjonuje przedsprzedaż "Cyberpunk 2077" w edycji kolekcjonerskiej. Cena takiego zestawu - przyznam szczerze wygląda on iście cyberpunkowo obłędnie (zawartość na Ps4, PC, Xbox w fotografii poniżej) - waha się od 1200 - 1400zł... o ile rzeczywiście jest jeszcze dostępna. Wszystko to wygląda idyllicznie i pięknie, ale czy warto?... Dołożyć 800zł i jest Ps5... Teoretycznie. ;)


Offline Dracos

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 19 Październik 2020, 11:58:03 »
Dołożyć 800zł i jest Ps5... Teoretycznie. ;)

Taki zestaw to dla Hardcorowych fanów, albo dla ludzi dla których nie istnieje taka kwestia "dołożyć x i mogę kupić coś innego" Jak u kogoś jest taka rozterka to raczej nie dla niego taki zestaw.

Offline death_bird

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 19 Październik 2020, 19:18:52 »
Generalnie nie mam już nic wspólnego z grami komputerowymi, ale tak patrzę na ten zestaw i jak dla mnie model w centrum tego bałaganu stanowi najsłabszą część całości.
Gdyby to była żeńska wersja z jakimiś ostrzami wyłażącymi z przedramion to pewnie by mi się spodobało. Ale ten kicz? Bleh...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Leyek

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #48 dnia: Wt, 20 Październik 2020, 23:47:29 »
Niezły bajer:
Cytuj
Cyberpunk 2077 has full lip-sync for every character in all 10 dubbed languages

I to jeszcze oprócz samych ust dochodzą odmienne ruchy brwi, zmarszczki itd dla każdego języka.

Przykład na filmiku gdzieś od 17 minuty:


Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #49 dnia: Śr, 21 Październik 2020, 14:10:30 »
Niezły bajer:
I to jeszcze oprócz samych ust dochodzą odmienne ruchy brwi, zmarszczki itd dla każdego języka.

Przykład na filmiku gdzieś od 17 minuty:


Na dobra, można by powiedzieć: ,,Polak potrafii", bo patrząc się na to, jak wygląda wizualnie (filmik powyżej, a to dopiero tylko mała ociupinka z wielu takowych przykładów) jeden z aspektów zaimplementowanego świata "Cyberpunk 2077", nie można nie być dumnym z tego jak polska firma z obszaru gamedevu (choć nie mówię, że pracują w niej bez względu na stanowisko i dział funkcjonowania firmy, tylko i wyłącznie Polacy) sprawnie potrafiła wycisnąć 7-me poty z talentu i pracy swych pracowników, dając nam finalnie super growe doznanie, fotorealistyczną grę video: "Cyberpunk 2077". Prezes Adam Kiciński zmotywował twórców tej produkcji - na każdym szczeblu funkcjonowania gry - tak, że pracowano nad ostatnimi poprawkami, czyszczeniem gry z błędów, sprawdzaniem kodu etc. po 6 dni w tygodniu (jak nie lepiej), z zapewnieniem, że nadgodziny zostaną ,,sowicie opłacone". Zresztą nie jest to aż tak istotne; teraz produkcja jest na wykończeniu, gra trafiła ,,do tłoczni"; a ja, oglądajac poniższy filmik - lekki gameplay z "Cyberpunk 2077", dodając do tego powieść A.Ziemiańskiego, "Cyberpunk Odrodzenie", na którą mam smaczka, zostałem zarażony pozytywnie mega hype'em na tą grę video. Ps5 czy Ps4? Czekać na premierę konsoli nowej generacji od Sony, i dopiero gdzieś w nowym roku kupić ”Cyberpunk 2077" na Ps5? A może by tak zakupić grę na obecną generację PlayStation, a potem, po zaopatrzeniu się w Ps5 ściągnąć aktualizację do wersji tej gry na Ps4 - wiemy że kompatybilność wsteczna w Ps5 będzie obowiązywać. ;)


Offline Leyek

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #50 dnia: Śr, 21 Październik 2020, 14:27:40 »
A może by tak zakupić grę na obecną generację PlayStation, a potem, po zaopatrzeniu się w Ps5 ściągnąć aktualizację do wersji tej gry na Ps4 - wiemy że kompatybilność wsteczna w Ps5 będzie obowiązywać. ;)

Ciekawe tylko czy save'y się przeniosą, bo na razie w zapowiedziach innych gier ulepszonych do PS5 słabo to wygląda. Tutaj na razie tez nie było jasnej deklaracji. Sam zacząłem rozważać wersje na XOne (choć mam preorder na PS4), bo zapowiada się, że szybciej nabędę XSX niż PS5 a i przy Xboxie jest pewność przeniesienia save'ów.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #51 dnia: Cz, 22 Październik 2020, 11:24:49 »
Ciekawe tylko czy save'y się przeniosą, bo na razie w zapowiedziach innych gier ulepszonych do PS5 słabo to wygląda. Tutaj na razie tez nie było jasnej deklaracji. Sam zacząłem rozważać wersje na XOne (choć mam preorder na PS4), bo zapowiada się, że szybciej nabędę XSX niż PS5 a i przy Xboxie jest pewność przeniesienia save'ów.

Prezentacja pulpitu głównego profilu PSN - po włączeniu konsoli - na koncie gracza posiadającego konsolę Ps5, ukazała, o ile pamiętam, wiele ciekawych rozwiązań w nowej konsoli, pomagających graczowi poruszać się po interaktywnym menu urządzenia. I są to rozwiązania bazujące na zastosowaniu Sztucznej Inteligencji, która podczas rozgrywki (nie wiem czy w tym względzie musi być aktywne połączenie z internetem) pokaże graczowi ile procent gry przeszedł, jakie trofea przed nim w grze do zdobycia, także ponoć ukaże postęp w zdobywaniu określonego trofeum. Ile w tym prawdy, jakie będą tego realia, sądzę, to się okaże w czasie. W swej najnowszej konsoli, Microsoft ma nieco płynniejsze rozwiązania. I tu się robi ciekawie.

Cóż, jak widać, sam muszę prześwietlić temat "Cyberpunk 2077" i save'ów produkcji na Ps4 i Ps5. Co ciekawe, widziałbym takie tego jeszcze wyjście: podczas gamingu w "Cyberpunk 2077" na Ps4, zakładając, że istnieje taka możliwość, zapisałbym wszystkie postępy w grze w sieci wymiany danych,  ,,chmurze", przypisanej do mojego konta PSN. I tak podczas cyberpunkowej rozgrywki na Ps5 (czy to władając płytę z Ps4 czy Ps5), ściągnąłbym dane z gry - wszystko to, co zgromadziłem w chmurze, unikając w ten sposób wszelakich problemów z grą.
Hype na "Cyberpunk 2077" jest ponad wszelką miarę!

Offline Leyek

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #52 dnia: Cz, 22 Październik 2020, 12:03:14 »
Rozwiązanie techniczne (z zapisami w chmurze) to jest bardzo proste (o czym świadczy brak problemu z save'ami na Xboxach). Tyle, że problemem jest podejście Sony i to że część gier ma mieć osobne pucharki dla PS4 i PS5. Zresztą już Wiedźmin 3 na PS4 w edycji kompletnej nie czytał save'ów z podstawki.

Offline Leyek

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #53 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 00:19:16 »
Pojawiły się wczoraj próbki polskiego dubbingu:



Oglądałem tylko ten pierwszy filmik i jest nieźle. Bardzo fanie wypada Marta Żmuda-Trzebiatowska (Judy). Dużo lepiej niż jej mąż jako V.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #54 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 15:39:33 »
Godziny, ba setki, jak nie tysiące godzin pisania scenariusza do growej perełki,"Cyberpunk 2077", i pracy nad nim: nadpisywania, przepisywania dialogów, drobiazgowego poprawiania... i jeszcze raz poprawiania. Magdalena Zych (Senior Writer), Marcin Blacha (Story Director), jak i wiele innych artystów również, tworząc świat przedstawiony w "Cyberpunk 2077", naprawdę dopięli swego. Wykonali kawał mega niesamowitej roboty, i to tak mówiąc krótko. Bo żadne słowa, określenia, budowane zdania etc., nie wyrażą mego zachwytu tym, jak wygenerowano tu graficznie i poprzez element scenariuszowy tę ,,turbo solidną" gatunkową cyberpunkową manierę ! Interpretacja naszych rodzimych aktorów postaci, których głosy użyczają, wypadła nader dobrze, wręcz ujmująco i chwytająco za fanowskie serducho. A ten slang cyber-undergroundowy: braindance, cyberwszczepy, wzmocnienia - ach, nic tylko czekać na premierę (a może trochę później po; opcja Ps5, o czym wspominałem?) "Cyberpunk 2077" i zanurzyć się (w stylu ,,do zobaczenia za 3 miesiące"), wręcz utonąć w wirtualu tej gry!

Offline Leyek

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #55 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 20:49:15 »
Niezły jest ten wczorajszy trailer podsumowująco-wprowadzający. Dubbing daje radę, choć momentami brzmi jak z animacji dla dzieci (np. pierwsze 2 kwestie w helikopterze byłem przekonany, że ktoś zrobił przeróbkę i pod trailer wrzucił głosy z jakiejś animacji :) )


Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #56 dnia: So, 21 Listopad 2020, 13:18:42 »
Takie czasy kruca fuks nastały, że kupujesz Ps5 w Pre-orderze, a w dniu premiery konsoli informują Cię, że nakład konsoli w Polsce i dla Polski... po prostu się wyczerpał, przy czym część ,,towaru dojdzie na dniach". Płacz, krwawica mentalna i zgrzytanie zębów. Ha, nie ma to jak dostać takiego newsa i to jeszcze w dzień po urodzinach. Gdy się o tym wszystkim dowiedziałem poczułem się tak jakbym dostał solidnego kopa, jakiego daje szklaneczka najlepszego spirytusu. Jest to trochę złowieszczy dla mnie news, ale przynajmniej mam teraz tą jakąś świadomość, że jeśli nie dostanę maksymalnie, do wtorku 24 listopada 2020 roku, informacji o dostarczeniu konsoli do sklepu (nie chcę psuć wam i mi humoru, i podawać nazwy tej firmy), w którym ,,za nią zapłaciłem!", zdobędę się na czyn, którego sobie nawet nie wyobrażałem: bardzo możliwe, że kupię "Xbox Series X" wraz z "Cyberpunk 2077", o którym mowa w tymże wątku tematycznym, oraz "Nintendo Switch Joy-Con v2" z kilkoma grami.

P.S. Polski dubbing w "Cyberpunk 2077" będzie jednym z najlepszych rodzimych dubbingów w historii gier video. Obsada... Perła! Ale na wstawki fabularne z postacią graną przez Keanu Reevesa nasz rodzimy dubbing przełączę na język angielski.

Offline Leyek

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #57 dnia: Cz, 03 Grudzień 2020, 15:29:04 »




:)

sum41

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #58 dnia: Cz, 03 Grudzień 2020, 21:48:26 »
Ta gra wreszcie wyszła?

Offline Leyek

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #59 dnia: Cz, 03 Grudzień 2020, 22:13:26 »
Przecież masz u góry ile dni do premiery ;)